lapatiukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lapatiukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lapatiukas“.

Savaitgalį Šiauliuose – net trys irklavimo regatos

Šiauliai gegužės 16-17 dienomis taps tikra Lietuvos irklavimo sostine – čia vyks net trys varžybos: Tarptautinė Salduvės regata, 2-asis LIF taurės etapas bei Lietuvos moksleivių žaidynės. Tarptautinėje Salduvės regatoje šiemet sulauksime gerokai per šimtą dalyvių, kurie sudarys net 78 įgulas. Dar aštuonios įgulos, tarp kurių yra ir kaimynai latviai, dalyvaus veteranų varžybose. Kur kas daugiau varžybose – vyriškų įgulų.
2015-05-14

Nankino jaunimo olimpiadoje Lietuvai atstovaus A. Lapatiukas ir S. Petrikaitė

Penktadienį Trakuose vykusioje kontrolinėje regatoje Andrius Lapatiukas ir Sonata Petrikaitė iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Nankino vasaros jaunimo olimpinėse žaidynėse rugpjūčio 16-28 dienomis. A. Lapatiukas kartu su broliu Vytautu Lietuvai teisę varžytis Nankine iškovojo pernai Trakuose vykusiame pasaulio jaunių čempionate. Ten pat vietą Nankine išsikovojo ir S. Petrikaitė su Roberta Navickaite.
2014-06-21

Nuo bronzinio finišo brolius Lapatiukus skyrė vos pusė sekundės

Trakuose finišavo trečiadienį prasidėjęs pasaulio jaunių irklavimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną tik per plauką nuo medalių buvo Vytautas ir Andrius Lapatiukai, kurie finaliniame starte užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvių duetą nuo trečioje vietoje likusių Lenkijos irkluotojų skyrė vos pusė sekundės. Mūsų šalies sportininkų laikas – 6:33.00 min. Vaikinai ilgai laikėsi 6-oje vietoje, tačiau antroje distancijos pusėje atsitiesė ir galingai trūktelėjo pirmyn.