Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „latvijos futbolo rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „latvijos futbolo rinktinė“.

Latvijos futbolo rinktinė pristatė naująjį šalies nacionalinės komandos trenerį

Latvijos futbolo rinktinė pristatė naująjį nacionalinės komandos trenerį, kuriuo tapo specialistas iš Italijos Paolo Nicolato. 57-erių strategas anksčiau yra treniravęs devyniolikmečių Italijos rinktinę, su kuria 2018-aisiais tapo Europos vicečempionu. O vėliau dirbo U-21 rinktinėje. Su Latvijos rinktinės trenerio postu, anot šalies spaudos, buvo siejamas ir lietuvis Valdas Dambrauskas, visgi latviai nusprendė pasirinkti kitą variantą.
2024-02-06

Pralaimėjimų seriją nutraukę latviai Europos futbolo čempionato atrankoje įsirašė pirmuosius taškus

Penkių pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukė Latvijos futbolo rinktinė, kuri Europos čempionato atrankos D grupėje  namuose 2:0 (1:0) įveikė Armėnijos futbolininkus. Latviai į priekį įsiveržė 39-tąją minutę, kai pasižymėjo Janis Ikauniekas. Šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje liko žaisti dešimtyje, nes gynėjas Marcis Ossas už dvi geltonas korteles buvo išvytas iš aikštės. Nepaisant to, tai nesutrukdė latviams netrukus padvigubinti persvarą.
2023-10-12

Europos čempionato atrankoje – apmaudi latvių nesėkmė ir Ukrainos pergalė

2024 metų Europos futbolo čempionato atrankoje pirmadienį sužaistos dar trejos rungtynės. Sunkią pergalę iškovojo Ukrainos rinktinė, kuri minimalia persvara 1:0 įveikė Maltą. Vienintelį įvartį mače 72-ąją minutę pelnė Viktoras Tsyhankovas. C grupėje Ukraina su šešiais taškais žengia antroje vietoje. Kitose rungtynėse apmaudžią nesėkmę svečiuose patyrė Latvijos rinktinė, kuri po praleisto įvarčio jau per teisėjo pridėtą laiką 1:2 nusileido Armėnijai.
2023-06-19

Kurios Europos šalių rinktinės gaus ankstyvus bilietus į pasaulio čempionatą?

Italija – Šveicarija, Kroatija – Rusija, Portugalija – Serbija, Nyderlandai – Norvegija. Šių šalių futbolo rinktinės artimiausiu metu kovos tarpusavyje pasaulio čempionato atrankos rungtynėse. Po jų paaiškės, kurios komandos jau dabar užsitikrins kelialapius į 2022 metų planetos pirmenybes. Pirmąją vietą grupėse užėmusios ekipos iškart žengs į pasaulio čempionatą, o tos, kurios liks antros, žais atkrintamosiose varžybose. Kitą savaitę baigsis grupių etapas.
2021-11-11

Vokiečių puolimo mašina tiesiog nušlavė latvius

Vokietijos rinktinė draugiškose rungtynėse net 7:1 sutriuškino Latvijos futbolininkus. Robinas Gosensas 19-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Vokietijos rinktinę į priekį 1:0. Ilkay‘us Gundoganas 21-ąją minute nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino vokiečių pranašumą 2:0. Thomas Mulleris 27-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino pranašumą 3:0. Robertas Ozolas 39-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir re...
2021-06-08

Paskutiniai Baltijos taurėje: Lietuvos futbolininkai neprilygo ir latviams

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė baigė blankų pasirodymą 2021-ųjų Baltijos taurėje. Mūsiškiai išvykoje 1:3 (0:1) patyrė nesėkmę prieš Latviją. Primename, kad lietuviai antradienį Vilniuje kovojo prieš Estijos vienuolikę. Sunkiai puolime funkcionavusi rinktinė taškų taip pat neiškovojo – 0:1. Latvija ir Estija kovos dėl Baltijos taurės lemiamose rungtynėse ketvirtadienį. Latviai laimėjo pastaruosius keturis turnyrus, o Lietuvos paskutinis triumfas buvo 2010-aisiais.
2021-06-04

UEFA Tautų lyga: latviai neįveikė Kazachstano

Ketvirtadienį į futbolo stadionus sugrįžo nacionalinės rinktinės, besivaržančios UEFA Tautų lygoje. Latvijos rinktinė D lygos pirmoje grupėje išvykoje 1:1 (0:1) sužaidė su Kazachstanu. Į priekį pirmieji išsiveržė šeimininkai, kai 37-ąją minutę pasižymėjo Gafurzhanas Suyumbayevas. Antro kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Denisas Rakelsas. Latviai su trimis taškais po penkto, priešpaskutinio mačo, žengia trečioje grupės vietoje. Kazachstanas yra antras (6 tšk.
2018-11-15

Baltijos futbolo taurė atiteko Latvijos rinktinei

Šeštadienį Latvijoje buvo žaidžiamas Baltijaus taurės finalas, kuriame susitiko aikštės šeimininkai ir Lietuvos rinktinė. Pergalę ir trofėjų iškovojo M.Pahario auklėtiniai, rezultatu 1-0 nugalėję kovingai žaidusius lietuvius. Lemiamu tapo 6 minutę Naurio Bulvičio įmuštas įvartis. Antrajame kėlinyje I.Pankratjevo žaidėjai turėjo persvarą, tačiau sukurti progų paversti įvarčiais nepavyko.
2014-05-31

Prisikėlė iš numirusiųjų: Lietuvos futbolo rinktinė atsirevanšavo latviams

Lietuvos futbolo rinktinė atkeršijo latviams už patirtą nesėkmę pirmose tarpusavio 2014 metų Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse. Atsakomajame mače gerą žaidimą demonstravusi mūsų šalies ekipa Vilniuje broliukus įveikė rezultatu 2-0. Susitikimas prasidėjo abiejų komandų žvalgyba. Epizodiškai kamuolį kontroliavo tiek viena, tiek kita ekipa, bet rimtesnių progų sukurta nebuvo. Šeštąją minutę Lietuva turėjo puikią galimybę įsiveržti į priekį.
2013-10-11

Po 16 metų – Baltijos futbolo derbis Vilniuje

Po 16 metų pertraukos Baltijos futbolo derbis grįžta į Vilnių. Šį vakarą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione mūsų šalies rinktinė Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse priims Latvijos komandą. Artėjant rungtynėms lietuvių sudėtį pakoregavo traumos, tačiau futbolininkai ir treneriai galvoja tik apie tai, kaip atsirevanšuoti už rugsėjį Rygoje patirtą pralaimėjimą, praneša LFF. Bandys primesti savo žaidimą Lietuvos komandos sudėtyje įvyko du priverstiniai pasikeitimai.