lewisas simsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lewisas simsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lewisas simsas“.

Trečioji Arvydo Macijausko klubo pergalė Ispanijos ACB krepšinio lygoje

Trečiąją pergalę Ispanijos ACB krepšinio lygos trečiajame ture iškovojo Arvydo Macijausko Vitorijos "Tau Ceramica" klubas, sekmadienį svečiuose 100:86 nugalėjęs Madrido "Real" ekipą. Per 34 minutes pelnęs 27 taškus A.Macijauskas vėl buvo rezultatyviausias komandoje. Lietuvis pataikė 9 dvitaškius iš 12, vieną tritaškį iš 4, visus 6 baudos metimus, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 varžovų pražangas.
2003-10-13

Pirmasis Donato Slaninos klubo pralaimėjimas Ispanijos ACB krepšinio lygoje

Pirmąjį pralaimėjimą Ispanijos ACB krepšinio lygos trečiajame ture patyrė Donato Slaninos Seviljos "Caja San Fernendo" ekipa, svečiuose 78:86 nusileidusi Valjadolido "Forum" krepšininkams. D.Slanina per 33 minutes pelnė 22 taškus ir buvo rezultatyviausias komandoje. jis pataikė 6 dvitaškius iš 9, tris tritaškius iš 6, vieną mestą baudos metimą, atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir suklydo 4 kartus.