leidykla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leidykla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leidykla“.

Iš viešumos dingęs legendinis laidų vedėjas Henrikas Vaitiekūnas atskleidė, ką veikia dabar

Iš viešumos ir televizijos ekranų dingęs, tačiau nuo žurnalistikos nepabėgęs televizijos laidų kūrėjas, vedėjas Henrikas Vaitiekūnas neseniai išleido debiutinę knygą pavadinimu „Felčerio užrašai“. Jos lapuose nugulė ne viena dešimtis rašinių apie sveikatą, nepažintas įdomybes ir įvairenybes, tad autorius sako: „Knygą turėtų skaityti tie, kurie yra smalsūs – jie ten daug ką sužinos“. Žvarbią rudens dieną su Henriku susitinkame pačioje Vilniaus širdyje – Gedimino prospekte.
2023-11-05

„Medipresai“ leista įsigyti e. parduotuvę „Patogu pirkti“

Periodinių leidinių ir knygų platinimo įmonė „Medipresa“, valdanti e. parduotuvę „perkuknyga.lt“, gavo leidimą įsigyti vieną didžiausių knygų ir stalo žaidimų elektroninių parduotuvių „Patogu pirkti“.  Konkurencijos taryba penktadienį pranešė leidusi bendrovei įsigyti 100 proc. „Patogu pirkti“ akcijų ir perimti jos vienvaldę kontrolę.
2023-05-12

„Luminor“ leidyklai „Terra Publica“ skolina 0,9 mln. eurų naujam pastatui

„Luminor“ bankas leidyklai „Terra Publica“ paskolino daugiau nei 0,9 mln. eurų įsigyti naują pastatą Kauno pakraštyje, trečiadienį pranešė bankas.  Pranešama, kad bendra netoli autostrados Vilnius–Klaipėda esančio pastato  įsigijimo vertė siekia 1,6 mln. eurų, iš kurių 0,5 mln. eurų įmonė investavo pati. Jame įsikurs leidyklos sandėliai, prekybos patalpos ir biuras.
2023-04-19

„Valstiečių laikraštis“ neteks leidėjo: pradėta likvidavimo procedūra

Registrų centras dėl laiku neteikiamų finansinių ataskaitų inicijavo „Valstiečių laikraštį“ leidžiančios bendrovės „Kaimo žinios“ likvidavimą. Pasak centro atstovės, įmonė finansinių ataskaitų nė karto nepateikė nuo jos įkūrimo 2015 metais.  „Pranešimas apie numatomą inicijuoti likvidavimą įmonei išsiųstas gruodžio 14 dieną“, – BNS ketvirtadienį teigė centro Komunikacijos skyriaus vadovė Daiva Bumblytė.

„Luminor“ skolina 15 mln. eurų leidyklos „Šviesa“ įsigijimui

„Luminor“ bankas investicijų bendrovės „Žabolis ir partneriai“ valdomai įmonei „NPP investicija“ skolina 15 mln. eurų leidyklos „Šviesa“ ir skaitmeninio mokomojo turinio verslui įsigyti. Šiuo sandoriu „NPP investicija“ už neskelbiamą sumą iš knygų leidybos ir prekybos įmonių grupės „Alma littera“ įsigyja 100 proc. vadovėlių ir mokomosios literatūros leidyklos „Šviesa“, įmonių „Edukacinio turinio sprendimai“ ir „Mokomasis turinys“ bei 70 proc. „Ateities pamokos“ akcijų.
2022-12-27

Paaiškėjo, kiek pinigų už savo knygą gaus princas Harry: suma atima žadą

Sasekso hercogo atstovė pranešė, kad princas Harry pinigus, gautus už sausio 10 dieną pasirodysiančią ilgai lauktą jo prisiminimų knygą, skirs labdarai. Princas Harry nusprendė britų labdaros organizacijas pinigais, kuriuos gaus išleidęs knygą „Spare“. Knygos pavadinimas yra provokuojanti užuomina į tai, kad hercogas yra karališkasis „atsarginis“, o ne pirmas eilėje į sostą, kaip princas Williamas, rašo mirror.co.uk.
2022-10-30

„BaltCap“ fondas įsigijo leidyklą „Alma Littera“

Privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojos „BaltCap“ fondas įsigijo leidyklą „Alma Littera“, knygynų tinklą „Pegasas“ ir logistikos bendrovę „ALG logistika“. Knygų leidybos ir prekybos įmonių grupė „AL Holdingas“ pasirašė sutartį dėl įmonių pardavimo su fondu „BaltCap Private Equity Fund III“, penktadienį pranešė grupė. Tam dar turės pritarti Konkurencijos taryba.
2022-09-09

Daugiau nei trečdaliu pabrango popierius: brangs knygos ir žurnalai

Per pastaruosius metus daugiau nei trečdaliu pabrango popierius. Spaustuvės ir leidėjai sako, kad dėl žaliavos pabrangimo, brangs ir knygos, leidiniai, žurnalai bei popierinės pakuotės. Tačiau pakilusios kainos ne vienintelė problema – visame pasaulyje juntamas ir didelis popieriaus stygius. Spaustuvėje iš popieriaus gaminamos kartoninės pakuotės, lankstinukai bei spausdinami leidiniai ir knygos.

Barbora Radvilaitė iš arti: tai viena mįslingiausių istorijos asmenybių

Renata Šerelytė „Raganos širdis. Paslaptingoji Barboros Radvilaitės ir jos patikėtinės Magdalenos istorija“ Barbora Radvilaitė mūsų istorinėje ir literatūrinėje tradicijoje – bent jau kol kas – priklauso vyriškajai paradigmai. Pasitelkiant vyrišką logiką ir fiziologiją, ne kartą buvo bandyta įspėti ir paaiškinti šios moters paslaptį. Žinodama, kad tokie bandymai ne visada sėkmingi, šiame romane nesistengiau nieko „išaiškinti“, – juk paslaptys mieliau paklūsta intuicijai nei logikai.
2018-03-06

Pasakė, kaip išsirinkti auklę: šie patarimai pravers

Niekas Lietuvoje taip gerai neišmano šios temos, kaip knygos autorė Ieva Augustinienė. Beveik kiekvienai šeimai aktualų klausimą – surasti geriausią auklę savo vaikams – Ieva išnarplioja taip „skaniai“, su tokiu šviesiu humoru, kad skaityti gali bet kas, net ir tie, kuriems auklės nerūpi. Skaitydama liūdėjau tik dėl vieno – kad knygą Ieva parašė tik dabar.
2018-03-06
REKLAMA
REKLAMA

„Alma littera“ nutraukia bendradarbiavimą su R. Vanagaite, išima jos knygas iš prekybos

Leidykla „Alma littera“ penktadienį pranešė, kad nutraukia bendradarbiavimą su rašytoja Rūta Vanagaite ir išima visas jos knygas iš prekybos dėl jos nepriimtinų pasisakymų apie su sovietų okupacija kovojusį partizanų vadą Adolfą Ramanauską - Vanagą.

Ispanijoje bus išleistos Voiničiaus rankraščių kopijos

Kelių šimtmečių senumo rankraštis, laikomas viena mįslingiausių pasaulyje knygų, yra parašytas nežinoma kalba arba šifru, kurio iki šiol niekas neperprato – netgi geriausi kriptografai. Kai kurie tyrėjai visą gyvenimą stengėsi iššifruoti vadinamąjį Voiničiaus rankraštį (Voynich Manuscript), o kai kurie įsitikinę, kad ši knyga, parašyta grakščiais rašmenimis, su keistus augalus ir nuogas moteris vaizduojančiomis iliustracijomis, pasižymi stebuklingomis galiomis.
2016-08-27

Vilniaus knygų mugėje – galimybė pavartyti prieš 70 metų leistus vadovėlius

Vasario 19-22 dienomis vyksiančios Vilniaus knygų mugės lankytojai turės galimybę gyvai pamatyti, kaip per pastaruosius dešimtmečius keitėsi vadovėliai. Leidykla „Šviesa“, šiemet mininti savo 70-metį, kviečia visus mugės lankytojus į retrospektyvinę vadovėlių parodą, kurios metu bus galima susipažinti, pavartyti ir apžiūrėti daugiau nei pusšimtį 1945-2015 metais leidyklos išleistų vadovėlių bei palyginti, kaip mokėsi skirtingos kartos.
2015-02-19

Lietuvos edukologijos universitetas su leidykla „Šviesa“ kurs inovatyvias ugdymo strategijas

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU), skatindamas mokslo ir verslo bendradarbiavimą, sudarė sutartį su leidykla „Šviesa“. Universitetas, siekdamas inovacijų sklaidos su leidykla, bendradarbiaus rengiant ir leidžiant bendrus mokslo populiarinimo leidinius ir jų serijas, užsiims mokslinių tyrimų komercinimu ir su verslumo ugdymu susijusiomis veiklomis. Leidykla ir LEU bendradarbiaus kuriant inovatyvias ugdymo strategijas ir priemones, gerinant pedagogų rengimo kokybę.
2014-09-08

Padebesių vedlė

Rūta Klišytė Jeigu paklausite Sigutės, kas ji tokia, ką veikia ir kur dirba, ši tik nusišypsos ir gūžtelės pečiais: „Ach, nieko rimto...“ Tai bus gryniausia tiesa. Sigutė Ach yra dailininkės slapyvardis, o „Nieko rimto“ – jau 13 metų sostinėje gyvuojanti unikali leidykla, kurią ji įkūrė kartu su Arvydu Vereckiu. Leidyklos ženklu tapusią sparnuotą svajingą juodmargę pažįsta visi vaikai ir tėveliai, o tarp jos išleistų knygų vis atsiranda premijuotų.
2014-03-01

Knygų mugėje – mėgstamiausi vaikų herojai ir „Augu skaitydamas“ žaidimai

Šiemet, kaip ir pernai, Vilniaus knygų mugėje, vaikų renginiams skirtoje salėje, jaunųjų skaitytojų lauks speciali projekto „Augu skaitydamas“ vaikų scena, kur bus pristatomos vaikiškos knygos, vyks įvairūs žaidimai ir skambės aktorių trupės „Teatriukas“ dainos.
2014-02-14

VGTU leidykla mokys naudotis elektroninėmis knygomis

Bibliotekos ir akademinės leidyklos vienijasi norėdamos išmokyti visuomenę išnaudoti naująsias technologijas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) leidykla „Technika“ pranešė spalio mėnesį pradėsainti rengti užsiėmimus, kurių metu supažindins Aukštaitijos regiono skaitančiuosius su elektroninėmis knygomis, jų formatais, funkcijomis, privalumais bei paieška.
2013-09-18

Kultūros ministras vertimams ir leidybai paskirstė 200 tūkst. litų

Kultūros ministras Šarūnas Birutis paskirstė 200 tūkst. litų leidykloms užsienio autorių knygoms išversti ir išleisti. Pagal šią savaitę ministro pasirašytą įsakymą, finansinės paramos sulauks 18 romanų. Daugiausia - po 20 tūkst. litų - skirta Heyden Herrera romano "Frida", Anne Applebaum knygos "Geležinė uždanga" ir Michailo Šiškino "Veneros plaukas" vertimui ir leidybai. Tarp gavusiųjų finansavimą yra ir Goncalo M. Tavareso romanas "Jeruzalė", Jameso L. Haley biografinė knyga "Vilkas.

Ar leisti knygą pačiam Lietuvoje apsimoka?

Knygų versle nenumaldomai daugėja autorių, kurie atsisako leidėjų ir bandymų savo jėgomis išleisti knygą. 2012 metais net 12 proc. parduotų elektroninių knygų Didžiojoje Britanijoje sudarė savilaida išleistos knygos, o nuo 2006 metų tokiu būdu išleidžiamų knygų padidėjo net 287 proc.. Ne gana to, jei pažvelgtume tik į grožinės literatūros, detektyvų ir fantastikos elektroninių knygų pardavimus, savilaidos autoriai čia sudarytų net 20 proc. visų pardavimų.
2013-07-08

„Intelligent Media“ vadovaus G. Balcerienė

„Intelligent Media“ direktoriaus pareigas nuo 2013 m. birželio 10 d. perima didelę patirtį leidybos versle turinti Gražina Balcerienė. „Sudėtingoje ir lėtai atsigaunančioje reklamos ir leidybos rinkoje reikia naujų ir inovatyvių sprendimų, kurie ne tik padėtų įveikti esamo laikotarpio sunkumus, bet ir užtikrintų aiškias veiklos perspektyvas. IQ prekės ženklas per keletą metų sugebėjo įsitvirtinti intelektualiosios periodikos rinkoje, bet ir tapo savotišku žurnalistinio darbo kokybės etalonu.
2013-06-12

Teismas: dėl netinkamo ženklinimo turi būti sunaikintas knygos tiražas

Vilniaus apygardos teismas įpareigojo leidyklą „Baltos lankos“ sunaikinti netinkamai paženklintus neparduotus Joshuos Slocumo knygos „Vienas su burėmis aplink pasaulį“ egzempliorius, rašo „Lietuvos rytas“. Klaipėdos įmonė „SRS Dizainas“ teisme reikalavo atlyginti nuostolius teigdama, kad J.Slocumo knygą 2000 egzempliorių tiražu išspausdinę sostinės leidėjai neteisėtai pasinaudojo jai priklausančia teise žymėti prekės ženklu „Horizontai“. Teismo sprendimas įmonei buvo palankus.

Knygos: ką skaito vadovai Lietuvoje?

Verslininkai ir vadybininkai – ištikimi skaitytojai, sako leidėjai. Visgi specializuotos literatūros segmentą graužia piratavimas ir galimybės užsienio autorių knygas skaityti originalo kalba. Rinkos bei verslų smulkumas Lietuvoje kelia nemažai problemų. Pasak kalbinamos šalies leidėjų asociacijos vykdomosios direktorės Aidos Dobkevičiūtės-Džiovėnienės, leidybos verslas traukiasi, o leidyklos stengiasi orientuotis į konkretų segmentą.
2013-02-21

Dvi didžiausios pasaulio leidyklos susijungė

Dvi didžiausios pasaulio leidyklos - „Penguin“ ir „Random House“ - susitarė dėl susijungimo. Apie tai skelbiama britų grupės „Pearson Group“, kuriai priklauso leidykla „Penguin“, oficialiajame pranešime spaudai. Jungtinė struktūra bus pavadinta „Penguin Random House“. Vokietijos žiniasklaidos grupei „Bertelsmann“, kuriai priklauso leidykla „Random House“, atiteks 53 proc. naujosios kompanijos akcijų. Likusi 47 proc.
2012-10-29

R. Murdochas gali sutrukdyti didžiausių pasaulio leidyklų susijungimui

Žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas susidomėjo galimybe įsigyti leidyklą „Penguin“, kuri praėjusią savaitę paskelbė apie galimą susijungimą su leidykla „Random House“. „New Corporation“ vadovas pasiūlė knygų leidyklai 1 mlrd.
2012-10-29

„Scaent Baltic“ pardavė leidyklą „Versus aureus"

Investicijų bendrovė „Scaent Baltic“, veikianti finansų, leidybos, energetikos bei investicijų sektoriuose, optimizuodama ir koncentruodama vykdomą veiklą pardavė leidyklą „Versus aureus“, leidžiančią grožinę ir humanitarinę mokslinę literatūrą. Bendru susitarimu sandorio suma ir pirkėjas nėra skelbiami.
2012-06-22

„Amazon.com“ pasirodė pirmoji elektroninė knyga lietuvių kalba

Oficialią Steve Jobso biografiją lietuvių kalba jau galima skaityti ir elektroniniu formatu. Knygos e-versiją galima įsigyti didžiausiame pasaulio interneto knygyne „Amazon.com“ bei naudojantis kompanijos „Apple“ programa iTunes. Tai pirmasis atvejis, kai knyga lietuvių kalba prekiaujama šiose elektroninėse parduotuvėse.
2012-05-11

D. Britanijos leidykla planuoja išleisti talibų poezijos rinkinį

Londono leidykla ketina publikuoti Talibano narių parašytų eilėraščių rinkinį. Iniciatyva sulaukė kritikos, esą šis poezijos rinkinys gali skatinti Jungtinės Karalystės priešo propagandą. Į Talibano poeziją, kurią gegužės 17 dieną išleis leidykla „Hurst and Co“, bus įtraukta per 200 eilėraščių, sekmadienį skelbia naujienų agentūra AFP. Tai yra eilėraščiai, kurių dauguma buvo publikuoti Afganistano karių tinklalapiuose per pastarąjį dešimtmetį.
2012-05-06

JAV padavė ieškinį prieš „Apple“ dėl elektroninių knygų kainų

Jungtinių Valstijų teisingumo departamentas padavė ieškinį prieš korporaciją „Apple“ ir kelias leidyklas, apkaltinęs jas karteliniu susitarimu dėl elektroninių knygų kainų, rašo „The Washington Post“. JAV kaltina korporaciją „Apple“, leidyklas „Hachette“, „HarperCollins“, „Macmillan“, „Simon and Schuster“ ir „Penguin“ slapta susitarus dėl jų pardavinėjamų elektroninių knygų kainų. Ieškinys pateiktas kitą dieną po naujausių pranešimų apie „Apple“ akcijų vertę.
2012-04-11

S. Jobso gimtadienio proga jo biografija išleista lietuviškai

Vilniaus knygų mugėje pristatyta lietuviškai išleista vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija, tapusi populiariausia 2011 metų knyga pasaulyje, pranešė leidykla „Obuolys“. Knygos autorių teises įsigijusi leidykla „Obuolys“ daugiau nei 600 puslapių biografiją skelbia išvertusi per rekordiškai trumpą laiką – trumpiau nei 3 mėnesius.
2012-02-24

J. K. Rowling rašo naują knygą – šįsyk suaugusiesiems

Populiariųjų knygų apie Harį Poterį autorė Joanne K. Rowling prisipažino rašanti naują kūrinį, bet šįsyk – suaugusiems skaitytojams. „Rašymas man tebeteikia tokį patį malonumą, bet naujoji mano knyga bus visai kitokia nei „Haris Poteris“, – pareiškė J. K. Rowling. Jos naujoji agentūra – „Blair Partnertship“ – ketvirtadienį paskelbė šį pareiškimą savo interneto puslapyje. Agentūros atstovė spaudai patvirtino rašytojos planus, bet nepanoro atskleisti būsimos knygos detalių.
2012-02-23

Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai

Šią savaitę prekyboje pasirodžiusi vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai, pranešė leidykla „Obuolys“. Remiantis daugiau nei 40 interviu su Steve'u Jobsu, padarytų per pastaruosius dvejus metus, jo asmeninis biografas Walteris Isaacsonas parašė pirmąją ir vienintelę oficialią žymiojo verslininko ir naujųjų technologijų inovatoriaus biografiją.
2011-10-26

V. Adamkus teigia patyręs šantažą

Prezidentas Valdas Adamkus, pristatęs savo dienoraščio formos knygą, užsiminė, kad buvo šantažuojamas. Leidykla „Tyto alba“ pristatė ateinantį sezoną planuojamas išleisti lietuvių autorių knygas – iš viso 11-os. Tarp jų ir prezidento Valdo Adamkaus „Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai.

Keliaujantiems Vilniaus troleibusais kompaniją palaiko knyga „Piligrimai“

Paskutinį vasaros mėnesį Vilniaus visuomeninio transporto keleiviams nebetenka nuobodžiauti – nuo rugpjūčio 8 d. visą mėnesį 2 ir 16 troleibusų maršrutų keleiviai į kasdienes savo keliones leidžiasi su nauja bestselerių autorės Elizabeth Gilbert knyga „Piligrimai“ ir jos personažais: rančų darbininkais, turgaus prekeiviais, striptizo šokėjomis, ligonių slaugais ir rodeo dalyviais, keliaujančiais kažkur ir pas kažką, turinčiais storą odą arba paskendusiais iliuzijose, bet žūtbūt ieškančiais ryšio...
2011-08-10

Simpoziumo svečiai grožėsis Lietuvos dvarais

Kauno technologijos universitete prasidėjusiame XV pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziume pristatyta ir Vytauto Kandroto fotografijų paroda „Įdomiausi Lietuvos dvarai“. Renginio metu simpoziumo svečiai, diskutuodami apie stiprios ir konkurencingos valstybės kūrybą, mokslo galimybių ir jaunimo iniciatyvų energiją, mokslo ir verslo bendradarbiavimą bei lietuviškosios tapatybės išsaugojimą, atokvėpio minutę gali apžiūrėti fotografijų parodą ir tokiu būdu pakeliauti po įvairiausius šalies ...
2011-07-05

Druskininkų šventės dalyviai kviečiami kurti miesto knygą

Jau šį savaitgalį, gegužės 27–29 dienomis, tradicinė Druskininkų miesto šventė pakvies miestiečius ir miesto svečius įsilieti į šurmuliuojantį renginių ciklą „Druskininkai – sveikatos šaltinių kurortas“. Plaukiojančių skulptūrų ekspozicija, sportiniai turnyrai, spektakliai, muzikos ir šokio pasirodymai, amatų ir tautodailės dirbinių mugė – tai tik keletas iš gausaus sąrašo laisvalaikio praleidimo būdų, kuriuos šiais metais pasiūlys Druskininkų kurorto šventė.

Lietuviai raginami iškloti savo biografijas ant lapo

Ar kada pagalvojote, kad jūsų gyvenimo istorija yra labai svarbi visos istorijos dalis? Būtent tokiu šūkiu keli šalies universitetai ir „Versmės“ leidykla siūlo dalyvauti biografijų konkurse. Esą neįdomių gyvenimų nėra – tik neįamžinti ir nuplaukę užmarštin. Kaip interneto portalui lrt.lt aiškino Irena Šutinienė, Lietuvos socialinių tyrimų centro sociologė, biografijų rašymas yra vienas iš duomenų rinkimo metodų sociologijoje.

Knygų daug – skaityti nėra ko

Rašytinis žodis turi savo šventę – šiandien minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, – bet gujamas iš viešųjų ir asmeninių bibliotekų, tolinamas nuo vis dar skaitančios visuomenės dalies. Knygos puoselėtojai ir kūrėjai tvirtina, kad tikrąsias vertybes baigia sunaikinti komercija, remiama valstybės. Vis dėlto knygynų lentynos lūžta nuo knygų, bet tik retas skaitytojas pajėgus gerą knygą įpirkti. O menkaverčio skaitalo knygynams sunkoka atsikratyti net per nupiginimo akcijas.
2011-05-07

Knygų mugės realybė: teisė skaityti palikta tik pinigingiems

Ketvirtadienį sostinės „Litexpo“ parodų rūmuose duris atvėrė 12-oji Tarptautinė knygų mugė. Iki pat sekmadienio su šūkiu „Už teisę skaityti“ vyksianti mugė lankytojus masina literatūros naujovėmis ir gana didelėmis nuolaidomis. Mugės lankytojai neslėpė, kad ši mugė – bene vienintelė gyventojams palikta galimybė nusipirkti naujų knygų.
2011-02-18

Bestseleris „Mergina, kuri žaidė su ugnimi“ jau Lietuvoje

Perkamiausių grožinės literatūros kūrinių dešimtukuose pirmauja dar spaustuvės dažais kvepianti „Mergina, kuri žaidė su ugnimi“. Bestseleris yra pirmoje perkamiausių kūrinių topo vietoje „Vagos“ ir „Baltų lankų“ knygynuose. Pergalingai Lietuvoje debiutavusi „Mergina, kuri žaidė su ugnimi“ – tai jau antroji švedų rašytojo ir žurnalisto Stiego Larssono trilogijos „Millennium“ dalis.
2010-08-24

Seimo leidyklai skirti milijonai

Šalia Parlamento rūmų prieš penkerius metus išdygęs septynių aukštų pastatas iš stiklo su panoraminiu liftu, pirtele ir viešbučiu iliustruoja valstybės veikėjų norą imtis abejotinos komercijos. Valstybei priklausantis pastatas už užsienio komercinio banko kreditą statytas valstybės įmonei Seimo leidyklai „Valstybės žinios". Įstaigai, kuri platina Parlamento sprendimus ir kitų valdiškų institucijų dokumentus, beveik 2000 kv. m ploto namas buvo aiškiai per didelis. Balsas.

Keičiama knygynų tinklo „Vaga“ valdymo strategija

Knygynų tinklą „Vaga“ valdanti bendrovė „Vagos prekyba“ praneša koreguojanti verslo valdymo koncepciją. Pagrindinis dėmesys, pasak bendrovės, bus skiriamas didžiuosiuose miestuose esantiems knygynams ir jų lankytojų poreikiams tenkinti, o mažesniųjų valdymas bus perleistas franšizės sutarčių pagrindu dirbantiems verslo partneriams – privačioms įmonėms. Prasidėjus ekonominei krizei Lietuvoje, knygų pardavimai atskiruose knygynuose nukrito 30–40 proc.
2010-07-26

Seimo leidyklai tiesiama dar viena pagalbos ranka

Nors tūkstančiai valstybės institucijų moka milžiniškus pinigus ne tik už privalomus skelbimus "Valstybės žiniose", bet ir už šio oficiozo prenumeratą, paskolą naujam pastatui statyti pasiėmusi Seimo leidykla vis tiek neišsilaiko.
Į viršų