lamarcusas aldridge

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lamarcusas aldridge“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lamarcusas aldridge“.

Motiejūnas gavo šansą įsitvirtinti NBA, bet privalo nekartoti senų klaidų

Nuostabų sezoną Kinijos krepšinio lygoje sužaidęs Donatas Motiejūnas šeštadienio vakarą savo gerbėjus pradžiugino džiugia naujiena. 213 cm aukštaūgis po dviejų metų pertraukos sugrįžta į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) ir atstovaus San Antonijaus „Spurs“ ekipą. Portalo tv3.lt žiniomis, lietuvis per dieną turėtų uždirbti apie 10 tūkst. JAV dolerių, o atskaičius mokesčius ši suma sumažės iki 4,4 tūkst. JAV dolerių. Kontraktas galioja iki šio sezono pabaigos – tai minimalus NBA atlyginimas.
2019-03-24

Paskelbtos NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynių sudėtys

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė visus krepšininkus, žaisiančius lygos „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Čia vietos neatsirado puikų debiutinį sezoną žaidžiančiam slovėnui Luka Dončičiuim, bet bus kitų europiečių. „Rytų“ konferencijos atsarginiais žaidėjais tapo Bradley Bealas, Kyle’as Lowry, Khrisas Middletonas, Benas Simmonsas, Nikola Vucevičius, Blake’as Griffinas ir Victoras Oladipo, bet jis yra traumuotas ir bus pakeistas kitu žaidėju.
2019-02-01

Atkrintamųjų sensacija stebina toliau – laimėjo ir trečiąsias rungtynes

Šeštąją Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos vietą užėmusi Naujojo Orleano „Pelicans“ ir toliau stebina Ameriką. Komanda laimėjo trečiąsias pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo rungtynes bei serijoje pirmauja 3:0. Šįkart „Pelicans“ namie 119:102 (36:20, 28:25, 27:25, 28:32) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“, kuri Vakaruose buvo trečia. Šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo 16 taškų persvarą – 36:20. Nugalėtojams 30 taškų pelnė Nikola Mirotičius, 28 – Anthony Davisas.
2018-04-20

NBA lygoje – 53 minučių drama San Antonijuje

Šiąnakt NBA lygoje sužaista 10 rungtynių. Vienose jų prireikė pratęsimo. San Antonijo „Spurs“ savo aikštėje po 53 minučių dramos 124:120 (29:21, 27:30, 21:22, 37:41, 10:6) palaužė Jutos „Jazz“ krepšininkus. Šeimininkai mačą pradėjo 7:0, o pirmojo kėlinio viduryje įgijo dviženklę persvarą – 19:8. „Jazz“, įpusėjus antrajam ketvirčiui, išlygino rezultatą (33:33). Iki rungtynių pabaigos vyko atkakli kova. Dažniausiai pranašumą turėjo „Spurs“, bet „Jazz“ nepasidavė.
2018-03-24

NBA: Stepheno Curry trauma ir fantastiškas Russellas Westbrookas

Stephenas Curry rungtynių su San Antonijaus „Spurs“ (37-28) pirmojo kėlinio metu pasitempė čiurną ir daugiau į aikštę negrįžo - tačiau ir be jo Ouklando „Golden State Warriors“ (51-14) įsirašė šeštą pergalę iš eilės. „Warriors“ namie varžovus iš Teksaso palaužė 110:107 (28:21, 18:29, 32:37, 32:20). Tai buvo jau ketvirtas kartas per pastaruosius tris mėnesius, kai S.Curry pasitempia tą pačią čiurną. Kol kas neaišku, kokio rimtumo pažeidimą patyrė gynėjas.
2018-03-09

Domanto Sabonio skrydis – tarp gražiausiųjų nakties epizodų

Nors Indianos „Pacers“ svečiuose pralaimėjo Los Andželo „Lakers“, savo žaidimu džiugino Domantas Sabonis. Krepšininkas ne tik surinko dvigubą dublį, o ir galingai įkrovė iš viršaus. Dėjimas pateko tarp gražiausiųjų nakties epizodų. D. Sabonis sužaidė du prieš du su komandos draugu Victoru Oladipo. Abu krepšininkai vasarą į Indianą persikėlė iš Oklahomos „Thunder“. Derinys šįkart baigėsi galingu lietuvio dėjimu per „Lakers“ supertalentą Kyle’ą Kuzmą.
2018-01-20

Jonas Valančiūnas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vienas galingas rungtynes, o Toronto „Raptors“ šventė pergalę. Kanados komanda savo aikštėje 86:83 (17:18, 27:19, 19:23, 23:23) buvo stipresnė už San Antonijo „Spurs“. Svečiai geriau pradėjo mačą ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo dvigubai – 16:8. Tada „Raptors“ spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį (17:16). Antrasis ketvirtis klostėsi permainingai.
2018-01-20

„Spurs“ veterano tritaškis išplėšė pergalę prieš NBA lyderius

Manu Ginobilis likus penkioms sekundėms pataikė iš toli ir išplėšė „Sant Antonio Spurs“ (18-8) ekipai pergalę prieš NBA lyderius „Boston Celtics“ (22-5) krepšininkus. „Spurs“ namuose triumfavo 105:102 (26:31, 30:24, 21:27, 28:20). M. Ginobilis pats ir susikūrė progą lemiamam metimui, kai likus 25 sek. gudriai atkovojo kamuolį po varžovų krepšiu. Viso argentinietis surinko 11 taškų. Jis niekais pavertė „Celtics“ lyderio Kyrie Irvingo, kuris San Antonijuje pelnė 36 taškus, pastangas.
2017-12-09

Domantas Sabonis žaidimu kerėjo Ameriką ir vedė komandą į pergalę

NBA lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė lietuvis Domantas Sabonis. Jis atakavo be klaidų, pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ namie 97:94 (26:24, 27:24, 15:16, 29:30) palaužė San Antonijo „Spurs“. D. Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete ir per pirmąsias aštuonias minutes pelnė šešis taškus. Lietuvis atkovojo tris kamuolius, bet gavo dvi pražangas ir buvo pakeistas. Domantas ant parketo grįžo antrojo kėlinio viduryje bei tęsė savo šou.
2017-10-30

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.