laiko tempimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laiko tempimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laiko tempimas“.

Nepadorus prancūzų vunderkindo elgesys šokiravo gerbėjus: amžiams susigadino reputaciją

Prancūzijos rinktinė antradienio vakarą pravėrė pasaulio futbolo čempionato finalo duris. „Mėlynieji“ atkaklioje pusfinalio akistatoje 1:0 palaužė Belgiją ir po dvidešimties metų pertraukos pateko į planetos pirmenybių finalą. Jaunoji prancūzų žvaigždė Kylianas Mbappe rungtynių pabaigoje demonstratyviai „tempė“ laiką. Tiksint teisėjo pridėtoms minutėms, K.Mbappe išleido kamuolį už aikštės ribų, bet neleido belgams pradėti atakos.