ladoga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ladoga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ladoga“.

Lietuviai iš Ladogos maratono parsivežė pergalę ir nuovargį

Sekmadienį, birželio 3 dieną Sankt Peterburge, Rusijoje, pasibaigė vienas sudėtingiausių pasaulyje bekelės maratonų „Ladoga Trophy“, kuriame dalyvavo ir „4x4 Pasvalys Racing“ komandos ekipažai: Tomas Gužauskas ir Gytis Gaspariūnas nugalėjo EURO klasėje, o Vaidotas Paškevičius kartu su Andriumi Matulioniu vienoje stipriausių TR3 klasių liko 4-ti. Užstrigo pelkėse „Ladoga Trophy“ – vienos iš sunkiausių bekelės lenktynių pasaulyje, kurių maršrutas driekiasi aplink didžiausią Europoje Ladogos ežerą.
2018-06-04

Lietuviai laimėjo paskutinį greičio ruožą

Rusijoje finišavo tarptautinis visureigių maratonas „Ladoga Trophy 2010“. Jo metu Lietuvos komandos „MEZON Offroad Team LT“ garbę gynę Benediktas Vanagas su Šarūnu Palioku TR1 klasėje finišavo antroje vietoje. Šeštadienį Ladogoje startavo paskutinis greičio ruožas, užbaigęs savaitės trukmės varžybas. Po gautos laiko baudos ir techninių problemų lietuvių ekipažą nuo pirmosios vietos skyrė daugiau nei pusės valandos deficitas.