lietuvos bokso federacija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos bokso federacija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos bokso federacija“.

Po sprendimo nekovoti su ruse, Lietuvos boksininkė sulaukė atakos socialiniame tinkle

Lietuvos bokso federacija (LBF) skelbia, kad po naujienos apie Anos Starovoitovos sprendimą boikotuoti Europos čempionato pusfinalio kovą su Rusijos sportininke Nune Asatriana buvo sulaukta atakos socialiniame tinkle. Kaip praneša federacija, balandžio 24 d. Lietuvos bokso federacija savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbė tinklalapio „www.boksofederacija.
2024-04-26

Trofimčiuko vedami lietuviai tarptautiniame „Gee Bee“ bokso turnyre pelnė šešis medalius

Baigėsi balandžio 13-16 dienomis Helsinkyje (Suomija) vykęs ilgametis tarptautinis „Gee Bee“ bokso turnyras, kuriame Lietuvos atstovai iškovojo šešis medalius – po vieną aukso ir sidabro bei keturis bronzos apdovanojimus. Aleksandras Trofimčiukas (svorio kategorija iki 75 kg) finalinėje „Gee Bee“ turnyro kovoje taškais 4:1 (28:29, 29:28, 30:27, 29:28, 30:27) pranoko kanadietį Jonathaną Hannahą ir pasidabino auksiniu apdovanojimu.
2023-04-17

Netikėtumas Šociko bokso turnyre: auksą iškovojusiam ukrainiečiui liepta nusiimti vėliavą

Balandžio 1-osios vakarą tarptautinio Algirdo Šociko bokso turnyro finaliniame renginyje Ukrainos boksininkas Danylo Zamorylo, ant nugaros užsijuosęs Ukrainos dvispalvę, lipo ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio, tačiau vėliavą jam nuo pečių liepė nusiimti turnyro techninis delegatas iš Rumunijos Sima Viorelis. Apdovanojimų ceremonijos vaizdo įraše matoma, kaip S. Viorelis aiškiai parodo į D. Zamorylo vėliavą ir liepia jam ją nusisiausti nuo pečių.
362 2023-04-03

Rekordiniame Šociko turnyre – Europos boksininkų elitas ir svečiai iš Persijos įlankos

Kovo 30 – balandžio 1 d. Kauno sporto halėje vyks jau 27-tą kartą iš eilės organizuojamas tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame varžysis sportininkai net iš aštuoniolikos šalių. „Kiekvienais metais norime atspindėti A. Šociko dvasią ir sukurti nepamirštamą renginio atmosferą, – kalbėjo turnyrą organizuojančios Kauno bokso federacijos prezidentas Rimantas Rutkauskas.
2023-03-23

Moralinių nuostatų nekeičiantis Lietuvos bokso federacijos vadovas: „Rusija iš sporto daro labai didelę politiką“

Vos prasidėjus karui Ukrainoje Lietuvos bokso federacija (LBF) atsisakė bet kokių ryšių ar varžybų su Rusijos ir Baltarusijos atstovais. Tuo tarpu tarptautiniuose vandenyse boksas šiuo klausimu dar skendi skandaluose. LBF prezidentas Darius Šaluga turi vieną nuomonę – Lietuvos sportininkai ir toliau nedalyvaus jokiose varžybose su šalių agresorių sportininkais, tačiau tokio paties užtikrintumo ir aiškumo jis pasigenda kitose vietose.
50
2023-03-14

Tarptautiniame fronte – ne pėsčios: Lietuvos boksininkės turnyre Rygoje pelnė 12 medalių

Baigėsi kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vykęs tarptautinis moterų bokso turnyras „Riga Ladies Boxing Cup“, kuriame dalyvavo net 15 Lietuvos boksininkių. Lietuvės iš kaimyninės šalies sugrįžo su 12 medalių – 2 aukso, 4 sidabro ir 6 bronzos apdovanojimais. Jaunių amžiaus grupėje Jelizaveta Jakimova (svorio kategorija iki 57 kg) finale 4:1 (29:28, 29:28, 29:28, 28:29, 30:27) pranoko Izraelio boksininkę Malaką Fashfshą ir pelnė auksinį apdovanojimą.
2023-03-13

Bokso federacija sureagavo į Skurdelio diskvalifikaciją: „Federacija palaiko tik švarų sportą“

Lietuvos antidopingo agentūra pranešė, kad dėl dopingo vartojimo 2 metams diskvalifikuotas Edgaras Skurdelis. Į šį agentūros sprendimą sureagavo ir Lietuvos bokso federacija (LBF).  Sportininkas pažeidė taisyklių 2.1 punktą – sportininko mėginyje rasta draudžiamoji medžiaga klomifenas. 2022 m. rugpjūčio 23 d. atlikus dopingo kontrolės testą, sportininko organizme buvo rastas šis uždraustas preparatas.
2023-01-26

Skaudi netektis: eidamas 85-uosius metus mirė Lietuvos nusipelnęs bokso treneris Buksas

Ketvirtadienį ryte Lietuvos bokso federacija pranešė, kad eidamas 85-uosius metus mirė Lietuvos nusipelnęs treneris Jonas Buksas. J. Buksas buvo vyriausias Lietuvos vyrų nacionalinės rinktinės treneris, visą savo gyvenimą skyrė sportui ir užaugino ne vieną puikų prizininką. Jo auklėtinis Nikolajus Jerifejevas tapo pasaulio prizininu, TSRS prizininkas Algirdas Majauskas, TSRS jaunių čempionas Gediminas Stašaitis ir daug kitų J. Bukso treniruotų prizininkų.
2022-06-17

Tarpvalstybiniame mače Lietuvos boksininkai nugalėjo Čekijos rinktinę, nepamiršta ir Ukraina

Vilniuje pirštines surėmė Lietuvos ir Čekijos vyrų bokso rinktinės. „Jeep“ arenoje vyko septynios lietuvių ir čekų dvikovos. Šeimininkai agynė namų sienas ir laimėjo 4:3. Tarpvalstybinio mačo akcentu tapo daugkartinių Lietuvos ir Čekijos čempionų Edgaro Skurdelio ir Jasuro Zaripovo dvikova svorio kategorijoje iki 60 kg. Pergalę vieningu teisėjų sprendimu taškais 3:0 iškovojo E. Skurdelis.
2022-03-06

Europos jaunimo čempionate Lietuvos boksininkai iškovojo du medalius

Iš Europos jaunimo čempionato Lietuvos boksininkai parsivežė du bronzos medalius ir pinigines premijas. Budvoje (Juodkalnija) vykusiose Europos pirmenybėse prizininkais tapo Kamilė Aglinskaitė ir Narūnas Grebnevas. Svorio kategorijoje iki 86 kg N. Grebnevas čempionatą pradėjo įspūdinga pergale. Jau antrame raunde lietuvis įrodė savo pranašumą prieš moldavą Victorą Skutelničių. Ketvirtfinalyje N. Grebnevas po atkaklios kovos taškais 4:1 įveikė Azerbaidžano atstovą Fatali Ismailovą.