laisvydas kancius

Laisvydas Kancius yra verslininkas ir lenktynininkas, žinomas savo įgūdžiais vairuojant keturračius. Jis išsiskiria tuo, kad 2021 m. tapo pirmuoju lietuviu, dalyvavusiu keturračių kategorijoje Dakaro ralyje. Kancius savo lenktynininko karjerą tęsė ir 2023 metais, kuomet vėl dalyvavo Dakaro ralyje, vairuodamas keturratį. Tiesiogines transliacijas ir Dakaro naujienas sekite portale tv3.lt.

Naujas Dakaro ralio duetas: Laisvydas Kancius ralyje dalyvaus su Gintu Petrumi

2025-ųjų Dakaro ralyje išvysime naują lietuvių ekipažo porą. Eilę metų Dakaro ralyje su keturračiu dalyvavęs Laisvydas Kancius paskelbė, jog į sekantį maratoną keliaus kartu su Gintu Petrumi. L. Kancius atskleidė ir kartu patvirtino, jog 2025-ųjų Dakare jis perleis vairuotojo vadžias didžiulį patirties bagažą turinčiam G. Petrui. „Taip, būsiu šturmanu“, – atskleidė L. Kancius. „Tai nebuvo vienintelis pasiūlymas, kurio sulaukiau, bet džiaugiuosi, kad sulaukiau jo ir iš Ginto“, – tęsė jis.
2024-06-17

Lietuviai atranda keturračius: į juos sėda ne tik ieškodami pramogų

Lietuvai atlaikius paskutinį žiemos pasispardymą ir pagaliau įsigalėjus šiltajam sezonui vis daugiau entuziastų savaitgaliais nukabina šalmą nuo vinies ir rangosi į motociklininko kostiumą. Tačiau nebūtinai kiekvienas iš jų renkasi dviratį plieninį žirgą. Specialistai pastebi, kad mūsų krašte vis labiau populiarėja keturračiai motociklai.
2024-05-14

Laisvydas Kancius apie tai, kad Dakare nebus keturračių: „Žinia nėra netikėta“

Kalbos apie tai, kad Dakaro ralio organizatoriai prie 2025-ųjų metų varžybų starto linijos nebekvies lenktynininkų su keturračiais, pasirodė dar prieš Velykas. Apie tai prakalbo ilgametis šios kategorijos dalyvis, čilietis Pablo Copetti, o pirmosiomis balandžio dienomis žinią patvirtino ir Dakaro organizatorius Davidas Castera. Tokios naujienos aktualios ir lietuviams, nes gali būti, kad Dakare nebepamatysime vieno perspektyviausių Lietuvos lenktynininkų Laisvydo Kanciaus.
2024-04-04

Dakaro organizatorių nuliūdinti Lietuvos keturratininkai rankų nesudės – žada pakovoti ir teisiškai

Dakaro ralį ir jam beisruošusius bei 2025 metams planus po truputį dėliojusius keturratininkus supurtė permainos. Oficialiai pranešta, kad nuo 2025-ųjų keturračių klasėje kovojama nebebus. Toks sprendimas palies ir du Lietuvos lenktynininkus – Laisvydą Kancių ir Antaną Kanopkiną. Abu jie pripažįsta, kad žinia yra be galo liūdna, o A. Kanopkinas kartu su kolegomis prieš šį sprendimą planuoja pakovoti ir teisiškai.
2024-04-03

Oficialu: Dakaro ralyje nebeliks keturračių klasės, kurioje varžėsi du lietuviai

Trečiadienį oficialiai buvo patvirtinta, kad 2025-ųjų metų Dakare nebeišvysime keturračių klasės, kurioje praėjusiame Dakare iš lietuvių dalyvavo Laisvydas Kancius ir Antanas Kanopkinas. ASO lenktynių direktorius Davidas Castera tikino, kad dabar daugiau dėmesio bus skirta motociklams, kadangi keturračių kategorija nesulaukė pakankamo gamintojų palaikymo. „Dakare nusprendėme nutraukti keturračių klasės varžybas, nes ketiname daugiau dėmesio skirti motociklams“, – sakė D. Castera.
2024-04-03

Dakare veikiausiai neliks keturračių klasės, kurioje dalyvavo du lietuviai

Dakaro ralio veteranas Pablo Copetti savo „instagram“ paskyroje pareiškė, kad sunkiausiose pasaulio lenktynėse nebeliks keturračių klasės. „Dakaro ralyje nebeliks keturračių klasės... Jie ruošiasi išbraukti kategoriją, kurioje anksčiau susirinkdavo 60 pilotų. Vėliau taisyklės buvo taip koreguojamos, kad keturratininkų skaičius vis mažėtų. Tai buvo daryta tol, kol dalyvių bus tiek mažai, kad kategorija būtų išbraukta.
2024-03-30

#iGo2Dakar. 2024 Dakaras baigtas: naujieji dykumų karaliai apdovanoti

Ką tik baigėsi jau 46-asis Dakaras, kuris buvo jau penktasis, rengiamas Saudo Arabijoje. Dalyviai įveikė daugiau nei 4700 kilometrų greičio ruožų ir beveik 8000 kilometrų bendrai – nuo senovės AlUlos miesto iki Raudonosios jūros krantų, kertant Tuščiojo ketvirčio kopų vandenyną. „iGo2Dakar“ trumpai apžvelgia svarbiausius šio Dakaro ralio pasiekimus ir rezultatus. Motociklai Pagrindiniai 2024 m. nugalėtojai kiekvienas savaip pasinaudojo komandomis, galinčiomis prisidėti prie sėkmės.
2024-01-22

Į Lietuvą sugrįžęs Rokas Baciuška pasidžiaugė pasiektu rekordu: „Niekas Baltijos šalyse dar neturi trijų beduinų“

Trečius metus paeiliui savo rankose į Lietuvą beduino statulėlę iš Dakaro ralio pargabenęs Rokas Baciuška pasidžiaugė savo rezultatu ir žadėjo ateityje namo parsivežti dar didesnę statulėlę. Trečiąją ir antrąją vietas atitinkamai 2022 ir 2023 metais SSV klasėje iškovojęs Lietuvos lenktynininkas šįkart ant trečiojo pakylos laiptelio lipo galingesnėje „Challenger“ klasėje.
249 2024-01-21

Dakarą baigęs Laisvydas Kancius pasiekė asmeninį ralio rekordą

Dvi savaites trukęs Dakaro ralio maratonas pasiekė finišo tiesiąją. Ankstų penktadienio rytą startavę motociklų ir keturračių klasės atstovai buvo pirmieji pasiekė paskutinio Dakaro greičio ruožo finišo liniją. Tarp jų – didžiulę patirtį tarptautinėse varžybose sukaupęs Laisvydas Kancius. 2023-aisiais „World Rally-Raid“ čempionato, keturračių įskaitos nugalėtoju tapęs lietuvis šiandien užfiksavo dar vieną įspūdingą pasiekimą.
2024-01-19

Antanui Kanopkinui Dakaro ralis lengvos pabaigos nežada: ieškos būdų kaip tęsti lenktynes

Dakaro ralio organizatoriai žadėjo, jog priešpaskutinis maratono etapas bus negailestingas motociklų, keturračių, automobilių ir sunkvežimių padangoms. O ir organizatorių prognozės išsipildė su kaupu. Aukštesnę pavarą įjungęs Benediktas Vanagas šiandien pramušė net tris ratus, o štai su keturračiu Dakare dalyvaujantis Antanas Kanopkinas susidūrė su kitomis problemomis.
2024-01-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų