laurynas rimšas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laurynas rimšas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laurynas rimšas“.

Buriuotoja Aušra Milevičiūtė – 14-a

Pasaulio buriavimo taurės varžybų šeštajame etape - „Kieler Woche“ regatoje Vokietijoje - Lietuvos atstovė Aušra Milevičiūtė „Laser-Radial“ jachtų klasėje užėmė 14-ąją vietą. 20-metė lietuvė per penkis plaukimus gavo 35 baudos taškus. Viktorija Andrulytė (40 b. tšk.) tarp 75 dalyvių buvo 23-ia, o Saima Plerpaitė (71 b. tšk.) - 37-a. Vyrų „Laser“ klasėje, kurioje dalyvavo 153 buriuotojai, Laurynas Rimšas (72 b. tšk.) užėmė 56-ąją, o Rokas Milevičius (136 b. tšk.) - 123-iąją vietas.
2009-06-24

Buriuotoja A. Milevičiūtė pasaulio taurės varžybose - 34-a

Olandijoje vykusiame pasaulio buriavimo taurės varžybų penktajame etape - „Delta Lloyd“ regatoje - Lietuvos atstovė Aušra Milevičiūtė „Laser-Radial“ jachtų klasėje užėmė 34-ąją vietą. 20-metė lietuvė per 12 plaukimų gavo 353 baudos taškus. Viktorija Andrulytė (427 b. tšk.) tarp 61 dalyvės buvo 47-a, o Saima Plerpaitė (515 b. tšk.) - 58-a. Vyrų „Laser“ klasėje, kurioje dalyvavo 112 buriuotojų, lietuvis Laurynas Rimšas (266 b. tšk.) užėmė 64-ąją vietą.
2009-05-31

Buriuotoja A. Milevičiūtė pasaulio taurės varžybose - 30-a

Olandijoje vykstančiame pasaulio buriavimo taurės varžybų penktajame etape - „Delta Lloyd“ regatoje - Lietuvos atstovė Aušra Milevičiūtė „Laser-Radial“ jachtų klasėje po devynių plaukimų užima 30-ąją vietą. 20-metė lietuvė turi 244 baudos taškus. Viktorija Andrulytė (278 b. tšk.) tarp 61 dalyvės yra 40-a, o Saima Plerpaitė (335 b. tšk.) - 50-a. Pirmauja danė Alberta Lindberg (Alberte Lindberg, 57 b. tšk.
2009-05-30

Gintarė Volungevičiūtė buriavimo regatoje Olandijoje kol kas septinta

Medemblike, Olandijoje vykstančioje tarptautinėje buriuotojų regatoje po plaukimų septintąją vietą tarp 75 dalyvių "Laser-Radial" klasėje užima Gintarė Volungevičiūtė, turinti 27 taškus. Pirmauja britės Laura Baldwin (13 tšk.) ir Penny Clark (14 tšk.), kurios tašku lenkia belgę Evę van Acker. Vyrų "RS-X" jachtų klasėje po 4 plaukimų Juozas Bernotas (83 tšk.) užima 31-ąją poziciją vietą iš 55 dalyvių. Pirmauja brazilas Ricardo Santosas (3 tšk.), lenkiantis Honkongo atstovą Chi Ho Ho (6 tšk.
2007-05-25

G. Volungevičiūtė buriavimo regatoje Ispanijoje užėmė antrąją vietą

Ispanijoje pasibaigusioje tarptautinėje regatoje (Barcelona Olympic Sailing Week) antrąją vietą "Laser-Radial" klasėje užėmė 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpinėms žaidynėms besirengianti Gintarė Volungevičiūtė (38 tšk.).Nugalėtoja šioje klasėje tarp 25 dalyvių tapo ispanė Lucia Reyes (35 tšk.), o trečia buvo kita Ispanijos buriuotoja Susana Romero (42 tšk.).Tryliktas galutinėje įskaitoje "Laser-Standart" jachtų klasėje (60 dalyvių) buvo Laurynas Rimšas (237 tšk.