lapatiukai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lapatiukai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lapatiukai“.

Lietuvos irklavimo čempionate išdalinta 17 medalių komplektų

Lietuvos irklavimo čempionate išdalinta 17 medalių komplektų, daugiausia aukso medalių laimėjo R. Džiugytė, K. Lašaitė ir broliai Lapatiukai Birželio 7-8 dienomis Trakuose vyko atvirasis Lietuvos irklavimo čempionatas, kuriame geriausia ir talentingiausi šalies sportininkai varžėsi 17-oje rungčių. Daugiausia aukso medalių iškovojo Trakų sportininkai, broliai Vytautas ir Andrius Lapatiukai, Kristina Lašaitė bei Kauno irklavimo klubo „Favoritas“ atstovė Rusnė Džiugytė.
2014-06-08

Broliai Lapatiukai galingais yriais prasimušė į finalą ir tęs kovą dėl medalių

Trakuose vykstančiame pasaulio jaunių irklavimo čempionate prasidėjo lemiamos kovos dėl apdovanijomų. Ketvirtąją varžybų dieną viltis iškovoti medalius Lietuvai čempionate suteikė broliai Lapatiukai pusfinalyje užėmę trečiąją vietą ir prasimušę į A finalą. Dviviečių porinių valčių klasėje irklavę broliai distanciją įveikė per 6:43.06 min. ir tik dvejomis sekundėmis nusileido antroje vietoje likusiems australams. Pirmąją poziciją užėmė Vokietijos duetas – 6:36.76 min.
2013-08-10

Broliai Vytautas ir Andrius Lapatiukai prasimušė į pasaulio jaunių irklavimo čempionato pusfinalį

Trakuose vykstantis pasaulio jaunių irklavimo čempionatas įgauną pagreitį. Šiandien vykusiuose ketvirtfinalio plaukimuose geriausiai lietuvių gretose pasirodė broliai Vytautas ir Andrius Lapatiukai. Sportininkai galingai startavo savo plaukime, užėmę antrąją vietą ir pateko pusfinalį, teigiama pranešime spaudai. Vaikinai 2 km ilgio distanciją įveikė per 6:25.62 min. Į priekį lietuviai praleido tik Rumunijos įgulą, kuri buvo greitesnė beveik 4 sekundėmis.