l. kochanauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. kochanauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. kochanauskas“.

Gordonas Haywardas – ne vienintelis. Šiurpiausios sporto žvaigždžių traumos

Gordono Haywardo NBA sezono starte gauta trauma pašiurpino daugelį. Tačiau krepšininkas – ne vienintelė sporto žvaigždė, patyrusį tokį susižeidimą, kuris nepaliko abejingų. Kas jie ir kaip toliau tęsėsi šių sportininkų karjeros? Klaikūs lūžiai Pirmosios NBA sezono rungtynės. Įpusėjo pirmasis kėlinys. Kyrie Irvingas kabina kamuolį į arenos palubes, o šoklusis Bostono „Celtics“ vyrukas G. Haywardas kyla aukštai į viršų ir skausmingai krinta ant parketo.
2017-10-19

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

Kauno derbyje nugalėjo mažumoje žaidęs „Stumbras“

A lygos 22 ture ketvirtadienį susitiko dvi Laikinosios sostinės komandos – „Kauno Žalgiris“ ir „Stumbras“. Atkakliame derbyje rezultatu 2:0 triumfavęs „Stumbras“ nutraukė septynerių nelaimėtų rungtynių seriją ir pasivijo šeštojoje vietoje buvusią „Jonavos“ komandą. Rungtynių pradžioje neatrodė, kad „Stumbras“ sugebės iškovoti tris taškus. 7-ąją minutę „Stumbro“ futbolininkai suteikė varžovams dovanėlę, praradę kamuolį aikštės viduryje.
2017-08-17

„Kauno Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių seriją nutraukė riteriai

Michailo Šyškos įvartis paskutinę rungtynių minutę išplėšė pergalę vilčių kovoti dėl titulo neprarandantiems „Trakams“ laikinojoje sostinėje ir nutraukė šešių iš eilės „Kauno Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių seriją – 2:1 (1:0). Iš dugno lipantys žalgiriečiai sugebėjo išlyginti rezultatą mačui artėjant prie pabaigos, bet dar vieno taško į savo taupyklę neįsidėjo. Pirmajame kėlinyje į stadioną susirinkę žiūrovai momentais lepinami nebuvo.
2017-08-09

Luko Kochanausko įvartis dovanojo pergalę „Kauno Žalgiriui“

Po mėnesio pertraukos šeštadienį atsinaujino A lygos kovos. Pirmosiose 17 turo rungtynėse pergale džiaugėsi naujasis „Kauno Žalgirio“ treneris iš Šiaurės Airijos Johnatanas McKinstry – jo auklėtiniai namie 1:0 palaužė „Jonavos“ komandą. O pergalingą įvartį kauniečiams pelnė sunkią traumą išsigydęs komandos naujokas, buvęs „Trakų“ futbolininkas Lukas Kochanauskas. Rungtynes abi ekipos pradėjo atsargiai.
2017-07-22

Po traumos atsigaunantis Lukas Kochanauskas: apie naują trenerį, psichologinę krizę ir konkurenciją komandoje

„Takų“ futbolo klubas išgyvena ne pačias geriausias dienas. Po apmaudaus pralaimėjimo Europos taurės atrankos atsakomosiose rungtynėse Estijoje, ekipa atrodė palūžusi psichologiškai ir krito į duobę. Teko atleisti trenerį, o trečiadienį prie ekipos vairo stojo ukrainietis Sergejus Kovaletsas. Po atviro kojos lūžio traumos vis dar atsigaunantis puolėjas Lukas Kochanauskas tikina, kad trečiojo per sezoną trenerio atvykimas atneš naujų vėjų.
2016-08-31

Šiurpi jauno futbolininko trauma: atviri kaulų lūžiai, kurie vos nesužlugdė karjeros

25-erių Lukas Kochanauskas puikiu žaidimu jau beldėsi į Lietuvos futbolo rinktinės duris, tačiau UEFA Europos lygos atrankoje patirta siaubinga trauma vos visko nenubraukė. Pasak medikų, „Trakų“ futbolininkas turi dėkoti Dievui, kad po atviro lūžio neliko neįgaliu. Lukas Kochanauskas ir varžovas šoko į kovą dėl kamuolio, tačiau iš skausmo krito tik lietuvis.