las palmo gran canaria

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „las palmo gran canaria“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „las palmo gran canaria“.

Lietuviai Ispanijos lygoje buvo naudingi, bet klubai patyrė pralaimėjimus

Pralaimėjimą Ispanijos lygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (4/4) krepšininkai. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namų arenoje 79:88 (8:18, 22:25, 22:18, 27:27) nusileido Las Palmo „Gran Canaria“ (4/4) ekipai. Tadas Sedekerskis pralaimėtojų gretose per 34 minutes surinko 12 taškų (3/5 dvit., 0/1 trit., 6/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet prasižengė 2 kartus ir suklydo 1 sykį. „Baskonia“: Mattas Costello 25 (5/8 trit., 5 atk. kam.
2023-11-06

Blaževičius gerai išnaudojo žaidimo minutes, tačiau komanda Ispanijoje patyrė nesėkmę

Pralaimėjimą Ispanijos lygoje patyrė Santjago de Kompostelo „Obradoiro“ (3/4) krepšininkai, kurie svečių arenoje 80:87 (20:30, 25:16, 17:32, 18:9) nusileido Las Palmo „Gran Canaria“ (3/4) ekipai. Marekas Blaževičius pralaimėjusiems per 12 žaidimo minučių surinko 8 taškus (3/4 dvit., 2/4 baud.), sugriebė kamuolį, bet po kartą suklydo ir prasižengė. „Gran Canaria“: Nicolas Brussino 19 (4/10 trit.), Benas Lammersas 13 (4/10 dvit., 5 atk. kam.), AJ Slaughteris 12 (2/9 trit.
2023-10-29

Jokubaitis vedė „Barceloną“ į pergalę Ispanijos lygoje

Ispanijos krepšinio lygoje pergalę iškovojo Barselonos „Barcelona“ (4/1) ekipa su Roku Jokubaičiu. Rogerio Grimau auklėtiniai svečiuose 83:73 (18:14, 14:23, 24:22, 27:14) įveikė Las Palmo „Gran Canaria“ (2/3). Rokas Jokubaitis nugalėtojų gretose per 22 žaidimo minutes surinko 14 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, rezultatyviai perdavė 6 kamuolius, perėmė kamuolį, bet prasižengė 1 kartą ir suklydo 4 sykius. „Gran Canaria“: Nicolas Brussino 18 (4/5 dvit.
2023-10-15

Rezultatyviausiu komandoje buvęs Gebenas klubo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Pralaimėjimą Ispanijos lygoje patyrė Manresos „Baxi“ (0/1) ekipa, kuri svetimoje arenoje 92:97 (24:22, 20:17, 22:38, 26:20) pralaimėjo Las Palmo „Gran Canaria“ (1/0) klubui. Martinas Gebenas pralaimėtojų gretose per 21 minutę įmetė 17 taškų (5/10 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), sugriebė 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir suklydo 1 sykį. „Gran Canaria“: Sylvenas Landesbergas 23, Nicolas Brussino 16, Ethanas Happas 13 (5/6 dvit., 7 atk. kam.
2023-09-24

„Real“ lengva pergale pradėjo Ispanijos čempionato ketvirtfinalį

Pergalę Ispanijos lygos ketvirtfinalyje iškovojo Madrido „Real ekipa. Chuso Mateo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 95:68 (22:13, 29:12, 19:22, 25:21) sutriuškino Las Palmo „Gran Canaria“ komandą ir serijoje pirmauja 1-0. „Real“: Džananas Musa 20, Sergio Llullas 16 (4/5 trit.), Sergio Rodriguezas 11, Guerschonas Yabusele 8, Mario Hezonja 7, Walteris Tavaresas 6 (8 atk. kam.), Fabienas Causeur 5. „Gran Canaria“: Aleksanderas Balcerowski 15 (5 atk. kam.), Damienas Inglis 15 (4 atk. kam.
2023-05-29

Europos taurėje triumfavusi „Gran Canaria“ svarsto atsisakyti teisės žaisti Eurolygoje

Las Palmo „Gran Canaria“ komanda gali atsisakyti dalyvauti Eurolygos turnyre, praneša graikų žiniasklaida. Ispanijos klubas neseniai tapo Europos taurės čempionu ir turi teisę žaisti Eurolygoje. Pasak portalo SDNA šaltinių, ispanai teisės žaisti Eurolygoje veikiausiai atsisakys dėl finansinių aplinkybių. „Gran Canaria“ šales čempionate šiuo metu yra šeštoje vietoje.
2023-05-15

Lietuviai svariai prisidėjo prie „Baskonia“ pergalės

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (26/5) ekipa, kuri namuose po pratęsimo 101:97 (19:20, 26:23, 28:33, 18:15, 10:6) palaužė Las Palmo „Gran Canaria“ (18/13) komandą. Rokas Giedraitis nugalėtojams per 27 žaidimo minutes surinko 11 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.) ir sugriebė 10 atšokusius kamuolių. Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose per 28 minutes įmetė 9 taškus (3/5 dvit., 1/2 trit.
2023-05-07

Prieš seriją su „Žalgiriu“ – Laprovittolos ir Mirotičiaus nukalta „Barcelona“ pergalė Ispanijoje

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (24/5) ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 87:79 (21:14, 28:20, 20:26, 18:19) nugalėjo Las Palmo „Gran Canaria“ (17/12) komandą. Balandžio 26 dieną „Barcelona“ namuose priims Kauno „Žalgirio“ komandą Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėms. Antrasis mačas taip pat bus žaidžiamos Ispanijoje, kuris vyks 28 dieną. „Barcelona“ 16-etis lietuvis Kasparas Jakučionis rungtynėms nebuvo registruotas.
2023-04-23

Tarp lyderių buvusio Blaževičiaus neužteko: lietuvio ekipa nusileido Las Palmo klubui

Pralaimėjimą Ispanijos lygoje patyrė Santjago de Kompostelo „Obradoiro“ (9/9) ekipa, kuri svetimoje arenoje 68:75 (17:15, 15:24, 20:17, 16:19) pralaimėjo Las Palmo „Gran Canaria“ (11/7) klubui. Marekas Blaževičius pralaimėjusiems per 18 minučių surinko 9 taškus (4/6 dvit., 1/2 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, bet prasižengė 2 kartus ir padarė 1 klaidą. „Gran Canaria“: Nicolas Brussino 16 (5 atk. kam.
2023-01-29

Europos taurės „Kylančios žvaigždės“ prizas – Ispanijos klubo aukštaūgiui

Las Palmo „Gran Canaria“ aukštaūgis Khalifa Diopu pripažintas Europos taurės sezono „Kylančiu talentu“. 20 metų 208 cm ūgio senegalietis šiame sezone rinkdavo 5,7 taško ir atkovodavo 3,9 kamuolio.