leroy feras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leroy feras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leroy feras“.

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

Anglijoje – dar vienos nulinės lygiosios

Pirmosiose sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse įvarčių nepelnyta. „Swansea City“ savo aikštėje nulinėmis lygiosiomis išsiskyrė su „Middlesbrough“. Pirmajame kėlinyje žaidimo persvarą turėjo šeimininkai. Įsiminė reidai kraštais ir tolimi smūgiai. Po jų teko gerokai paprakaituoti „Middlesbrough“ vartininkui Victorui Valdesui. Sužaidus pusvalandį, itin grėsmingas buvo „Swansea City“ futbolininko Tomo Carrollo smūgis, kai kamuolys prašvilpė greta virpsto.