laisvuoju stiliumi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laisvuoju stiliumi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laisvuoju stiliumi“.

Lietuvos rekordą pagerinusi R.Meilutytė pateko ir į 100 m rungties laisvu stiliumi finalą

Šiandien Arabų Emyratuose vykstančiame pasaulio jaunimo (merginų 14-17 metų amžiaus ir vaikinų 15-18 metų amžiaus) plaukimo čempionate 50 m krūtine rungtyje auksą iškovojusi Rūta Meilutytė kausis dėl dar vieno medalio.  Plaukikė pateko į 100 m rungties laisvu stiliumi finalą. Ji distanciją įveikė per 55,16 sekundės ir, 0,12 sekundės pagerino Lietuvos rekordą bei užėmė antrąją vietą.
2013-08-27

Plaukikė J. Ščerbinskaitė Europos čempionate pagerino Lietuvos rekordą

Šartre (Prancūzija) vykstančio 16-ojo Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionato moterų 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose šeštadienį Jūratė Ščerbinskaitė net 5,55 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą. 18-metė plaukikė distanciją įveikė per 4 min. 12,43 sek. ir tarp 24 dalyvių buvo 16-a (į finalą nepateko). Ankstesnį šalies rekordą - 4 min. 17,98 sek. - J. Ščerbinskaitė buvo pasiekusi 2011 metų gruodžio 10 dieną.
2012-11-24

Vieno finalinio plaukimo R. Meilutytė atsisakė – liko du

Stokholme (Švedija) vykstančiame pasaulio taurės varžybų 25 m ilgio baseine etape sekmadienį net trijų rungčių kvalifikacijos barjerus įveikusi Rūta Meilutytė nusprendė apdairiai paskirstyti jėgas. 15-metė lietuvė praleis 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi finalo rašo delfi.lt. R.Meilutytės pavardės nebėra oficialiame finalinio plaukimo starto protokole. Vietoje Londono olimpinės čempionės įrašyta devintą vietą atrankoje užėmusi olandė Maud van der Meer.
2012-10-14

R. Meilutytė nepateko į 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi pusfinalį

Olimpinį aukso medalį 100 m krūtine plaukime iškovojusi 15-metė R. Meilutytė 100 m laisvuoju stiliumi nuplaukė per 56,33 sek ir į pusfinalį nepateko. Plaukikė ketvirtajame atrankos plaukime finišavo 5-ta, o bendroje įskaitoje užėmė 29-ą vietą. Pusfinalyje rungsis 16 pajėgiausių plaukikių. Nuo jo R. Meilutytė atsiliko 1,90 sekundės. R. Meilutytė taip pat varžysis ir moterų 50 m plaukime laisvuoju stiliumi.
2012-08-01

Plaukikė R. Meilutytė Anglijoje pagerino Lietuvos rekordą

Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė Pietvakarių Anglijos jaunimo ir suaugusiųjų čempionate 1,32 sek. pagerino Lietuvos 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rekordą. 15-metė lietuvė Plimute vykusių varžybų estafetės 4x200 m laisvuoju stiliumi pirmajame etape distanciją įveikė per 2 min. 2,68 sek. Ankstesnis Lietuvos rekordas - 2 min. 4 sek. - nuo šių metų kovo 1 dienos priklausė Jūratei Ščerbinskaitei.