Lietuvos 20-mečių rinktinė patyrė dar vieną nesėkmę

Lietuvos merginų (U20) rinktinė, po pralaimėjimo Serbijos komandai, Europos čempionate kovą tęs dėl 13-osios vietos. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės serbėms nusileido rezultatu 73:79 (25:19, 15:20, 18:18, 15:22).

Pirmasis kėlinys vyko permainingai. Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidusios lietuvės išsiveržė į priekį 25:19.

Antrasis kėlinys taip pat buvo atkaklus. Jį Serbijos rinktinė laimėjo 20:15. Lietuvos komandai liko minimalus pranašumas.

Antrojoje rungtynių pusėje žaidimas nesikeitė, abi ekipos kovėsi taškas į tašką ir po trijų kėlinių minimalia persvara Lietuvos merginos vis dar buvo priekyje.

Serbės, nuo pat ketvirtojo kėlinio pradžios žaidusios galingiau, iškovojo pergalę.

LIETUVA U20: L. Juškaitė 21 tšk., G. Meškonytė 20 tšk. (12 atk. k.), G. Šegždaitė 9 tšk.

SERBIJA U20: J. Nogič 33 tšk., S. Bogicevič 15 tšk., M. Djordjevič 11 tšk. (17 atk. k.)

Lietuvos merginų (U20) rinktinė savo pasirodymą Europos čempionate tęs šeštadienį, liepos 15 d., 16:00 val.