leonidas kaselakis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leonidas kaselakis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leonidas kaselakis“.

Kinijos krepšininkus įveikę graikai žengė į atrankos pusfinalį

Ricko Pitino treniruojama Graikijos vyrų krepšinio rinktinė – kitame etape. Graikai svarbiame mūšyje 105:80 (28:14, 24:18, 24:27, 29:21) įveikė Kinijos vyrų krepšinio rinktinę ir pateko į olimpinės atrankos pusfinalį. Pusfinalyje Graikijos ekipa susitiks su B grupės nugalėtoja Turkijos ekipa, kuri savo grupėje įveikė Urugvajų ir Čekiją.
2021-07-02

Lietuvos jauniai neatsilaikė prieš Graikijos krepšininkus

Antrąją nesėkmę Graikijoje vykstančiame Europos jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionate patyrė Lietuvos rinktinė. Ketvirtadienį Vitoldo Masalskio auklėtiniai 54:72 (11:22, 11:16, 16:14, 16:20) nusileido aikštės šeimininkams graikams, tačiau E grupėje užėmė antrąją vietą ir tęs kovą pirmenybių pusfinalyje. Lietuvių varžove pusfinalyje bus Prancūzijos rinktinė, kuri 74:73 palaužė Kroatiją ir užsitikrino F grupės nugalėtojų poziciją. Graikai pusfinalyje išmėgins jėgas su Rusijos krepšininkais.