Lietuvos 3x3 krepšinio lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Lietuvos 3x3 krepšinio lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Lietuvos 3x3 krepšinio lyga“.

Fantastiškas pasiekimas: antrąjį Lietuvos 3x3 lygos etapą laimėjo iš ELITO grupės atėjusi komanda

Sekmadienį (05.29) Vilniuje įvyko antrasis Lietuvos 3x3 lygos etapas, po kurio paaiškėjo I turo finalininkai, kitą savaitgalį susikausiantys Tauragėje. Antrajame etape triumfavo „Kėdainiai“, kurie šeštadienį ELITO grupėje užėmė 2-ąją vietą ir tik taip išsikovojo bilietą PRO kovas.  11 rungtynių per dvi dienas sužaidę kėdainiškiai finale dramatiškai 22:18 įveikė „Gargždų Pramogos-Ramibėlė“ komandą, kuri yra Roko Jokubaičio favoritė turnyre.
2022-05-29

Sekmadienį startuojančioje Lietuvos 3x3 krepšinio lygoje – išskirtinė lokacija ir LKL žaidėjai

Jau sekmadienį (05.15) startuos naujai įkurta Lietuvos 3x3 krepšinio lyga, o pirmasis etapas vyks išskirtinėje vietoje – VDU Botanikos sode. Būtent šioje vietoje Kaune stovės „Hoptrans 3x3“ arena, kuri taps ne tik trijulių krepšinio namais, bet ir vasaros renginių sostine, kur koncertuos būrys ryškiausių pasaulinių žvaigždžių.