12
Antrąjį Lietuvos 3x3 lygos etapą laimėjo iš ELITO grupės atėjusi komanda  (nuotr. Organizatorių)

Sekmadienį (05.29) Vilniuje įvyko antrasis Lietuvos 3x3 lygos etapas, po kurio paaiškėjo I turo finalininkai, kitą savaitgalį susikausiantys Tauragėje. Antrajame etape triumfavo „Kėdainiai“, kurie šeštadienį ELITO grupėje užėmė 2-ąją vietą ir tik taip išsikovojo bilietą PRO kovas.

12

11 rungtynių per dvi dienas sužaidę kėdainiškiai finale dramatiškai 22:18 įveikė „Gargždų Pramogos-Ramibėlė“ komandą, kuri yra Roko Jokubaičio favoritė turnyre.

Kelyje link titulo „Kėdainiai“ nuėjo įspūdingą kelią – ketvirtfinalyje nugalėjo Lietuvos 3x3 krepšinio flagmanę Šakių „Vytį-Gulbelę“ (21:15), o pusfinalyje – praėjusio etapo nugalėtoją VDU (21:20).

„Kėdainių“ komandai Vilniaus etape atstovavo Medas Kuprijanovas, Rokas Ūzas, Arminas Kelmelis ir Laurynas Danielius.

Įspūdingai 3x3 sezoną pradėję kėdainiškiai į finalinį etapą Tauragėje žengs iš pirmosios vietos tiek ELITO, tiek PRO grupėse.

Taip pat kartu su „Kėdainiais“ birželio 5-ąją PRO grupės I-ojo turo finaliniame etape varžysis VDU, „Gargždų Pramogos-Ramibėlė“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, Trakų GEALAN, „Rokiškis“, „Palanga“, Vilniaus „Rivilė“, „Vytis-Gulbelė“, „Candyshop“, „Jūsų Panevėžys“ ir JUZ. Pastarieji šeštadienį laimėjo ELITO grupės kovas.

Nugalėtojams atiteks piniginis prizas ir bilietas į vieną prestižinių FIBA 3x3 turnyrų.

Artėjantį savaitgalį taip pat Vilniaus ir Šakių komandos dalyvaus Novi Sade (Serbija) vyksiančiame FIBA „Challenger“ serijos turnyre.

Visas Lietuvos 3x3 lygos PRO grupės kovas galite stebėti per naujos kartos televiziją Go3.