Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „larsas bergeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „larsas bergeris“.

Profesorius: Europoje nepritapę musulmonai vyksta kovoti į Siriją

Vis dažniau pasirodant informacijai apie tai, kad europiečių kovotojų skaičius Sirijoje ir Irake pasiekė tris tūkstančius, terorizmo ekspertai perspėja, kad Vakarų valstybės turi stiprinti religinių mažumų švietimą. Jungtinės Karalystės Lydso universiteto profesorius, terorizmo ir saugumo ekspertas Larsas Bergeris sako, kad jauni europiečiai jungiasi prie radikalių islamistų, nes jaučiasi svetimi Europos visuomenei, o judėjimas „Islamo valstybė“ tampa alternatyva.
2014-10-03

Norvegijos slidininkai apgynė čempionų titulą estafetėje

Planetos slidinėjimo pirmenybėse Japonijoje čempionų titulą estafetėje (4 po 10 km) apgynė bei aukso medalius penktadienį iškovojo norvegai.Petteris Northugas, Eldaras Ronningas, Oddas-Bjornas Hjelmesetas bei Larsas Bergeris distanciją įveikė per 1 valandą 30 minučių bei 49,2 sekundės.Tai buvo jau aštuntoji Norvegijos slidininkų pergalė estafetės rungtyje per devynerius pastaruosius pasaulio čempionatus.
2007-03-02

Pasaulio slidinėjimo čempionato auksas - Norvegijos biatlonininkui

Planetos slidinėjimo pirmenybių Japonijoje aukso medalį vyrų 15 km rungtyje laisvuoju stiliumi trečiadienį iškovojo Norvegijos biatlonininkas Larsas Bergeris, distanciją įveikęs per 35 minutes ir 50 sekundžių. Sidabro medalis atiteko baltarusiui Leonidui Kornejenkai, kuris finiše nugalėtojui pralaimėjo 35,8 sekundės. Bronzos apdovanojimas tarp 117 dalyvių (startavo 119) atiteko vokiečiui Tobiasui Angereriui (+52,39 sek.