l. juškaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. juškaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. juškaitė“.

„Kibirkšties“ sėkmės garantas Laura Juškaitė – sausio mėnesio LMKL MVP

Sėkmingai 2018-uosius metus Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pradėjusi Vilniaus „Kibirkšties“ puolėja Laura Juškaitė – naudingiausia sausio mėnesio krepšininkė. 20-metė per penkerias pergalingas rungtynes vidutiniškai pelnė 12,2 taško, atkovojo 8,2 kamuolio, atliko po keturis rezultatyvius perdavimus bei rinko 18,4 naudingumo balo.
2018-02-03

Universaliai pasirodžiusi Laura Juškaitė – naudingiausia LMKL savaitės žaidėja

Vilniaus „Kibirkšties“ komandai metų prakeiksmą dvikovose su Marijampolės „Sūduva“ padėjusi nutraukti Laura Juškaitė – naudingiausia praėjusio Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) turo krepšininkė.
2018-01-16

Lietuvos 20-mečių rinktinė patyrė dar vieną nesėkmę

Lietuvos merginų (U20) rinktinė, po pralaimėjimo Serbijos komandai, Europos čempionate kovą tęs dėl 13-osios vietos. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės serbėms nusileido rezultatu 73:79 (25:19, 15:20, 18:18, 15:22). Pirmasis kėlinys vyko permainingai. Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidusios lietuvės išsiveržė į priekį 25:19. Antrasis kėlinys taip pat buvo atkaklus. Jį Serbijos rinktinė laimėjo 20:15. Lietuvos komandai liko minimalus pranašumas.
2017-07-14

Dvidešimtmetės krepšininkės seriją su Ukrainą baigė pergale

Lietuvos dvidešimtmetės krepšininkės, besirengiančios Europos čempionatui, pergale baigė trejų kontrolinių rungtynių seriją su Ukraina. Romualdo Petronio auklėtinės penktadienį Anykščiuose įveikė viešnias 65:52 (15:11, 16:12, 20:12, 14:17) ir iškovojo trečią pergalę. Rezultatyviausiai iš lietuvių rungtyniavo Laura Juškaitė. Ji įmetė 17 taškų, tačiau prarado 7 kamuolius. Dalia Belickaitė pelnė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. 10 taškų pridėjo Erika Kregždytė.