lars burgsmuller

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lars burgsmuller“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lars burgsmuller“.

Teniso turnyrą JAV korto šeimininkai pradėjo pergalėmis

Pirmadienį Kalifornijos valstijoje (JAV) prasidėjo ATP serijos "Siebel Open" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 380 tūkst. JAV dolerių. Sėkmingai varžybas pradėjo korto šeimininkai amerikiečiai. Ketvirtoji turnyro raketė Tayloras Dentas 6:4, 6:4 nugalėjo tautietį Paulą Goldsteiną, o Janas-Michaelis Gambillas 6:7 (12:14), 7:6 (7:5), 6:1 įveikė aštuntąjį pagal reitingą Pietų Afrikos Respublikos (PAR) tenisininką Wayne`ą Ferreirą.
2004-02-10

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse

Pirmadienį Melburne prasidėjo pirmasis šio sezono "Grand Slam" serijos turnyras - atvirasis Australijos teniso čempionatas, kurių prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.
2004-01-19

ATP serijos "Legg Mason Tennis Classic" vyrų teniso turnyre Vašingtone paaiškėjo ketvirtfinalio dalyviai

Vašingtone (JAV) tęsiasi "Legg Mason Tennis Classic" ATP serijos vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių. Turnyro favoritai amerikiečiai Andre Agassi (Andrė Agasis) ir Andy Roddickas (Endis Rodikas) nesunkiai pateko į ketvirtfinalį. Pirmąjį reitingą turintis A. Agassi ketvirtadienį 6:3, 6:2 nugalėjo 13-ąjį pagal skirstymą armėną Sargisą Sargsianą, o antroji turnyro raketė A. Roddickas 6:3, 7:6 (7:4) nugalėjo 14-ąjį reitingą turėjusį britą Gregą Rusedskį.
2003-08-01

ATP serijos vyrų teniso turnyre Vokietijoje

Vokietijoje tęsiasi ATP serijos "Mercedes Cup" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 765 tūkst. eurų. Trečiadienį pergales antrojo rato mačuose iškovojo bei į kitą etapą pateko lyderiai - vokietis, čilietis, du ispanai, suomis bei rusas: 3-Rainer Schuettler (Vokietija) - Maximilian Abel (Vokietija) 6:2, 6:4;6-Fernando Gonzalez (Čilė) - Rafael Nadal (Ispanija) 6:2, 3:6, 6:2;9-Tommy Robredo (Ispanija) - Lars Burgsmuller (Vokietija) 6:7 (7:9), 6:3,7:5;11-Jarkko Nieminen (Suomija) - Alb...
2003-07-17

Atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse be didesnių staigmenų

Paryžiuje tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kuriose antradienį popietinėse varžybose didesnių staigmenų nebuvo. Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo visos trys antradienio popietę rungtyniavusios pirmojo dešimtuko žaidėjos iš JAV: trečioji turnyro raketė Venus Williams (Vynes Viljams) 6:2, 6:4 nugalėjo tautietę Samanthą Reeves (Samantą Ryvz), šeštąjį reitingą turinti Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:2, 6:0 sutriuškino Wynne Prakusya iš Indonezijos ir 2001 metų šio ...