liepa norkevičienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liepa norkevičienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liepa norkevičienė“.

Liepa Norkevičienė prakalbo apie sveikatos iššūkius po COVID-19: „Jautėsi didžiulis nuovargis ir sunkumas“

Žiemos sezonui įsibėgėjus žmonės vis dažniau yra susiduria su įvairiomis sveikatos problemomis. Kad pavyktų išvengti peršalimo ligų, būtina pasirūpinti savo sveikatos ir imuniteto stiprinimu. Be maisto papildų vartojimo, sveikos mitybos laikymosi ir fizinio aktyvumo, prie sveikatos puoselėjimo gali prisidėti ir dar vienas metodas.
2023-01-24

Liepa Mondeikaitė – apie naujus vėjus gyvenime: „Esu labai laiminga“

Netikėtas tercetas – talentingieji dainininkai Liepa Mondeikaitė, Justinas Lapatinskas ir charizmatiškasis dainuojantis aktorius Simonas Storpirštis – atskleis skirtingus charakterius ir kartu su gyvo garso grupe bei styginiais instrumentais perkels jus į užburiantį pasaulį unikaliame ir autentiškame muzikiniame projekte „Mulen Ružo legenda“. Specialiai šiam projektui ruošiamos netikėtos aranžuotės bei kuriamas išskirtinis šviesų dizainas.
2022-09-28

Liepa po sudėtingo periodo pristato naujieną: prabilo apie gyvenimo pokyčius

Niekada nenuilstanti, pozityvi, daugybę simpatijų pelniusi TV laidų vedėja ir aksominio balso savininkė Liepa Mondeikaitė paskutinę vasaros dieną pristato naują dainą ir vaizdo klipą „Įmanoma“. Atlikėja intriguoja, kad ši daina jai pačiai, po gana sudėtingo periodo, yra tikra atgaiva, nes joje slypi miela žinutė apie malonius gyvenimo pokyčius ir verčiamą naują lapą.
2022-08-31

Natalija Bunkė su sužadėtiniu surengė privačią šventę: renginio nepraleido žymūs poros bičiuliai

Dainininkė Natalija Bunkė ir jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus artimiausius bičiulius pakvietė į išskirtinę šventę. Pora surengė privatų savo parduotuvės Homedecorbynb.lt atidarymą. Pasak N. Bunkės, jos kuriamo verslo sėkmei prireikė ypač daug jėgų ir pastangų, tačiau naujos parduotuvės atidarymas ir klientų lojalumas įrodo, kad jei sieksi savo tikslo nuoširdžiai, pasisekimas garantuotas. „Su Edgaru esame be proto laimingi. Į šį verslą įdėjome labai daug pastangų ir meilės.
2021-09-08

Liepa ir Lauris Reinikis vėl kartu: sukūrė romantišką meilės baladę

Lietuvių atlikėja Liepa ir latvių muzikantas Lauris Reinikis naujus metus pradeda pristatydami naują dainą ir vaizdo klipą „Savi“. Šis romantiškas projektas vėl suvedė abu atlikėjus po 7-erių metų pertraukos, rašoma pranešime spaudai. Kaip pamenate, pirmą kartą Liepa ir Lauris susitiko dainoje „Apkabink dar“ 2013 m., kuri iškart užkariavo klausytojų širdis.
2021-01-14

Liepa – atvirai apie santykius su vyru, šventes, kokių dar nebuvo, ir sunkiausią periodą: tokiu žmogumi būti negaliu

Dainininkė Liepa Norkevičienė neslepia – šie metai tikrai nebuvo paprasti, ir vis dėlto – labai darbingi. Žinoma moteris 2020-uosius baigė su muzikine naujiena, kuri papirko klausytojų širis, o naujienų portalui tv3.lt papasakojo ir apie kitas savo veiklas. Taip pat žinoma moteris prabilo ir apie savo santykius su dviem svarbiais vyrais – savo antrąja puse ir tuo, kuris vis džiugina prisidėdamas prie atlikėjos muzikos.
2020-12-17

5-ųjų vestuvių metinių proga Liepa mylimajam paruošė netikėtą dovaną: prie to prisidėjo vienas žinomas vyras

​Dainininkė Liepa Norkevičienė šeštadienį švenčia savo penktąsias vestuvių metines su mylimuoju Evaldu. Pasak garsios dainininkės, tai ypatinga šventė, tad ir sutuoktinį ji nusprendė nustebinti netikėtu būdu, rašoma pranešime spaudai. Atlikėja į pagalbą pasitelkė vieną garsiausių muzikantų ir prodiuserių – Stanislavą Stavickį – Stano. ​„Man šeima yra didžiausia vertybė, už ją nėra nieko brangesnio. Šie pastarieji penki metai – patys gražiausi mano gyvenimo metai.
2020-07-24

Svorio priaugusi Liepa atskleidė, kodėl tai įvyko: pasiryžo pokyčiams

Žinoma dainininkė Liepa Norkevičienė su savo socialinių tinklų sekėjais visiškai atvira – moteris prabilo apie tai, kad jau kurį laiką yra priaugusi papildomo svorio, kurio norėtų atsikratyti.  Tiesa, tai – ne vienintelė priežastis, dėl kurio atlikėja nusprendė keistis. Apie savo planą, kuriuo tikisi pasiekti norimų rezultatų, Liepa išsamiai papasakojo naujienų portalui tv3.lt.
2020-03-09

Liepa kaip niekad laiminga: skyrė jautrius žodžius

Liepos 25-oji svarbi šventė atlikėjos Liepos ir verslininko Evaldo Norkevičių šeimoje. Pora mini linines vestuvių metines.  Pramogų pasaulyje ne vienerius metus besisukanti Liepa Norkevičienė – aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Moteris ne retai su savo gerbėjais ir draugais pasidalija įvairiais asmeniniais gyvenimo kadrais. Šį kartą moteris dalijasi kadru iš vestuvių, kuriame ji bučiuoja vyrą: „Šiandien ir amžinai.
2019-07-25

Liepa dalijasi pavydėtinais atostogų kadrais: meilė tvyro ore

Pramogų pasaulyje ne vienerius metus besisukanti Liepa Norkevičienė – aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Moteris vis dažniau su savo gerbėjais ir draugais pasidalija įvairiais asmeniniais gyvenimo kadrais. Šį kartą Liepa dalijasi jaukiais atostogų kadrais, moteris kartu su mylimuoju lepinosi Ispanijos saule. Pasidalytuose nuotraukose Ispanijos kraštovaizdis gniaužia kvapą, o ir pati Liepa atrodo nepriekaištingai.
2019-07-03
REKLAMA
REKLAMA

Liepa švenčia 29-ąjį gimtadienį: praeities kadruose – sunkiai atpažįstama

Itin šiltas ir saulėtas šeštadienio rytas ypatingas žymiai atlikėjai Liepai Norkevičienei. Šiandien dainininkė švenčia 29-ąjį gimtadienį. Prieš bene dešimtmetį pramogų pasaulyje išgarsėjusi Liepa Norkevičienė dalyvavo legendiniame muzikiniame projekte „Chorų karai“. Kartu su kitais atlikėjais ji traukė dainas Telšių „Smaragdiniame“ chore, kuriam vadovavo Deivydas Zvonkus.
2019-03-23

Parado metu paskelbti „Daina Lietuvos kariuomenei“ nugalėtojai: dalyvavo ir kariai, ir garsenybės

Konkursas „Daina Lietuvos kariuomenei“, skirtas Lietuvos kariuomenės šimtmečio atkūrimui, baigėsi. Šeštadienį vyskusio kariuomenės parado metu buvo paskelbti ir konkurso laimėtojai. Du mėnesius vykęs konkursas apeliavo į visų Lietuvos kūrėjų, muzikantų, atlikėjų širdis. Įrašytus kūrinius galėjo siųsti visi trokštantys, tačiau visgi ne visos dainso atitiko reikalavimus.
2018-11-24

Pavydėtino grožio Juozapaičio dukra virto modeliu – sunku atitraukti akis

Vakarinių suknelių ir prabangių papuošalų fotosesijoje įsiamžinusi atlikėja, TV laidos vedėja Liepa Norkevičienė sako, jog eidama į išskirtinį renginį niekada nesiekia tapti vakaro karaliene „Man svarbu, kad gražiausia atrodyčiau savo vyrui“, – šypsosi žinoma moteris, prisipažinusi, kad jos vyras Evaldas yra itin galantiškas, mėgsta ir moka sakyti komplimentus.
2018-10-19

Pareigytė prisipažino, kiek sveria: pasidalijo, kaip efektyviai atsikratė kilogramų

Atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė nevengia savo asmeninio gyvenimo akimirkomis pasidalyti su tūkstančiais gerbėjų socialiniuose tinkluose. Paprasta ir atvira Nijolė neseniai paviešino prieš metus darytą nuotrauką, kuri sukėlė sekėjus ant kojų – jie puolė dalyti komplimentus ir girti moters išvaizdą. Pati atlikėja tikino, kad visa gyvenimą prisižiūri savo mitybą ir neleidžia sau iki galo atsipalaiduoti. Visgi Nijolė pabrėžė, jog nė už ką nealintų savęs ir dietų laikosi su saiku.
2018-10-09

50 Liepos Norkevičienės atspalvių: pribloškiantys išvaizdos pokyčiai paliks be amo

Prieš kelerius metus pramogų pasaulyje išgarsėjusi Liepa Norkevičienė dalyvavo legendiniame muzikiniame projekte „Chorų karai“. Kartu su kitais atlikėjais ji traukė dainas Telšių „Smaragdiniame“ chore, kuriam vadovavo Deivydas Zvonkus. Gydytojų šeimoje užaugusi Liepa dar anksčiau minėjo, jog tėvai jai davė Karolinos vardą, tačiau jai pačiai buvo daug mielesnis Liepos vardas. Gražuolė mergina pop sceną užkariavo ne tik galingu balsu, bet taip pat ir nepriekaištinga išvaizda.
2018-09-27

Liepa Norkevičienė prabilo apie patirtas patyčias: atskleidė didžiausius kompleksus

Viena garsiausių šalies atlikėjų Liepa Norkevičienė dažnai vadinama ir viena išvaizdžiausių. Aukšta šviesiaplaukė visgi susiduria ne tik su komplimentais, bet ir su skaudžiais žodžiais. Liepa patikino, kad kiekviena moteris gali būti graži, tik reikia mokėti save pateikti. Be to, juk grožio sąvoką kiekvienas supranta skirtingai. „Reikia mokėti save pateikti. Net ne tiek pateikti, kiek save mylėti. Reikia ir savimi pasitikėti.
2018-09-24

Liepą Norkevičienę internautai apipylė komplimentais: pastebėjo vieną detalę

Pramogų pasaulyje ne vienerius metus besisukanti Liepa Norkevičienė – aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Moteris vis dažniau su savo gerbėjais ir draugais pasidalija įvairiais asmeniniais gyvenimo kadrais. Visai neseniai Liepa pasidalijo nuotrauka, sulaukusia gausybės internautų reakcijų. Aptemptą kreminės spalvos suknelę vilkėjusi moteris plačiai besišypsojo prieš kameros objektyvą.
2018-09-11

L. Norkevičienės nuotrauka sužavėjo gerbėjus: ypatingo dėmesio sulaukė plaukai

Dainininkė, grupės „Pop Ladies“ narė bei televizijos projektų dalyvė Liepa Norkevičienė pastaruoju metu tiesiog žydi – moteris džiaugiasi ne tik puikia karjera, bet ir tobula išvaizda. Naujausia jos nuotrauka paliko gerbėjas be žado. Pasipuošusi kūno spalvos suknele ir prie jos tinkančiu švarku iki pat žemės, L. Norkevičienė atrodė kaip tikra Holivudo žvaigždė – tą pamatyti galėjo visos jos socialinio tinklo „Instagram“ asmeninės paskyros sekėjos.
2018-09-07

Palangoje poilsiaujanti Liepa Norkevičienė pademonstravo savo sugebėjimus

Žinoma atlikėja Liepa Norkevičienė ne vieną kartą su savo gerbėjais dalijosi sporto ir mitybos pasiekimais. Tiesa, kiek anksčiau atlikėja dėl savo kūno pokyčių buvo sulaukusi ir pastabų. Gerbėjai dainininkės prašė lieknėjant neperžengti ribų. „Dievuliau... Liepa, ar tau viskas gerai? Kokia sukūdus tu.
2018-08-08

Papildomų kilogramų atsikračiusios garsenybės – nuostabaus grožio: parodė pokyčius

Žinomos Lietuvos moterys atrodo tiesiog idealios – baltos ir plačios šypsenos, idealios kūno formos ir visuomet žvilgantys plaukai. Vis dėlto norėdamos įrodyti, kad jos – tokios pačios moterys, kaip ir visos kitos, prieš kurį laiką viešai pasidalijo savo dietų istorijomis. Savo kūną sporto ir sveikos mitybos pagalba padailino daugelis Lietuvos gražuolių.
2018-07-29

Natalija Bunkė atsikratė nemažai svorio: atskleidė, kaip įveikti virsšvorį be jokio badavimo

Visuomet nepriekaištingai atrodanti Natalija Bunkė pastaruoju metu vis gražėja. Pasirodo, moteris laikėsi ypatingos dietos ir sugebėjo atsikratyti 6 kilogramų. – Kokia buvo Tavo lieknėjimo patirtis? – Jei atvirai, iki šiol apie lieknėjimą negalvojau, nes neturėjau viršsvorio. Šiemet situacija pasikeitė… – Kokia buvo motyvacija sulieknėti būtent dabar? – Teko persiūti vieną drabužį po kito ir tai mane labai suerzino. Atrodo, tik 6 kilogramai, bet man tai buvo nepriimtina.
2018-07-24

L. Norkevičienės įvaizdis sužavėjo gerbėjus: lygina su J. Lopez

Žinoma lietuvių dainininkė Liepa Norkevičienė visai neseniai nustebino gerbėjus pranešusi, kad jos laukė ypatingas iššūkis. Dainininkė dalyvavo Laimos Vaikulės dainų festivalyje. Socialiniuose tinkluose Liepa su savo sekėjais pasidalijo įsimintiniausiomis akimirkomis iš minėto festivalio, tačiau ne ką mažiau, nei jos pasirodymas, gerbėjų akis traukė atlikėjos apranga.
2018-07-24

5 kg priaugusi Liepa Norkevičienė – grįžta į sporto salę: „Maistas man didelis džiaugsmas“

Visai neseniai saulės šiluma Ispanijoje besimėgavusi dainininkė Liepa Norkevičienė grįžo atgal į Lietuvą. Kartu su vyru beveik mėnesį atostogomis saulėtoje Ispanijoje besimėgavusi L. Norkevičienė tikino, jog sporto neapleis, tačiau sau leis ir atsipalaiduoti. Būtent vos tik grįžusi į Lietuvą ji taip pat sugrįžo ir į sporto salę. „Beveik po 2 mėnesių grįžau į sporto salę, per atostogas, tikrąja to žodžio prasme, valgiau viską iš eilės, bet kada ir bet kokio dydžio porcijomis.
2018-07-20

Atostogų kadruose – pribloškianti Liepos Norkevičienės figūra

Nors Lietuvoje vasara prasidėjo jau prieš kelias savaites, vis dėlto atsiranda tų, kurie išvyksta ieškoti saulės šilumos svetur. Ne išimtis ir gerai žinoma atlikėja Liepa Norkevičienė. Kartu su sutuoktiniu Evaldu dainininkė kelioms savaitėms išvyko mėgautis šiluma į Ispaniją. Vis dėlto šįkart jų kelionė – išskirtinė – kartu su jais išvyko ir jų keturkojis augintinis Riku. Kartu į kelionę savo šunį pasiimti pora nusprendė dėl to, jog Ispanijoje praleis kelias savaites.
2018-06-04

L. Norkevičienė į sceną lipo su itin brangiu žmogumi: jausmas nenusakomas

Muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ – staigmena. Žinoma atlikėja Liepa Norkevičienė į sceną lipo su jai itin brangiu žmogumi: „Jausmas – tiesiog nenusakomas.“ Šeimyninių duetų projektui einant į finišo tiesiąją, svečių teisėmis scenoje pasirodžiusi Liepa atskleidė, kad dainuoti duetu su žmogumi, su kuriuo sieja kraujo ryšys – ypatinga patirtis. „Tai mūsų pirmas kartas su Juste.
2018-05-30

Neįtikėtinas palaikymas: L. Norkevičienė „Žalgirį“ palaiko su visa šeima

Šiandien Belgrade vyksta ilgai laukta kova. Čia Kauno „Žalgiris“ dėl galimybės tapti Eurolygos čempionais kaunasi su Stambulo „Fenerbahče“. Daugybė Lietuvos sirgalių išvyko į Serbiją palaikyti savo favoritų, o tarp jų – ir pramogų pasaulio atstovai. Dainininkė Liepa Norkevičienė kartu su visa šeima bei mylimu vyru Evaldu taip pat iškeliavo į Serbiją stebėti ypatingų rungtynių.
2018-05-18

L. Norkevičienė parodė, kaip turėti tobulą užpakaliuką: pasidalijo pratimu

Dainininkė, įvairių muzikinių projektų nugalėtoja bei populiarios merginų grupės „Pop ladies“ narė Liepa Norkevičienė primena – vasara jau ne už kalnų. Būtent todėl vis šylant orui ji lieja prakaitą sporto salėje. Nenuostabu, kad rezultatai – akivaizdūs. Dar praėjusiais metais nemažai svorio atsikračiusi ir sportą pamilusi Liepa socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matomos jos pastangos susikurti tobulą užpakaliuką.
2018-05-11

L. Norkevičienė pasipuošė ypatingomis tamprėmis: jos – ne dėl grožio

Dainininkė, grupės „Pop ladies“ narė bei įvairių muzikinių projektų nugalėtoja Liepa Norkevičienė jau ne kartą yra parodžiusi savo didžiulį prisirišimą gyvūnėliams bei norą jiems pagelbėti. Pati šunį auginanti dainininkė savo norą pagelbėti, o svarbiausia, padaryti tai stilingai, pademonstravo socialiniuose tinkluose. „Instagram“ asmeninėje paskyroje L. Norkevičienė pasidalijo nuotrauka, kurioje vilki įmantrias tampres.
2018-04-26

Neseniai pagimdžiusi V. Siegel parodė mažylę: mūsų begalinis džiaugsmas

Verslininko Danieliaus Bunkaus sužadėtinė, prekinio ženklo „Woman‘s Label“ kūrėja Viktorija Siegel šiandien gyvena šiek tiek kitokiu ritmu nei prieš mėnesį – jauna moteris neseniai susilaukė pirmagimio. Vasario 12-ąją mažylės Nicole su mylimuoju susilaukusi V. Siegel savo ištikimiausiems gerbėjams socialiniame tinkle „Instagram“ vis dažniau leidžia pamatyti asmeninio gyvenimo akimirkas.
2018-03-29

Liepa Norkevičienė parduoda vestuvinę suknelę: „Pagaliau išdrįsau!“

Socialiniuose tinkluose pramogų pasaulio atstovės kuo toliau, tuo dažniau dalijasi įvairiomis asmeninio gyvenimo akimirkomis. Viena jų – gerai žinoma atlikėja Liepa Norkevičienė. Grupės „Pop Ladies“ narė Liepa Norkevičienė prieš kelias valandas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijo pranešimu apie parduodamą vestuvinę suknelę.
2018-03-20

Išskirtinė Liepos fotosesija sporto salėje: treneris išdavė, ką ji troško pakoreguoti

Per pastaruosius kelis mėnesius Liepos Norkevičienės vardas žiniasklaidoje mirgėjo bene dažniausiai. Apie gyvenimo pokyčius žinoma atlikėja pasakojo ir televizijos laidoje. Atrodytų, didelio čia daikto – svorio svyravimus išgyvena dažnas. Tačiau ši istorija ne vien apie tobulą figūrą. Ji – apie atrastą gyvenimo pusiausvyrą, savęs įveikimą ir meilę sau bei pasauliui. Penkis rytus per savaitę Liepa skuba į sporto salę, kur mėgaujasi galimybe atsikratyti ne tik svorio, bet ir varginančių minčių.
2018-03-04

Atlikėja Liepa Norkevičienė pasirodė be makiažo: ar atpažintumėte?

Socialiniuose tinkluose pramogų pasaulio atstovės kuo toliau, tuo dažniau dalijasi įvairiomis asmeninio gyvenimo akimirkomis. Viena jų – gerai žinoma atlikėja Liepa Norkevičienė. Savo asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje dažnai įvairiomis nuotraukomis besidalijanti moteris šįkart išdrįso pasirodyti be makiažo. Tai ne pirmas kartais, kai savo sekėjus L. Norkevičienė nustebina asmenuke, kurioje ji – natūrali.
2018-02-26

Įvertinkite: Liepa perdainavo E. Kučinsko dainą „Meilės laiptai“

Vakar visame pasaulyje paminėta meilės ir įsimylėjėlių diena – Šv. Valentinas. Šia proga antras puses turintys žmonės savo artimuosius aprūpino papildomu dėmesiu ir dovanomis. Tiesa, dainininkams ši diena tapo ir akimirka, kuomet galima pristatyti naujus savo kūrinius. Atlikėja Liepa Norkevičienė – ne išimtis. Meilės dienos proga savo gerbėjams žinoma moteris dovanojo ypatingai romantišką Edmundo Kučinsko dainos „Meilės laiptai“ koverį.
2018-02-15

Gimtadienio dovaną gavusi N. Bunkė: „Mačiau, kad vokelį tai Zvonkus nešė“

Valentino dienos proga Natalija Bunkė sulaukė netikėto bičiulių sveikinimo. Grupės „Pop Ladies" narės atlikėją nudžiugino gimtadienine dovana. „Valentino dieną sveikiname tave su gimtadieniu", – voką draugei įteikė Liepa Norkevičienė ir Katažina Zvonkuvienė. Dviem balsais gimimo dienos himną užtraukusios moterys draugės dovanai rado saugiausią vietelę – krūtinę. Vaizdo įraše pamatysite, kaip atrodė sveikinimas. „Mačiau, kad vokelį tai Zvonkus nešė.
2018-02-14

Sukūdusios atlikėjos Liepos gerbėjai nerimauja: „Nieko neliko“

Tos, kurios bent kartą laikėsi dietos, puikiai žino, kad tai nėra pats lengviausias darbas – atsiradusios pagundos bet kurią akimirką gali sugriauti ilgų savaičių darbą. Puikiai žinoma dainininkė Liepa Norkevičienė savo gerbėjams demonstruoja pritrenkiančią išvaizdą. Išbandžiusi Stokholmo dietą, moteris atsikratė jai trukdžiusių papildomų kilogramų.   Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje L. Norkevičienė skelbė, kad prieš dietą ji dėvėjo 40 dydžio drabužius, o po dietos – 36 dydžio.
2018-01-14

N. Bunkė atskleidė savo svorį – nori atsikratyti 10 kilogramų

Naujųjų metų pradžia – puikus laikas pradėti kitokį gyvenimą: pasiryžti daryti tai, kam nesiryžote ir ką ilgą laiką atidėliojote. Perpildytos sporto salės, išpirktos naujausios sportinės aprangos kolekcijos prekės – dažnam metų pradžia asocijuojasi su galimybe pradėti keisti savo gyvenimo būdą. Socialiniuose tinkluose Lietuvos pramogų pasaulio įžymybės vis dažniau pasidalija nuotraukomis iš savo asmeninio gyvenimo. Gerai žinoma dainininkė Natalija Bunkė – ne išimtis.
2018-01-09

L. ir E. Norkevičiai atrodė neatpažįstamai: „pastambėjo“ ir pakeitė plaukų spalvą

Naujametę naktį socialinėje erdvėje netrūko sveikinimų ir nuotraukų. Neatsiliko ir pramogų pasaulio atstovai. Gerbėjams buvo pateiktos naujausių kadrų galerijos, kuriose – patys ryškiausi įvaizdžiai. Ypač nustebino atlikėja Liepa Norkevičienė. Naujųjų metų sutiktuvių proga žinoma moteris pakeitė plaukų spalvą. Teminiame vakarėlyje kartu su būriu garsių draugų dalyvavusi atlikėja pasipuošė tamsiu plaukų peruku.
2018-01-01

Tiesiai iš sporto salės: L. Norkevičienė parodė ištreniruotą pilvuką

Dainininkė Liepa Norkevičienė prieš maždaug mėnesį papasakojo apie savo svorio pokyčius. Žinoma moteris per itin trumpą laiką sugebėjo atsikratyti nereikalingų 8 kilogramų. Stokholmo dietos besilaikiusi atlikėja tikino, kad rezultatus pastebėdavo kiekvieną dieną. „Per pirmąją savaitę galima prarasti netgi 3kg - 5kg!“ – tvirtino ji. Rezultatus pastebi ir gerbėjai. Atlikėja pastaruoju metu itin dažnai socialinėje erdvėje dalijasi naujausiais kadrais. Vienu jų sekėjus nustebino ir šiandien.
2017-12-22

„Pop Ladies“ pristato įspūdingą fotosesiją ir dainą: moterys grįžta su pokyčiais

Po Katažinos Zvonkuvienės dvynių gimimo, merginų grupės „Pop ladies“ narės Natalija ir Liepa nėrė stačia galva į savo veiklas. Tai solinių dainų įrašai, pasirodymai su grupe „Yva“, dalyvavimas televiziniuose projektuose, todėl grupės gerbėjams galėjo pasirodyti, kad merginos bendrą veiklą nutraukė. Tačiau, kaip pačios merginos sako, visoms reikėjo „restarto“. „Mes visi lekiam, bėgam ir niekaip nerandame dingsties sustoti.
2017-12-14

Nėštumas daro stebuklus: po grožio procedūros V. Siegel suspindėjo grožiu

Sparčiai populiarėjanti vizažo specialistė Greta Vireliūnaitė-Kalinauskienė užsitarnauja vis didesnį pramogų pasaulio žvaigždžių pasitikėjimą. Žinomos moterys prieš šventes, renginius bei fotosesijas skuba pas meistrę užsiregistruoti ne tik nepriekaištingam makiažui, bet ir šukuosenai. Vakar įspūdingai atrodžiusi labdaringame Gala renginyje atlikėja Liepa Norkevičienė atskleidė, kad prieš tai irgi svečiavosi G. Vireliūnaitės-Kalinauskienės studijoje.
2017-12-11

Po ilgos tylos – Liepos daina ir vaizdo klipas, kuriame nusifilmavo jos vyras

Šiandien ilgą laiką gerbėjų muzikos naujienomis nestebinusi Liepa Norkevičienė pradžiugino ne tik save, bet ir būrį ištikimų savo kūrybos mylėtojų. Žinoma atlikėja pristatė naują dainą „Apie tave“ ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo ir jos vyras Evaldas. „Pagaliau! Tiek ilgai laukta, mano naujausia daina!“, - feisbuke prieš kelias akimirkas džiūgavo Liepa. Pristatydama naujausią savo dainą moteris pabrėžė, kad ji atspindi jos pačios asmenybę.
2017-11-17

Profesionalės rankose Liepa Norkevičienė pražydo: jaučiausi tikra karalienė

 Grupės „Pop Ladies“ narė Liepa Norkevičienė niekada nevengia natūralumo, nesibodi pasirodyti, kaip atrodo be makiažo, tačiau išskirtinių progų metu džiaugiasi, jog gali pasipuošti. Pas profesionalę vizažo meistrę moteris kreipėsi ir prieš vakar vykusią prodiuserio Deivydo Zvonkaus gimtadienio šventę, kur atrodė nepriekaištingai. Už kaip niekad tinkantį ir jos geriausius bruožus išryškinantį makiažą ji dėkojo meistrei Gretai Vireliūnaitei-Kalinauskienei.
2017-11-09

Kasos siekia liemenį: plaukus prisiauginusi Liepa Norkevičienė parodė rezultatą

Ketvirtadienio vakarą puikiai žinoma dizainerė Diana Vapsvė savo artimiausius draugus pakvietė į jos naujo užmojo – limfodrenažinių masažų salono – pristatymą. Tarp gausaus būrio svečių netrūko ir puikiai žinomų pramogų pasaulio atstovų, o iš jų išsiskyrė kaip visada nuotaika ir grožiu spinduliuojanti Liepa Norkevičienė. Pastaruoju metu ganėtai retai viešumoje matoma moteris pirmą kartą parodė, kaip po procedūros atrodo jos plaukai.
2017-09-15

Diana Vapsvė aistrą pavertė verslu: ją sveikino garsūs draugai

 Jau ne vienerius metus Lietuvoje žinoma dizainerė Diana Vapsvė kasmet savo kuriamų drabužių gerbėjus džiugina naujų kolekcijų pristatymais. Idėjų nestokojančios ir iššūkių nebijančios moters gyvenime – naujas etapas. D. Vapsvė nėrė į naujo verslo vandenis – sostinėje esančiame „Ogmios mieste“ atidarė limfodrenažinių masažų saloną „Studija V“. Salone „Studija V“ limfodrenažiniai masažai atliekami profesionalių „Roll Shaper“ aparatų pagalba.
2017-09-15

Žavinga Katažinos ir Liepos nuotrauka užkliuvo Natalijai Bunkei

Žavingosios ir charizmatiškosios grupės „Pop Ladies“ narės nestokoja humoro jausmo. Geriausiomis draugėmis tapusios Katažina Zvonkuvienė, Liepa Norkevičienė ir Natalija Bunkė praleidžia daug laiko ne tik scenoje, bet ir už jos ribų. Tad jos viena kitą puikiai pažįsta ir labai mėgsta pašmaikštauti. Šį kartą bendra nuotrauka pasidalijusios Liepa ir Katažina įsiamžino po koncerto.
2017-08-08

Atlikėjai Liepai Norkevičienei atliktas netradicinis „nėštumo testas“

Grupės „Pop Ladies“ narė Liepa Norkevičienė penktadienį sulaukė išskirtinio dėmesio iš televizijos šou „Lietuvos talentai“ dalyvavusio ir puikiai pasirodžiusio mago Antono Lavrentjevo. Blizgia trumpute suknele ir ilgaauliais aukštakulniais pasipuošusiai šalies gražuolei buvo atliktas netradicinis nėštumo testas. Magas savais būdais mėgino išsiaiškinti, kokios lyties atžalos laukiasi dainininkė.
2017-08-05

Liepa Norkevičienė įsiutusi: dėl įvykio oro linijose siunčia įspėjimą

Dainininkė, grupės „Pop Ladies“ narė Liepa Norkevičienė kreipėsi į draugus ir sekėjus savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, norėdama įspėti dėl jos šeimai nutikusios situacijos. Kaip pati teigia, jau penktą dieną iš Lenkijos oro linijų „LOT“ neatgauna lagamino, o nustebino ir nemandagus bendravimas su klientais.
2017-07-31

Užburianti Liepos Norkevičienės daina graudino vestuvių svečius

Jaudinantis vestuvių maratonas kiekvieną vasarą siaubte nusiaubia visas šalies bažnyčias. Jungtuvių ceremonija suteikia emocijų ne tik įsimylėjėlių poroms, bet ir jų artimiesiems. Svečiai prieš ceremoniją irgi turi šiokių tokių pareigų. Vieniems tenka tik įvaizdžio parengimas ir dovanų paieška, kitiems – dar ypatingesni vaidmenys. Be vaidmenų neretai nelieka artistiški, talentų turintys svečiai. Praėjusią savaitę bičiulių vestuvėse dalyvavusi atlikėja Liepa Norkevičienė gavo neeilinį užsakymą.
2017-07-10

Tarsi undinė: Liepa Norkevičienė vestuvėse sužibėjo smėlio laikrodžio figūra

Kiekvieną vasaros laisvadienį Lietuvos bažnyčias užpildo įsimylėjėlių poros. Ši jaudulio kupina diena svarbi ne tik sutuoktiniams, bet ir jų artimiesiems. Šventei reikalingas stiprus emocinis ir, žinoma, fizinis pasiruošimas. Šventiško įvaizdžio taisykles, akivaizdu, puikiai išmano prieš keletą metų savo pačios vestuves atšokusi atlikėja Liepa Norkevičienė, kuriai vakar taip pat teko tuoktuvių viešnios amplua.
2017-07-07

Palangoje koncertavusi Katažina Zvonkuvienė – švyti: gyrė ir liauną liemenį

Trumpiausią metų naktį Palangoje Joninių laužai nedegė, tačiau čia linksmybių tikrai netrūko. Pagrindinė miesto gatvė jau temstant užsipildė pasipuošusiais svečiais, kurie skubėjo ant Palangos tilto ar išbandyti įvairias linksmybes. Dovaną gerbėjams čia pateikė ir pramogų pasaulio asės, grupė „Pop Ladies“, surengusios trankų koncertą viename iš restoranų. Tik tv3.lt įamžino garsių dainininkių koncertą, o sceniniai įvaizdžiai sulaukė didelio pasisekimo.
2017-06-24
Į viršų