la ligoje

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „la ligoje“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „la ligoje“.

Madrido derbyje „Atletico“ išplėšė lygiąsias prieš „Real“

Ispanijos „La Ligoje“ sužaistas Madrido derbis. Sostinėje „Real“ savo tvirtovėje priėmė „Atletico“, tačiau nugalėtojo išaiškinti nepavyko. Pirmajame rungtynių kėlinyje progų netrūko, daugiau jų kūrė „Real“ ekipa, tačiau įvarčių pasiekta nebuvo. Atidaromasis įvartis krito 52-ąją minutę. Pepe po standartinės situacijos surado kamuolį ir galva jį pasiuntė į vartus.
2017-04-08

„Atletico“ klubas išspyrė savo trenerį

Madrido „Atletico“ klubas oficialioje savo interneto svetainėje paskelbė, jog iš komandos trenerio pareigų atleido Abelį Resino. Trečiadienį Londone vykusiose Čempionų lygos D grupės rungtynėse su „Chelsea“ ekipa „Atletico“ komanda buvo sutriuškinta rezultatu 4:0. Šis pralaimėjimas tikriausiai ir buvo paskutinis „Atletico“ vadovų kantrybės lašas.
2009-10-23

Madrido „Realo“ žvaigždės „muša“ ir varžovus, ir rekordus

Vakar buvo sužaisti septyni Ispanijos „La Liga“ čempionato 4-ojo turo mačai. Toliau apsukų nemažina „Realo“ futbolininkai, kurie ne tik iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, bet ir pagerino net du rekordus. „Realo“ žvaigždės įsišėlo Toliau nesustabdomi yra vasarą kaip reikiant savo sudėtį sustiprinę Madrido „Realo“ futbolininkai, kurie išvykoje 2:0 (1:0) įveikė „Villarreallį“ ir įsirašė į savo sąskaitą ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.