Gairės

lauras lučiūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lauras lučiūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lauras lučiūnas“.

Monikai Linkytei nugalėjus „Eurovizijos“ atrankoje, atskleidė kaip jautėsi Rūta Mur ir ką ji darys toliau

Žinomas muzikos prodiuseris ir atlikėjų vadybininkas Lauras Lučiūnas dirba ne su vienu garsiu dainininku, tarp kurių – ir kylanti žvaigždė Rūta Mur. Kalbėdamas apie antrąją vietą nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale užėmusią merginą, vyras negailėjo jai gražių žodžių.  Bendraudamas su naujienų portalu tv3.lt L. Lučiūnas tikino, kad šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atranka buvo ganėtinai stipri.
2023-02-21

Pasirodys lietuviško baleto „Procesas“ plokštelė: „Tai – neeilinio masto darbas“

Vasario 23-25 dienomis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre bus rodomas lietuviškas baletas „Procesas“. Kartu teatre bei Vilniaus Knygų mugėje bus pristatyta unikali šio baleto muzikos vinilinė plokštelė, kurios įrašai buvo neeilinis iššūkis. Kompozitoriaus Mindaugo Urbaičio ir choreografo Martyno Rimeikio baletas „Procesas“ – apie vilties išsaugojimą, meilės blyksnį, šviesą biurokratinio absurdo kupinoje sistemoje.
2023-02-20

Žinomas prodiuseris Lauras Lučiūnas: Lietuvos atlikėjas gali uždirbti ir milijoną eurų

Muzikos pasaulis – artimas ne vienam: radijuje ar ausinėse skambantys hitai, koncertai ar šventės. Taip pat ir patys atlikėjai – gerbėjai jų gyvenimą seka socialiniuose tinkluose, laukia naujausių dainų, klipų, perka plokšteles. Bet vis tik niekas atvirai nekalba apie tai, kas lieka už kadro ar užkulisiuose: kiek žmonių, laiko ir pinigų reikia sukurti dainai, nufilmuoti klipui ar surengti koncertui.
2022-10-15

„The Roop“ užkariauja Europą: tvarkaraštis suplanuotas iki 2022-ųjų

Lietuvai Roterdamo „Eurovizijoje“ atstovavę „The Roop“ netrukus šalyje surengs virtinę koncertų, kuriuose dėkos žmonėms už fantastinę geltonąją bangą ir milžinišką jų kūrinio „Discoteque“ palaikymą. Be to, lietuvių laukia pasirodymai užsienio valstybėse, albumo įrašų užbaigimas ir nauji vaizdo klipai. „Paties konkurso – „Eurovizijos“ etapas jau tarsi baigėsi. Bet tik mums taip atrodo, o Europos klausytojai ką tik atrado „The Roop“, juk gegužės 22-ąją dauguma pamatė mus pirmą kartą.
2021-07-02

Pavogta Jazzu „Instagram“ anketa: pradėtas rimtas tyrimas, prie to dirba žmonės net iš kelių šalių

Atostogų metu dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu susidūrė su itin nemalonia patirtimi. Pavogtas jos „Instagram“, kurį laiką buvo netekusi ir elektroninio pašto. Vis dėlto, kaip naujienų portalui tv3.lt sakė dainininkės prodiuseris Lauras Lučiūnas, pirmieji žingsniai jau žengti. Dėl šios situacijos žinomai atlikėjai teko naktį praleisti ne mėgaujantis atostogų malonumais, o prie kompiuterio, tačiau dabar, panašu, netrukus viską pavyks atsekti.
2021-01-27

„The Roop“ užkariauja internetą, lažybininkai garantuoja jiems sėkmę „Eurovizijoje“: apie tai prabilo ir grupė

Šį penktadienį grupė „The Roop“ „YouTube“ platformoje atskleidė dainą, su kokia daina jie dalyvaus atrankoje, tačiau ji visai netrukus žaibiškai išpopuliarėjo. Dainos „Discoteque“ vaizdo klipą jau peržiūrėjo daugiau nei 1 mln. platformos naudotojų, o lažybininkai garantuoja jiems sėkmę. Apie tai visai neseniai prabilo ir pati grupė. „Mes jaučiamės apsvaigę nuo visko, kas dedasi. Wow! Jūsų palaikymas ir žinutės užtvindė mus.
2021-01-24

„Eurovizijos“ lažybininkai jau siaučia: grupei „The Roop“ garantuoja pirmąją vietą

Nepaisant to, jog dar tik prasidėjo atrankos, kas keliaus į „Euroviziją“ ir atstovaus Lietuvai, tačiau lažybininkai įsitikę, jog būtent grupė „The Roop“ pelnys 1-ąją vietą dainų konkurse. Tiesa, grupė „The Roop“ tik vakar atskleidė, su kokia daina jie dalyvaus atrankoje, tačiau ji visai netrukus žaibiškai išpopuliarėjo. Anot lažybininkų, Lietuva pelnys pirmąją vietą, antrąją – Bulgariją, o trečiąją – Islandija.
2021-01-23

„The Roop“ žengia pirmyn: įrašė dainas „Warner Music“ Suomijos padalinyje

Grupė „THE ROOP“ ką tik grįžo iš Helsinkio. Ten apsilankė vienos iš trijų didžiausių pasaulio muzikos įrašų kompanijų – „Warner Music“ kvietimu. Įrašų banginio Suomijos padalinyje gimė naujos dainos. Rezultatas jau dabar intriguoja. „Ši kelionė buvo svarbi tuo, kad tai yra tvirtas žingsnis pirmyn. Ji ženklina mūsų praktinio tarptautinio bendradarbiavimo startą. Pradėti įrašai pasaulinio lygio studijoje, įvyko diskusijos su muzikos prodiuseriais ir marketingo specialistais.
2020-10-30

Aktualu daugeliui: kaip, kur gyventojus registruos ir kokios grės baudos pažeidėjams

Jau nuo kito pirmadienio, spalio 26 d., norint paprasčiausiai pavalgyti ne namie, nueiti į bet kokį renginį, gyventojams bus privaloma registruotis. Verslo atstovai skirtingai vertina būsimą naujovę ir svarsto, kaip praktiškai reikės ją įgyvendinti – prašys atsiųsti žinutę jų darbuotojams, užsirašyti prisėdus prie stalelio ar pan.
2020-10-22

„X faktorius. Žvaigždės“ dalyvių debiuto nepraleido muzikos pasaulio grandai: pamatykite žinomus veidus

Sekmadienio vakarą – ilgai laukta TV3 televizijos projekto „X faktorius“ premjera. Aštuntąjį sezoną šou pakeitė koncepciją ir pavadinimą – vadinsis „X faktorius. Žvaigždės“. Žiūrovų laukia įspūdingas reginys ir nepamirštamas vakaras. Premjera bus ypatingai intriguojanti – jos metu bus atskleista dalis dalyvių. Septynerius metus projekto komanda ieškojo žmonių, kurie sutverti scenai. Daugeliui iš jų tai tapo tramplinu į muzikos padangę.
2020-09-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų