larsas boomas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „larsas boomas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „larsas boomas“.

„Vuelta a España“: Alejandro Valverde pirmauja net keliose įskaitose

Po trijų įtemptų dienų kalnų etapuose, šiandien „Vueltos“ dalyviai gavo šiek tiek atsikvėpti, išvažiuodami į lygumų trasą, po kurios bendroje įskaitoje didysis ispanų favoritas pirmauja ne tik bendroje, bet ir taškų, ir kombinuotoje įskaitoje. Etapą laimėjo olandas 15 etapą laimėjo olandas Larsas Boomas („Rabobank“), daugiau kaip minute aplenkęs ispaną Davidą Herrero („Xacobeo“) ir vokietį Dominiką Roelsą („Milram“), o 170,8 km distanciją „Jaén – Córdoba“ įveikė per 4 val. 12 min. 56 sek.
2009-09-14

„La Vuelta“: Ignatas Konovalovas 174-as

6 etape, kurį laimėjo slovėnas B. Bozićius („Vacansoleil“), lietuvis I. Konovalovas („Cervélo“) finišavo 177-as (+6 min. 55 sek.), o bendroje įskaitoje pakrito į 174 vietą, padidindamas skirtumą nuo vėl lyderiaujančio A. Greipelio („Columbia“) 16 sek. 8 sek. Bendrosios įskaitos 5-tukas - su A. Greipeliu priešakyje - išliko nepakitęs, tačiau visi, išskyrus T. Booneną, sumažino skirtumą iki pirmaujančio vokiečio: 1. André Greipelis (GER/Columbia) 24 val. 21 min. 13 sek.
2009-09-04

„La Vuelta“: I. Konovalovas – vienas iš paskutiniųjų

Ignatas Konovalovas ilgiausiame „Vuelta a España“ lenktynių etape (4 etapas, 225,5 km), prasidėjusiame Olandijoje (Venlo) ir pasibaigusiame Belgijoje (Liège), finišavo 189-tas (iš 197), o bendroje įskaitoje prarado 108 vietą ir nukrito į 176-tą, nuo vis dar lyderiaujančio F. Cancellaros nutolęs 9 min. 4 sek.
2009-09-01

„La Vuelta“: lietuvis vis dar 108-tas

I. Konovalovas Ispanijos dviračių lenktynių 3 etape finišavo 72-tas, o bendroje įskaitoje išsaugojo 108 vietą ir nuo lyderio F. Cancellaros atsilieka 52 sek. Etapą laimėjo dviratininkas iš N. Zelandijos Nepaisant gausių griūčių vakarykščiame etape, šiandien lenktynes tęsė visi 198 dalyviai. Šios dienos lenktynės vyko Olandijoje ir maždaug 30 km – Vokietijos teritorijoje (nuo 92-o km). 3 etapo distancija „Zupthen – Venlo“ (189,7 km) buvo panaši į vakarykštę.
2009-08-31

„GP Ouest-France“: I. Konovalovas 89-tas

Sekmadienį vykusiose „GP Ouest-France“ lenktynėse Ignatas Konovalovas finišavo 89-tas, o kai kurios žvaigždės – nebaigė distancijos. Lietuvis finišavo sėkmingai Ignatas Konovalovas („Cervélo“) atsiliko nuo etapo laimėtojo 6 min. 58 sek.
2009-08-24

Ignatas Konovalovas finišavo 88-tas (papildyta)

Šiandien Prancūzijoje pasibaigusiose „Tour du Limousin“ dviračių lenktynėse, lietuviui Ignatui Konovalovui, atstovaujančiam šveicarų komandai „Cervélo“, pavyko pagerinti savo rezultatą ir bendroje, ir jaunių įskaitoje. Finalinį „Tour du Limousin“ etapą „Châlus – Limoges“ laimėjo prancūzas Romainas Feillu, atstovaujantis komandai „Agritubel“, ir 180,1 km ilgio distanciją įveikęs per 4 val. 23 min. 57 sek. I. Konovalovas finišavo 77-tas, atsilikęs nuo R. Feillu – 2 min. 9 sek.
2009-08-21

„Tour du Limousin“: lietuvis įveikė pirmą etapą

Šiandien Prancūzijoje prasidėjusiose „Tour du Limousin“ dviračių lenktynėse lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis komandą „Cervélo“, nors ir ne pirmųjų gretose (86-tas iš 127), bet įveikė visą distanciją, kai pirmąją lenktynių dieną iš trasos pasitraukė net 4 dviratininkai, o 1 nebuvo kvalifikuotas. Pirmos lenktynių dienos etapas buvo pats trumpiausias (159,6 km), tačiau pakankamai sudėtingas – su 3 įkalnėmis (viena – 1 kateg., dvi – 3 kateg.