lada kozlikova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lada kozlikova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lada kozlikova“.

Pasaulio čempionate didžiausios viltys – į S. Krupeckaitę ir V. Sereikaitę

Kovo 25-29 dienomis Pruškove (Lenkija) vyksiančiame pasaulio dviračių treko čempionate dalyvaus penkios Lietuvos dviratininkės. Daugiausiai tikimasi iš Simonos Krupeckaitės bei Vilijos Sereikaitės. „Sunku pasakyti, kaip seksis Lenkijoje. Visada stengiamės kuo geriau pasirengti, o kaip bus - nežinia. Jei S. Krupeckaitė iškovotų bent vieną medalį, būtų labai gerai.
2009-03-13

Planetos dviračių sporto pirmenybėse Kanadoje Edita Pučinskaitė finišavo dešimta

Kanadoje tęsiasi 2003 metų pasaulio dviračių sporto čempionatas plente. Trečiadienį asmeninėse moterų elito grupės 20,8 km atskiro starto lenktynėse dešimtąją vietą užėmė Edita Pučinskaitė 1 min. 24,92 sek. nusileidusi pasaulio čempionei Ispanijos dviračių sporto žvaigždei šių metų moterų "Tour de France" lenktynių nugalėtojai Joane Somarribai (Choanai Somaribai). Pirmąjį pasaulio čempionės titulą iškovojusi 31-erių metų ispanė distanciją įveikė per 28 min. 23,23 sek. ir finiše 10,78 sek.