laima bulotaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laima bulotaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laima bulotaitė“.

Lošimuose skęsta vis daugiau lietuvių, o kunigas atviras: „Nesu laidojęs tiek daug priklausomų žmonių, kaip lošėjų“

Dar praėjusią savaitę visuomenę pasiekė džiugi žinia, kad lietuvis loterijoje laimėjo daugiau nei 13 mln. eurų. Nors naujiena ir skamba pozityviai, specialistai įspėja – loterijos ir lošimai gali sukelti priklausomybę, o ši dažnu atveju baigiasi net mirtimi. Naujausi duomenys rodo, kad vis daugiau lošiančiųjų atsiduria ties itin pavojinga riba. Praėjusią savaitę Lietuvoje nuvilnijo naujiena, kad vilnietis loterijoje laimėjo daugiau nei 13 mln. eurų.

Seimas ėmėsi sekso klausimo: ieško būdų, kaip spręsti šią problemą

Po kritiškai priimtų alkoholio pardavimo ir reklamos apribojimų Seime imamas kelti klausimas ir apie seksą, internetą bei vaistus. Tiesa, šį kartą parlamentarai kartu su medikais ir psichologais aiškinosi, kaip būtų galima vykdyti prevencines programas, siekiant išvengti minėtų priklausomybių.

Moderniosios „priklausomybės“ būdingos daugeliui iš mūsų?

Jau gerai žinome įprastas priklausomybes nuo alkoholio, narkotikų, azartinių žaidimų. Dėl jų jau niekam nekyla abejonių – visi jas atpažįsta. Tačiau XXI a. atsiranda daug daugiau pagundų, o su jomis ir „modernesnių“ negalavimų – priklausomybių nuo soliariumų (tanoreksija), nuo interneto (socialinių tinklų), darbo, pirkimo, valgymo ir t. t. Šiais laikais darosi vis sunkiau sutikti žmogų, kuris nebūtų nuo ko nors „priklausomas“, sakoma Vilniaus universiteto (VU) pranešime.
2015-03-16

Priklausomybė – kai nebekontroliuoji savo elgesio

Rugsėjo 23 d. visoje Lietuvoje vyksiantis renginys „Tyrėjų naktis“ visus kviečia į daugiau nei šimtą nemokamų renginių pačiomis įvairiausiomis mokslinėmis temomis. Bendrosios psichologijos katedros docentė, psichologė, socialinių mokslų daktarė Laima Bulotaitė yra viena iš mokslininkų, norinčių plačiajai visuomenei papasakoti apie savo darbą. Viena iš tyrėjos nagrinėjamų temų yra priklausomybės, rašoma pranešime spaudai.
2011-09-13

Naktinis klubas propagavo narkotikus

Praėjusį savaitgalį prabangaus sostinės naktinio klubo svečiai linksminosi tarp išradingų dekoracijų - daugybės asociatyvių pakuočių su tariamais cheminiais narkotikais. Specialistų teigimu, šitaip lankytojai gavo gerą „dozę“ kvaišalų propagandos. Šeštadienio vakaras šokių klube „Gravity“, kuris laikomas vienu brangiausių ir prestižiškiausių Vilniuje, matyt, įsimins daugeliui.

Premjero darbo stilius – sukurti darbo grupę

Premjero Gedimino Kirkilo darbo stilius - kiekvienu atveju sukurti darbo grupę, nors jos išvadų vėliau gali ir neprireikti, rašo „Lietuvos žinios“. Spalį premjero G.Kirkilo potvarkiu prie Ūkio ministerijos buvo sudaryta grupė nesaikingo alkoholio vartojimo klausimams nagrinėti. Tiesa, prieš tai analogiška darbo grupė įkurta ir Sveikatos ministerijoje, tačiau jos veikla nelabai įtiko verslo žmonėms.

„Apskritas stalas“: drausti ar ne alkoholio reklamą radijuje ir televizijoje?

„Balsas.lt“ ragina klausti „Žinių radijo“ laidos dalyvius.Seimo narė Birutė Vėsaitė užregistravo įstatymo pataisą, kuri siūlo drausti alaus ir vyno reklamą televizijos ir radijo eteryje. Aiškinamajame rašte rašoma, kad pataisomis siekiama apsaugoti jaunimą nuo psichologinio spaudimo vartoti alkoholinius gėrimus, įtvirtinti požiūrį, kad jų vartojimas kenkia visuomenės sveikatai.
2007-06-08

Esame laimingi, tik per daug skundžiamės

Lietuvos gyventojai būtų laimingesni, jei mažiau burbėtų dėl „blogo gyvenimo“ ir išmoktų džiaugtis šiandiena, Lietuvos radijui sakė psichologė Laima Bulotaitė. Kaip parodė „Eurobarometro“ apklausa, Europos Sąjungoje lietuvių tauta laimingesnė tik už latvius, vengrus, rumunus ir bulgarus. Tačiau mūsų nelaimingumas dar nėra beviltiškas.Anot tyrimo, 87 proc. gyventojų Europos Sąjungoje mano esą laimingi, kai Lietuvoje tokių yra 74 proc.
2007-02-28
Į viršų