lff taurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lff taurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lff taurė“.

LFF taurės turnyro burtai jau antrajame etape suvedė „Žalgirį“ ir „Panevėžį“

Dvi stipriausios praėjusio sezono A lygos komandos Vilniaus „Žalgiris“ ir „Panevėžys“ LFF taurės turnyre susikaus jau antrajame etape. Tokius burtus lėmė LFF generalinės direktorės Ritos Bagdonienės ranka.
2024-04-24

Sensaciją sukūrusiam Vilniaus rajono klubui įteiktas 100 tūkst. eurų čekis

Spalio pradžioje vykusiame LFF taurės finale FA „Šiaulių“ ekipą nukovė ir istoriją sukūrė Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas. Už tai jie sulaukė solidžios premijos.  Apie tai savo „Facebook“ paskyroje pasidalino Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius.  „Vilniaus rajono futbolo klubui „TransINVEST“ – 100 tūkst. eurų čekis. Jį šiandien įteikiau komandai už spalio pradžioje iškovotą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę.
2023-10-21

Po istorinės pergalės švęsti susiruošę „TransINVEST“ į klausimą dėl Europos atsakymų dar neturėjo

Šventinį savaitgalį Dariaus ir Girėno stadione vainikavo Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyras, kurio finale istorinę pergalę švenntė  Vilniaus rajono FK „TransINVEST“ ekipa, 2:1 nugalėjusi FA „Šiauliai“ komandą. Pirmajame kėlinyje šiauliečiai turėjo daugiau pavojingų progų, o vieną iš jų pavertė įvarčiu. Grėsmingus momentus sukūrė Oleksij Shchebetun, Daniel Romanovskij, Simonas Paulius, o FK „TransINVEST“ gretose žibėjo puolėjas Henrique Sarmengue Devens.
2023-10-02

„TransINVEST“ pasitinka istorinį šansą: „Suprantame, kad vien sunkaus darbo nepakaks – reikės ir sėkmės“

Vos antrą sezoną gyvuojantis Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas jau sekmadienį žais svarbiausias rungtynes savo istorijoje – LFF taurės finale jų lauks FA „Šiaulių“ iššūkis. Bilietus į šventinius šeštadienio ir sekmadienio renginius galite įsigyti čia. Primename, kad šeštadienio legendų rungtynės bei sekmadieninis LFF taurės finalas startuoja 17.30 val. Jį tiesiogiai transliuos tv3.lt ir TV6 kanalas.
2023-09-29

FIFA legendų komandos vartininkų grandį sudarys legendiniai Milano klubų atstovai

Jau po kiek daugiau nei savaitės Kauno Dariaus ir Girėno stadione šurmuliuos pasaulio bei Lietuvos futbolo legendos. Primename, kad rugsėjo 30 dieną Kaune šventinėse rungtynėse susikaus FIFA ir Lietuvos futbolo legendų rinktinės, o spalio 1-ąją ten pat vyks LFF taurės finalo rungtynės tarp FK „TransINVEST“ bei FA „Šiaulių“ komandų. Vienas bilietas galioja į abi dienas.
2023-09-22

Legendinis Lietuvos rinktinės žaidėjas prabilo apie teisėjus: „Jeigu nėra kompetencijos, tegul nevadovauja“

Mariaus Stankevičiaus treniruojamas „Kauno Žalgirio“ klubas baigė pasirodymą Lietuvos futbolo federacijos taurėje (LFF). Kauniečiai 1:3 pralaimėjo „Šiaulių“ futbolininkams, kurie ir žais finale. Neapsikentęs M. Stankevičius po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje sakė: „Ko mes negalime pakeisti, tas priklauso ne nuo mūsų. Jei gali žaidimo eigą keisti ne priešininkai, o kažkokie treti žmonės, futbolas nuo to gražesnis nebūna. Čia tegu sprendžia tas, kas vadovavo rungtynių eigai.
2023-09-18

FA „Šiauliai“ po pratęsimo žengė į LFF taurės finalą

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai antrus metus iš eilės LFF taurėje savo pasirodymą užbaigė pusfinalio etape. Mariaus Stankevičiaus komanda išvykoje po pratęsimo rezultatu 1:3 (1:1) nusileido FA „Šiauliai“ ekipai. Kiek geriau rungtynes pradėję šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį po įspūdingo Danielio Romanovskio smūgio iš toli į viršutinį vartų kampą – Ignas Plūkas pagelbėti komandai nebegalėjo.
2023-09-17

Sensacija LFF taurėje: finale žais I lygos klubas

Pirmos lygos lyderis Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas LFF taurės turnyro pusfinalyje 1:0 nugalėjo Telšių „Džiugą“ bei iškovojo kelialapį į finalą. Pergalingą įvartį trečią pridėto laiko minutę pelnė Valentinas Jeriomenko. Kai prie pagrindinio laiko teisėjas pridėjo tris minutes, „TransINVEST“ sukūrė dvi gana pavojingas progas įvarčiui įmušti, tačiau jos abi liko neišnaudotos.
2023-09-09

Paaiškėjo paskutinis LFF taurės pusfinalio dalyviais

Antradienį Šiauliuose buvo sužaistos paskutinės LFF taurės ketvirtfinalio rungtynės. Dėl paskutinio bilietio į pusfinalį susirėmė FA „Šiauliai“ ir Vilniaus „Riteriai“ Nors A lygos autsaideriai „Riteriai“ ilgai priešinosi, bet galiausiai pralaimėjo rungtynių šeimininkams rezultatu 0:2 bei pasitraukė iš LFF taurės. Pirmasis rungtynių įvartis įmuštas buvo 63 minutę, o jį pelnė „Šiaulių“ lyderis Eligijus Jankauskas, puikiai sužaidęs baudos aikštelėje ir pasiuntęs kamuolį į vartų kampą.
2023-08-29

„Kauno Žalgiris“ užtikrintai žengė į LFF taurės pusfinalį

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai antrus metus iš eilės prasibrovė į LFF taurės pusfinalio etapą. Ketvirtfinalio rungtynėse Mariaus Stankevičiaus komanda išvykoje rezultatu 5:0 (1:0) įveikė BFA komandą iš Vilniaus.