laura navikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laura navikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laura navikaitė“.

Laura Žvagulienė nusirėžė kasas: „Man tai buvo iššūkis“

Liepos mėnesį aukso žiedus sumainė gerai žinomo atlikėjo Žilvino Žvagulio sūnus Rytis ir jo mylimoji Laura Navikaitė. Pora iškart išvyko kopinėti medų į egzotiškąją Meksiką – ten jie dalijosi pikantiškais ir kvapą atimančiais vaizdais. Tiesa, po vestuvių praėjus kiek daugiau laiko, „Kristal“ grupės narė Laura nustebino ir savo šukuosenos pokyčiais – ji nusirėžė savo šviesius plaukus. „Man tai buvo iššūkis, nes auginau, auginau į ilgį, nors tas ilgis ir pūko storio.
2018-10-09

Nepaliks abejingų: jausmingos Lauros ir Ryčio Žvagulių vestuvių akimirkos – vaizdo įraše

Liepos 14-ąją aukso žiedus sumainiusi garsi pramogų pasaulio pora – Laura Navikaitė ir Rytis Žvagulis – tapo šeima. Šiandien, rugsėjo 14-ąją, pora mini du mėnesius gyvenimo santuokoje, tad su savo draugais ir gerbėjais pasidalijo itin jautriu vestuvių akimirkų vaizdo klipu. „Šiandien lygiai 2 mėnesiai kaip mes vyras ir žmona. Nors visi sako, tai tik statusas, kad po vestuvių niekas nepasikeičia, aš galiu pasakyti taip: galbūt niekas ir nepasikečia, bet tas jausmas širdy, jis kažkoks pilnesnis.
2018-09-14

Ryčio Žvagulio žmona Laura dalijasi pavydėtinomis medaus mėnesio akimirkomis

Liepos 14-ąją aukso žiedus sumainė Rytis Žvagulis ir jo mylimoji, grupės „Kristal“ vokalistė Laura Navikaitė. Pora prabėgus vos kelioms dienoms po meilės šventės išskubėjo kopinėti medaus. Meksikoje laiką leidžianti Laura ir Rytis su savo gerbėjais socialiniuose tinkluose dalijasi atostogų akimirkomis. Jose – saulės šiluma ir žydru vandenynu besimėgaujantys įsimylėjėliai.
2018-07-26

Vestuves atšokę Žvaguliai kopinėja medų: pateko į rojų

Praėjusią savaitę vestuvęs atšokę ir aukso žiedus sumainę Laura Navikaitė bei Rytis Žvagulis išgyvena vienas gražiausių akimirkų. Kol vestuvių emocijos ir džiaugsmas neišblėso, pora taip pat nusprendė išvykti ir į povestuvinę kelionę. Meksikoje laiką leidžianti pora taip pasidalijo ir keliomis akimirkomis iš savo kelionės. Vienoje jų – šalia baseino laiką leidžianti Laura ir Rytis. „Patekome į rojų! Kitaip nepavadinsi!“, - džiaugėsi grupės „Kristal“ vokalistė.
2018-07-24

Vestuvėms Kristina Ivanova pasiruošė pati: įvertinkite makiažą

Savaitgalį aukso žiedus sumainė merginų grupės „Kristal“ narė Laura Navikaitė ir jos mylimasis Rytis Žvagulis. Vestuvių puotoje taip pat dalyvavo ir gausus pramogų pasaulio žmonių būrys. Tarp jų taip pat buvo ir gerai žinoma atlikėja, vizažistė Kristina Ivanova. Vestuvių ceremonijoje dalyvavusi moteris taip pat pirmąkart viešai pristatė naująjį savo širdies draugą Andrių. Tiesa, vizažo meistre dirbanti moteris vestuvinį makiažą sau susikūrė pati.
2018-07-17

Ryčio Žvagulio vestuvėse – būrys gerų draugų: pasidalijo jaukia akimirka

Šeštadienį, liepos 14-ąją, aukso žiedus sostinės širdyje sumainė Rytis Žvagulis ir jo mylimoji Laura Navikaitė. Pora susituokė Vilniaus Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje. Visai neseniai socialiniame tinkle Milisandra Radzevičienė pasidalijo akimirka iš vestuvių šventės – kartu su Kristina Ivanova, Ryčiu ir Žilvinu Žvaguliais bei kitais jie linksminosi poros tuoktuvėse.
2018-07-16

K. Meschino tapo nuostabios akimirkos liudininke: susituokė jos geriausia draugė

Socialinių tinklų žvaigždė bei televizijos veidas Karolina Meschino šiandien turėtų jaustis ypatingai laiminga. Mergina šios dienos niekuomet nepamirš – susituokė jos geriausia draugė. Socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje Karolina pasidalijo nuotrauka, kurioje jos geriausia draugė Agnė Keršulytė bučiuojasi su išrinktuoju Dovydu.
2018-07-14

I. Puzaraitės nuotrauka pritrenkė internautus: nustebino parodžiusi netikėtą veiklą

Seserys Irūna ir Ineta Puzaraitės visuomet spindėjo nuoširdumu ir gera nuotaika, todėl net ir metams bėgant, kai jos tapo mamomis ir jau nė kiek nebeprimena tų „Mokinukių“, šis jų bruožas nė kiek nepasikeitė. Naujausia Inetos Puzaraitės-Žvagulienės nuotrauka sužavėjo gerbėjus savo paprastumu. Visai neseniai dainininko Žilvino Žvagulio sūnaus Ryčio mergina Laura Navikaitė atšventė savo mergvakarį, o gražiausiomis jo akimirkomis pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.
2018-07-05

R. Žvagulis ir L. Navikaitė prieš vestuves liko be amo: to tikrai nesitikėjome

Verslininkas Rytis Žvagulis ir jo sužadėtinė, grupės „Magnit“ narė Laura Navikaitė pastarosiomis dienomis išgyvena bene saldžiausias akimirkas savo gyvenime – pora netrukus amžiams ketina sujungti savo likimus. Vienas iš užsiėmimų, kuriam sužadėtiniai nutarė skirti daugiau dėmesio prieš vestuves, tapo judviejų fotosesija. Įamžinti svarbias meilės akimirkas Rytis ir Laura patikėjo fotografui Virginijui Vapsvai.
2018-06-04

Romantišku kadru pasidalijusi R. Žvagulio sužadėtinė atskleidė naujienų

Pasitinkant naujuosius metus tapo įprasta susidaryti naujametinių pažadų sąrašą. Kas linki sau pradėti lankyti sporto klubą, kas susirasti antrąją pusę, o kas... planuoja kurti šeimą. Būtent apie tokius planus prakalbo žinomo dainininko Žilvino Žvagulio sūnaus Ryčio mylimoji Laura Navikaitė.
2018-01-01
REKLAMA
REKLAMA

Ryčio Žvagulio sužadėtinė pademonstravo pritrenkiančią figūrą

Žilvino Žvagulio sūnus Rytis (29) ir jo sužadėtinė grupės „Magnit“ narė Laura Navikaitė (26) pavasarėjančią Lietuvą trumpam iškeitė į egzotiškąją Kubą. Pora lepinasi skaisčiai žydru dangum ir net 35 laipsniais karščio. „Galim pasakyti labai paprastai! Pagaliau!!!!!!!“, – socialinėje erdvėje gerbėjams gyrėsi atlikėja ir vizažo meistrė. Atostogų metu L. Navikaitė dalijasi gerbėjams pavydą keliančiais kadrais, kuriuose demonstruoja nepriekaištingą figūrą.
2017-03-13

Įvertinkite: grupė „Magnit“ pristato naują žaismingą įvaizdį ir fotosesiją

Merginų grupė „Magnit“ pristato naujausią fotosesiją. Žaismingai nusiteikusios atlikėjos pademonstravo keletą naujų koncertinių drabužių komplektų. Įsiamžino vilkėdamos ryškiai raudonas klasikinio stiliaus sukneles, kurias derino prie tinklinių pėdkelnių ir kerzų, o paskui pozavo vilkėdamos žaismingais, peliuko Mikio atvaizdais puoštais, apdarais.
2016-10-25

Vestuvių varpai: Rytis Žvagulis pasipiršo mylimajai

Žinomo daininko Žilvino Žvagulio šeimoje – dar daugiau džiugių naujienų ir artėjančių permainų. Jo sūnus Rytis po maždaug dvejų metų draugystės pasipiršo savo mylimajai, grupės „Magnit“ narei Laurai Navikaitei. Pora apie pasikeitusį savo santykių statusą viešai pranešė ir „Facebooke“, kur netruko sulaukti gausybės draugų ir gerbėjų sveikinimų.
2016-08-06

„Magnit” merginos savo mylimuosius pradžiugins rankų darbo dovanomis

„Populiarios merginų grupės „Magnit” merginos Kristina Ivanova, Emilija Katauskaitė ir Laura Navikaitė prieš šventes sukasi it voverės rate — kalėdinių vakarėlių maratonas jas įtraukė nuo gruodžio pradžios ir truks bent iki sausio vidurio. Tačiau jų artimieji neliks be dėmesio ir dovanų. Susibėgusios valandėlei į Vilniaus senamiestyje įsikūrusius peteliškių namus „Dom Bow Ties”, dainininkės kibo į rankdarbius — širdžiai brangiems vyrams siuvo peteliškes.
2015-12-17

6 klausimai apie meilę: atsako grupės „Magnit“ merginos

Gyvenimo skilties komanda „6 klausimus“ šį rytą pateikė grupės „Magnit“ merginoms – Kristinai Ivanovai, Laurai Navikaitei bei Emilijai Katauskaitei. „Chorų karų“ generolės, buriančios vis didesnį gerbėjų būrį, prabilo apie romantiką jų gyvenime.  Laura Navikaitė Pirmoji meilė: 16-kos metų. Graži, skaudi ir pilna visokeriopų jausmų. Tikriausiai, atminty ji išliks visą gyvenimą. Idealus pasimatymas: abejoju, ar tokį kada turėjau.
2015-03-31
Į viršų