lena šoneborn

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lena šoneborn“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lena šoneborn“.

J. Kolegova Vengrijoje užėmė 11-ą vietą

Lietuvos atstovė Julija Kolegova Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų ketvirtajame etape užėmė 11-ąją vietą. 25-erių metų J. Kolegova finale šeštadienį surinko 5012 taškų. Nugalėjo olimpinė čempionė vokietė Lena Šoneborn (Lena Schoneborn, 5268 tšk.). Pasaulio reitingo lyderė 22-ejų metų Donata Rimšaitė tarp 36 finalo dalyvių liko 20-a (4868 tšk.). Atrankos varžybų A grupėje D. Rimšaitė užėmė trečiąją vietą (3836 tšk.
2010-05-08

Pasaulio taurės finale triumfavo penkiakovininkė D. Rimšaitė

Portugalijoje vykstančiose pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo moterų varžybose šeštadienį nenugalima buvo Lietuvos atstovė Donata Rimšaitė. 20-metė lietuvė surinko 5692 taškus ir antrąją vietą užėmusią Pekino olimpinių žaidynių vicečempionę britę Heter Fel pranoko 44 taškais. Po keturių rungčių pirmavo latvė Jelena Rublevska. D. Rimšaitė buvo antra ir bėgimo rungtį pradėjo nuo lyderės atsilikdama 25 sek. Dar po 2 sek. startavo H. Fel.
2008-10-05

Olimpiadoje Lietuvos penkiakovininkės iškovojo 13 ir 15 vietas

Šiandien Pekino olimpinėse žaidynėse į kovą stojo mūsų penkiakovininkės – Laura Asadauskaitė ir Donata Rimšaitė. Deja, lietuvėms nepavyko pakartoti vakarykščio vyrų triumfo - 20-metė Donata Rimšaitė užėmė 13-ąją, o 24-erių metų Laura Asadauskaitė - 15-ąją vietą. D. Rimšaitė surinko 5436 taškus, o Europos vicečempionės ir praėjusių metų planetos pirmenybių bronzos medalio laimėtojos L. Asadauskaitės sąskaitoje - 5392 taškai.