latvala

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „latvala“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „latvala“.

Suomijos ralio nugalėtoju po ketverių metų pertraukos tapo lenktynių šeimininkas

Aštuntojo pasaulio autoralio čempionato etapo - "Neste Oil Rally Finland" - ralio Suomijoje nugalėtoju po ketverių metų pertraukos tapo vietą bendroje sezono įskaitoje užimantis suomis Jari-Matti Latvala su "VW Polo". Tai buvo antroji Suomijos lenktynininko pergalė namuose bei trečioji šių metų autoralio etapuose. Nugalėtojas vos 3,6 sekundės aplenkė komandos draugą ir sezono lyderį bei čempiono titulą ginantį prancūzą Sebastieną Ogierą.
2014-08-03

Suomijos ralyje po 24 greičio ruožų tebepirmauja lenktynių šeimininkas

Aštuntojo pasaulio autoralio čempionato etapo - "Neste Oil Rally Finland" - ralio Suomijoje lyderio pozicijoje po 24 greičio ruožų tebėra antrąją vietą bendroje sezono įskaitoje užimantis suomis Jari-Matti Latvala su "VW Polo". 13 greičio ruožų laimėjęs Suomijos lenktynininkas 3,4 sekundės lenkia antrąją vietą susigrąžinusį komandos draugą, sezono lyderį bei čempiono titulą ginantį prancūzą Sebastieną Ogierą, kuris greičiausiai įveikė 10 greičio ruožų.
2014-08-03

Sardinijos ralio lyderiu tapo Suomijos lenktynininkas Jaris-Mattis Latvala

Italijos ralio Sardinijoje - šeštojo 2014 metų pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po devynių greičio ruožų tapo suomis Jaris-Mattis Latvala su "Volkswagen Polo-R". Jis 22,4 sekundės lenkia komandos draugą - planetos čempiono titulą ginantį šio sezono lyderį bendrojoje įskaitoje prancūzą Sebastieną Ogierą. Trečiojoje pozicijoje esantis norvegas Mads Ostberg ("Citroen DS3") penkis greičio ruožus laimėjusiam lyderiui pralaimi 33,7 sekundės.
2014-06-07

„Volkswagen“ – visa galva aukščiau už kitus

„Volkswagen“ komanda dominavo visą praėjusį sezoną. Šį sezoną vokiečiai irgi neketina mažinti apsukų – dvi pergalės iš dviejų galimų. „Jie diktuoja tempą, o jų 3 automobiliai gali daryti ką tik nori,“ – sako M-Sport komandos sportininkas Mikko Hirvonen. Jau praėjusiais metais Volkswagen neturėjo sau lygių, o šiemet komanda padarė keletą patobulinimų savo automobiliuose, kurie dar labiau padidino jų pranašumą prieš kitus.
2014-03-04

Akropolio ralį Graikijoje laimėjo lenktynininkas iš Suomijos

Graikijoje pasibaigusio Akropolio ralio - šeštojo pasaulio autoralio čempionato (WRC) etapo - nugalėtoju tapo suomis Jaris-Mattis Latvala su "Volkswagen'u". Aštuntąjį pasaulio autoralio pirmenybių etapą laimėjęs suomis Graikijoje 1 minute ir 50,0 sekundžių aplenkė antroje vietoje likusį ispanas Danielį Sordo ("Citroen") ir 2 minutėmis 14,1 sekundės - trečiąją vietą užėmusį belgą Thierry Neuville'ą ("Ford"). Po pirmosios pergalės šį sezoną J-M. Latvala surinko 74 taškus bei pakilo į antrąją vietą...
2013-06-03

Portugalijos ralio lyderiu tapo Prancūzijos lenktynininkas

Penktadienį prasidėjusio Portugalijos ralio - ketvirtojo pasaulio autoralio čempionato (WRC) etapo - lyderiu po keturių greičio ruožų tapo bendrojoje sezono įskaitoje pirmaujantis prancūzas Sebastienas Ogieras su "Volkswagen Polo". 2,4 sekundės lyderiui pralaimi ispanas Danielis Sordo ("Citroen"), 11,3 sekundės - trečiojoje pozicijoje esantis suomis Jari-Matti Latvala ("VW Polo"): 1. Sebastien Ogier (Prancūzija), "VW Polo" 46 min. 38,5 sek.
2013-04-12

Didžiosios Britanijos ralį laimėjo suomis J. M. Latvala

Pasaulio automobilių ralio čempionato (WRC) dešimtąjį etapą - Didžiosios Britanijos ralį Velse - sekmadienį laimėjo suomis Jaris-Mattis Latvala („Ford Fiesta“). Antrąją vietą užėmė nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas („Citroen Total DS3“, +27,8 sek.), o trečiąją - norvegas Petteris Solbergas („Ford Fiesta“, +28,7). Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis S. Loebas turi 219 taškų ir antrojoje pozicijoje žengiantį suomį Mikką Hirvoneną („Citroen Total DS3“) lenkia 61 tašku.
2012-09-17

Suomis J. M. Latvala laimėjo Švedijos ralį, B. Vanagas užėmė 27-ąją vietą

Sekmadienį pasibaigusiame pasaulio automobilių ralio čempionato (WRC) antrajame etape - 60-ajame Švedijos ralyje - lietuvio Benedikto Vanago ir ukrainietės Irinos Kolomeicevos ekipažas („Subaru Impreza“) užėmė 27-ąją vietą. Nugalėjo suomis Jaris Matis Latvala (Jari-Matti Latvala, „Ford Fiesta“). Antrąją vietą užėmė jo tėvynainis Mikas Hirvonenas (Mikko Hirvonen, „Citroen DS3“, +16,6 sek.