le bonjour

Zasimauskaitė atkleidė grožio paslaptį: daugelis merginų daro didelę klaidą
Zasimauskaitė atkleidė grožio paslaptį: daugelis merginų daro didelę klaidą 2019.04.19 09:00 Ketvirtadienio vakarą žinomas moteris ir tinklaraštininkes sudomino grožio tematikos vakarėlis. Jo metu savo dainomis ir gaiviais grožio receptais dalijosi žinoma atlikėja Ieva Zasimauskaitė.
Įvertinkite: Valentino dieną žinomos moterys pasitiko spalvingai
Įvertinkite: Valentino dieną žinomos moterys pasitiko spalvingai 2019.02.08 22:54 Žinomi vilniečiai neatsispyrė pagundai paskanauti artėjančiai Valentino dienai skirtų patiekalų, rašoma pranešime spaudai. Į gurmanišką degustaciją kviestinius svečius pakvietė iš Prancūzijos į Vilniaus restoraną „Le Bonjour“ atvykęs „Michelin“ žvaigždę pelnęs virtuvės šefas Danilo Bianco.
Žinomos moterys dienai pakeitė profesijas: ėmė kurti kvapus
Žinomos moterys dienai pakeitė profesijas: ėmė kurti kvapus 2018.11.09 10:41 Ketvirtadienio vakarą „Le Bonjour“ restoranas pakvipo prabangiais prancūziškais aromatais. Jame vyko nišinių kvepalų prekės ženklo „Molinard“ pristatymas, kurio metu svečiai turėjo galimybę ne tik susipažinti su kvepalų pasaulio naujovėmis, bet ir pasigaminti kvepalus sau.
Žinomi skonio gurmanai neatsispyrė Michelin žvaigždutėmis įvertinto šefo vakarienei
Žinomi skonio gurmanai neatsispyrė Michelin žvaigždutėmis įvertinto šefo vakarienei (2) 2017.11.13 09:19 Savaitgalį sostinės širdyje, Gedimino prospekte, prancūziškame restorane „Le BonJour“, įvyko gurmaniška Michelin žvaigždutėmis įvertinto šefo Danilo Bianco ištaiginga vakarienė.
Žinomi vilniečiai atskleidė, ką renkasi vietoj kavos
Žinomi vilniečiai atskleidė, ką renkasi vietoj kavos 2017.10.18 09:16 Žinomi vilniečiai antradienio vakarą įsitraukė į žalios arbatos ritualą. Drabužių dizaineris Seržas Gandžumianas ir juvelyrė bei rašytoja Jurga Lago savo pavyzdžiu įrodė, kad ir patiems nesunkiai galima išmokti paruošti ne tik šaltą žaliąją arbatą, bet net ir matchą su avižų pienu.
Į viršų