laser

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laser“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laser“.

Olimpinė prizininkė buriuotoja Gintarė Scheidt kartu su vyru baigia karjerą

Pekino olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtoją Gintarė Scheidt (Volungevičiūtė) nusprendė kartu su vyru brazilu Oscaru Scheidtu baigti profesionalų karjeras. Apie tai sportininkė paskelbė savo „Facebook“ paskyroje. „Praėjo metai po Rio Olimpiados. Šiandien aš ir mano vyras esame apsisprendę baigti ilgas sportininkų karjeras. Daug daug metų laivelyje su vėju ant vandens ir žmonėmis, siekiančiais savo tikslų. Myliu šį sportą, tačiau nemanau, kad dar kartą galėčiau siekti tų pačių tikslų.
2017-10-16

Buriuotojas Karolis Janulionis Europos taurės etape pateko į pirmąjį dešimtuką

Lietuvių buriuotojas Karolis Janulionis balandžio 8–11 dienomis Hierese (Prancūzija) vykusiame „Laser Standart“ klasės jachtų Europos taurės etape užėmė aštuntąją vietą tarp 94 dalyvių. Buriuotoja Viktorija Andrulytė, vos prieš porą savaičių „Trofeo S.A.R. Princesa Sofia“ varžybose Ispanijoje „Laser Radial“ klasėje iškovojusi sidabrą, šiose varžybose užėmė 17 vietą tarp 233 dalyvių. Iš viso šiame Europos taurės etape startavo aštuoni Lietuvos buriuotojai.
2017-04-12

Buriuotoja Aušra Milevičiūtė – 14-a

Pasaulio buriavimo taurės varžybų šeštajame etape - „Kieler Woche“ regatoje Vokietijoje - Lietuvos atstovė Aušra Milevičiūtė „Laser-Radial“ jachtų klasėje užėmė 14-ąją vietą. 20-metė lietuvė per penkis plaukimus gavo 35 baudos taškus. Viktorija Andrulytė (40 b. tšk.) tarp 75 dalyvių buvo 23-ia, o Saima Plerpaitė (71 b. tšk.) - 37-a. Vyrų „Laser“ klasėje, kurioje dalyvavo 153 buriuotojai, Laurynas Rimšas (72 b. tšk.) užėmė 56-ąją, o Rokas Milevičius (136 b. tšk.) - 123-iąją vietas.
2009-06-24

Buriuotoja A. Milevičiūtė pasaulio taurės varžybose - 34-a

Olandijoje vykusiame pasaulio buriavimo taurės varžybų penktajame etape - „Delta Lloyd“ regatoje - Lietuvos atstovė Aušra Milevičiūtė „Laser-Radial“ jachtų klasėje užėmė 34-ąją vietą. 20-metė lietuvė per 12 plaukimų gavo 353 baudos taškus. Viktorija Andrulytė (427 b. tšk.) tarp 61 dalyvės buvo 47-a, o Saima Plerpaitė (515 b. tšk.) - 58-a. Vyrų „Laser“ klasėje, kurioje dalyvavo 112 buriuotojų, lietuvis Laurynas Rimšas (266 b. tšk.) užėmė 64-ąją vietą.
2009-05-31

Buriuotoja A. Milevičiūtė pasaulio taurės varžybose - 30-a

Olandijoje vykstančiame pasaulio buriavimo taurės varžybų penktajame etape - „Delta Lloyd“ regatoje - Lietuvos atstovė Aušra Milevičiūtė „Laser-Radial“ jachtų klasėje po devynių plaukimų užima 30-ąją vietą. 20-metė lietuvė turi 244 baudos taškus. Viktorija Andrulytė (278 b. tšk.) tarp 61 dalyvės yra 40-a, o Saima Plerpaitė (335 b. tšk.) - 50-a. Pirmauja danė Alberta Lindberg (Alberte Lindberg, 57 b. tšk.
2009-05-30

Kylio regatoje buriuotoja G. Volungevičiūtė pakilo į 5-ąją vietą

Vokietijoje vykstančioje tarptautinėje Kylio regatoje (Kieler Woche) į penktąją vietą su 63 baudos taškais po dešimties plaukimų „Laser Radial“ klasėje pakilo Pekino olimpiados dalyvė Gintarė Volungevičiūtė. 50-ąją poziciją tarp 83 šios klasės buriuotojų užima Aušra Milevičiūtė (160 tšk.). Moterų „Laser Radial“ klasėje lyderių poziciją (po 36 tšk.) dalijasi Kinijos sportininkė Xu Lijia ir prancūzė Sophie de Turckheim. Trečiąją vietą su 51 baudos tašku užima Suomijos buriuotoja Sari Multala.
2008-06-29

Šiandien prasideda lengvaatlečių startai

Rugpjūčio 19 d. svarbi Lietuvos olimpinei delegacijai tuo, jog savo kovas baseinuose baigė plaukikai. Kol kas jie kartu su boksininku Jaroslavu Jakšto vieninteliai džiugino sporto sirgalius. Tiesa, paskutinę dieną nei vienas iš dviejų startavusių kvalifikacinėse varžybose lietuvių nepasiekė pusfinalio. Rolandas Gimbutis liko 21-as. Savo ne itin mėgstamoje 50 m. distancijoje jis vis tik smarkiai pagerino Sidnėjaus pasiekimą. Tada Rolandas buvo 38-as.