lekavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lekavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lekavičius“.

Lukas Lekavičius po sezono rungtynių: „Prisimename, kaip sunku žiedus buvo iškovoti pernai“

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Kauno „Žalgiris“ namie 92:78 nugalėjo Vilniaus „Ryto“ krepšininkus. Lukas Lekavičius šiame mače buvo vienas iš Kauno ekipos lyderių ir per 23 minutes pelnė 22 taškus bei surinko 26 naudingumo balus. „Žinojome, kokio svarbumo rungtynės. Labai svarbu iškovoti pirmąją vietą ir susikurti namų pranašumą. Išėjome susikoncentravę ir pavyko užtikrintai laimėti“, – kalbėjo L.Lekavičius.
197
2024-04-14

Jocytės akivaizdoje – pirmoji „Žalgirio“ pergalė išvykoje: patiestas ASVEL klubas

Kauno „Žalgiris“ (4/3) šio sezono Eurolygoje pasiekė pirmąją pergalę išvykoje. Žudiko instinktą lemiamu metu pademonstravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykos rungtynėse ketvirtajame kėlinyje 93:76 (22:24, 28:22, 19:21, 24:9) palaužė Vilerbano ASVEL (3/4) klubą. Rungtynės pasižymėjo rezultatyvumu, intensyvumu ir intriguojančia mačo dinamika, o didžiausią įspūdį paliko „Žalgirio“ spurtas mačo pabaigoje.
2022-11-11

„Žalgirio“ pergalė Belgrade parodė: „Turime Eurolygos žaidėją, kuris tapo vyru“

Kauno „Žalgirio“ (3/0) komanda antradienio vakarą Eurolygos trečiajame ture iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų ir šiuo metu turnyrinėje lentelėje kiek netikėtai užima pirmąją vietą. Žalgiriečiai Belgrade 75:69 įveikė „Crvena Zvezda“ (1/2) ir taip pratęsė tobulą sezono starto seriją. Naujienų portalas tv3.lt po kiekvienos „Žalgirio“ dvikovos Eurolygoje pateiks išsamią apžvalgą kartu su krepšinio treneriu Tomu Purliu.
2020-10-14

LKL žaidėjai pagal „Instagram“: populiauriausi – žalgiriečiai

Įsibėgėjęs 2020-2021 m. „Betsafe–LKL“ sezonas krepšinio sirgaliams atnešė ne tik daug intriguojančių dvikovų, bet ir aibę naujų pavardžių. Krepšininkai gyvo palaikymo sulaukia arenose, tačiau gerbėjai tikrai nesnaudžia ir socialinėje erdvėje. LKL.lt atliko socialinio tinklo „Instagram“ apžvalgą ir nustatė, kurie šio „Betsafe–LKL“ sezono krepšininkai yra patys populiariausi.
2020-10-06

„Žalgiris“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Juventus“

Kauno „Žalgiris“ (8-0) sulaukė pirmojo rimtesnio iššūkio „Betsafe-LKL“ čempionate, tačiau Artūro Milaknio ir Luko Lekavičiaus tritaškiai leido likti pergalingame kelyje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 86:80 (25:18, 12:24, 27:16, 22:22) nugalėjo Utenos „Juventus“ (2-5) krepšininkus. Viso susitikimo metu favoritams į atlapus atkakliai kibę uteniškiai priešpaskutinę minutę atsilikinėjo tik 77:79, mačo baigtį nulėmė A. Milaknio ir L. Lekavičiaus tritaškiai.
2019-11-03

Lekavičius su „Panathinaikos“ – Graikijos pirmenybių finale

Luko Lekavičiaus atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ klubas paskutinėse pusfinalio rungtynėse turėjo daug vargo, tačiau iškovojo sunkią pergalę ir darkart žengė į Graikijos čempionato finalą. Atėnų krepšininkai į finalą žengė tiesiausiu keliu. Serijoje iki 3 pergalių sausą triumfą PAO pasiekė paskutiniame mače 82:75 (21:14, 19:22, 15:20, 27:19) susitvarkę su to paties miesto „Peristeri“ komanda. L. Lekavičius rungtynes praleido dėl traumos.
2019-06-04

Lekavičius – starto penkete, o „Panathinaikos” švenčia sunkią pergalę

Graikijos pirmenybėse pirmadienio vakarą nelengvą pergalę iškovojo Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos” ekipa. Lietuvis žaidė starto penkete, tačiau kalnų nenuvertė. „Panathinaikos“ (7/0), namuose 80:75 (21:18, 22:21, 26:17, 11:19) savotiškame derbyje palaužė Atėnų „Peristeri“ (7/1) klubą. Abi komandos iki šios akistatos vietiniame čempionate žengė be pralaimėjimų.
2018-12-10

Eurolyga: vangus Lekavičiaus ir „Pao” vakaras, Ispanijoje – antra CSKA nesėkmė

Penktadienio vakarą Europos krepšinio arenose finišavo 11-asis Eurolygos turas. Atėnuose (Graikija) nesėkmingai susiklostė „Panathinaikos” ir Luko Lekavičiaus vakaras, o Vitorijoje (Ispanija) vieots „Baskonia” kiek netikėtai parklupdė Maskvos CSKA žvaigždyną. „Panathinaikos” namuose 69:81 (18:12, 17:21, 21:19, 25:17) neprilygo Stambulo „Fenerbachče” komandai.
2018-12-07

Graikijoje – naudingas Lekavičiaus žaidimas ir „Panathinaikos” pergalė

Atėnų „Panathinaikos” (5/0) vietiniame Graikijos čempionate iškovojo lengvą pergalę prieš to paties miesto „Panionios“ (1/4) krepšininkus, o Lukas Lekavičius gautą žaidimo laiką išnaudojo teigiamai. „Pao” nominalioje išvykoje „Panionios” komandą nugalėjo rezultatu 88:67 (28:20, 20:17, 18:14, 22:16). Lekavičius žaidė 19 minučių. Per šį laiką lietuvis pelnė 7 taškus (2/3 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.
2018-11-12

Atėnų „prakeiksmas“ įveiktas: „Žalgiris“ po pratęsimo nugalėjo „Panathinaikos“

Kauno „Žalgiris“ (2-2) penktadienio vakarą Atėnuose nutraukė istorinę seriją ir po dešimties iš eilės pralaimėjimų išvykoje rezultatu 87:83 (20:13, 24:20, 14:18, 18:25, 11:7)  po pratęsimo nugalėjo „Panathinaikos“ (2-2). „Žalgiris“ nuo 2000-ųjų iki šio vakaro Eurolygos išvykos rungtynėse niekada nebuvo įveikęs Atėnų komandos. Graikijos sostinėje vykusių dvikovų santykis prieš šią akistatą buvo 10:0, tačiau kauniečiai „nurašė“ išankstines prognozes ir pirmąkart įveikė varžovus.