liepaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liepaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liepaja“.

Naujoje Šiaurės Europos krepšinio lygoje – klubas iš Lietuvos

Spalį startuos naujas turnyras – Šiaurės Europos krepšinio lyga, kurioje dalyvaus ir Lietuvos klubas. Vienu iš aštuonių turnyro dalyvių tapo Šiaulių „Šiauliai-7bet“, besivaržysianti su kaimyninių šalių ekipomis. Šiauliečiai pristatomi kaip gilią istoriją turintis klubas, įkurtas 1984 metais, susižėręs devynis bronzos medalius Lietuvoje bei tris kartus triumfavęs Baltijos pirmenybėse, treniruojamas 2003-ųjų Europos čempiono Antano Sireikos.
2021-09-03

Nauja Vainausko stotelė – Latvijoje

Latvijos–Estijos krepšinio lygoje šiuo metu Liepojos „Liepaja“ klubas užima keturioliktąją vietą tarp penkiolikos dalyvių. Vos 4 pergales per 17 turų pasiekusi komanda yra vadovaujama valdybos pirmininku paskirto Artūro Štalbergo, bet nenusisekusi komplektacija privertė kviesti pastiprinimą iš Lietuvos ir čia skambučio sulaukė Jonas Vainauskas.
2020-01-10

Latvijoje Tomas Ražanauskas pergudravo Valdą Dambrauską

Latvijos Virslygos 19-ajame ture susitiko dviejų lietuvių treniruojamos futbolo komandos. Minimalią pergalę šventė Tomo Ražanausko ekipa. Jūrmalos „Spartaks“ penktadienį svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo Rygos FS, kuriai vadovauja Valdas Dambrauskas. Lemiama tapo 40-oji minutė, kai kamuolį į vartus nukreipė Aleksandaras Kosoričius. Kitose rungtynėse „Jelgava“ namuose 0:2 (0:1) nusileido „Liepaja“. 11-ąją minutę tikslus buvo Erikas Punculis, 56-ąją – Verneris Apinis.
2018-08-24

Valdas Dambrauskas tęsia pergalių seriją Latvijoje

Valdo Dambrausko treniruojama Rygos FS toliau nesulaikoma Latvijoje. Virslygoje pirmaujantys 41-erių pakruojiečio auklėtiniai laimėjo aštuntąsias rungtynes iš eilės. FS penktadienį namuose 3:1 (0:0) nugalėjo „Ventspils“. Šeimininkams 63 ir 69 minutėmis įvarčius pelnė Robertas Uldrikis, 83-ąją – Artis Jaudzemis. Svečių gretose 75-ąją minutę pasižymėjo Stenio. Tai buvo aštuntoji V. Dambrausko komandos pergalė Virslygoje iš eilės.
2018-06-29

„Šiauliuose“ rungtyniaus Stepheną Curry NCAA lygoje aplenkęs amerikietis

„Šiaulių“ krepšinio klubas papildė sudėtį jaunu ir perspektyviu amerikiečiu Damonu Lynnu. 180 cm ūgio 22 m. amžiaus krepšininkas rungtyniaus įžaidėjo pozicijoje ir dėl žaidimo laiko konkuruos su Donatu Sabeckiu bei Kristupu Žemaičiu. Rungtyniavęs Naujojo Džersio technologijų instituto (NJIT) komandoje, D. Lynnas pirmojo NCAA diviziono Atlantic Sun konferencijos paskutinį sezoną vidutiniškai įmesdavo 20,9 taško, atlikdavo 3,6 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo 2,3 kamuolio per rungtynes.
2017-12-15

Vidmantas Murauskas: aštuonių komandų formatas A lygai tinka idealiai

2017-ųjų Lietuvos futbolo A lygos sezonas pasižymėjo įspūdinga atomazga kovoje dėl aukso medalių. Po puikaus spurto finišo tiesiojoje Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai aplenkė favoritu laikytą Vilniaus „Žalgirį“ ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo čempionų titulą. Vis tik A lygos vadovybei praėjęs sezonas buvo banguotas. Dar balandį iš organizacijos prezidento pareigų pasitraukė Deividas Šemberas, o kartu su juo – direktorius Karolis Kalvaitis.
2017-12-05

Valdo Urbono auklėtiniai tapo Latvijos čempionais

Valdas Urbonas tapo Latvijos čempionu. Lietuvio treniruojami Jūrmalos „Spartaks“ futbolininkai šeštadienį namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Liepaja“ ir tapo nebepavejami. 48-ąją minutę įmušė Vladislavas Kozlovas, 64-ąją – Edgaras Gauračas. „Spartaks“ turi 43 taškus. Antrojoje vietoje esanti „Riga“ – 37. V. Urbonas prie „Spartaks“ vairo stojo rugsėjo pabaigoje.
2017-10-28

Garbingai: „Sūduva“ namie su galingais bulgarais sužaidė be įvarčių

0:0. Taip antrąsias UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etapo rungtynes Marijampolėje baigė vietos „Sūduva“. Ji be įvarčių sužaidė su daugkartiniais Bulgarijos čempionais – Razgrado „Ludogorec“. Marijampoliečiai prieš savaitę svečiuose pralaimėjo 0:2, tad rungtynėse namie liko teoriniai šansai. „Sūduva“ privalėjo nugalėti trimis įvarčiais. Tokia pergalė būtų atvėrusi kelią į UEFA Europos lygos grupių etapą. Ten nėra žaidusi nė viena Lietuvos komanda.
2017-08-24

M. Kaleinikovas pasirašė sutartį su KHL klubu

Liepojoje šeštadienį antrąsias draugiškas rungtynes su vietos „Liepaja“ klubu, žaidžiančiu Latvijos „Virsliga“ čempionate sužaidė Kunlunio „Red Star Juniors“ (Kinija) klubas, kurio peržiūroje dalyvauja lietuvis, 18-metis puolėjas Markas Kaleinikovas. Antrosiose tarpusavio rungtynėse 4:1 nugalėjo kinų klubas, atsirevanšavęs už ketvirtadienio nesėkmę 2:3. Ir antrose rungtynėse lietuvis nepasižymėjo, tačiau sulaukė dėmesio po susitikimo.
2017-07-29

Varžovų vartus suvarpęs Karolis Laukžemis: apie tokį rezultatą net nesvajojome

Pamatęs, kad teks duoti interviu, Karolis Laukžemis neatrodė labai patenkintas. „Nenori kalbėti?“, – paklausiau. „Tiesiog labai užkimau“, – pasakė jis ir nemelavo, puolėjo balsas išties buvo nekoks. Tačiau nesunku tam rasti paaiškinimą. Marijampolės „Sūduva“ ketvirtadienio vakarą net 3:0 nukalė galingąjį „Sion“ iš Šveicarijos ir pasiklojo tvirtus pamatus, kurie, atlaikę rungtynes Šveicarijoje, atneštų bilietą jau į ketvirtąjį Europos lygos atrankos etapą.