Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kybartas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kybartas“.

Teismas moters žagintojams broliams skyrė švelnią bausmę

Algirdas BALKYS Moters išžaginimu ir seksualine prievarta apkaltinti du broliai nuosprendį išgirdo už uždarų durų. Abiem paskirta švelni bausmė – už grotų jauni vaikinai turės praleisti pustrečių metų. Šiaulių apylinkės teismas trečiadienį paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje du broliai, dvidešimties metų Rokas ir dvidešimt vienerių Justas Kybartai, kaltinami beveik penkeriais metais už juos vyresnės moters išžaginimu ir seksualine prievarta.

Lietuvos paprastųjų šaškių čempionai – A. Kybartas ir V. Vilčinska

Vilniuje vykusio Lietuvos paprastųjų šaškių čempionato nugalėtojais tapo šiaulietis Andrius Kybartas ir vilnietė Veronika Vilčinska. Trečią kartą iš eilės Lietuvos čempionu tapęs A. Kybartas surinko 17 taškų iš 22 galimų. Antrąją vietą vyrų varžybose užėmė vilnietis Aleksejus Domčevas, o trečiąją - vilnietis Arūnas Norvaišas. Abu jie surinko po 15 taškų.
2012-02-20

Lietuvos paprastųjų šaškių čempionu tapo šiaulietis A. Kybartas

Sekmadienį Vilniuje pasibaigusį Lietuvos vyrų paprastųjų šaškių čempionatą laimėjo tarptautinis didmeistris iš Šiaulių Andrius Kybartas. Jis surinko 17 taškų iš 22 galimų. Tiek pat taškų surinko ir Lietuvos didmeistris vilnietis Sigitas Smaidrys. Čempiono titulas A. Kybartui atiteko po papildomo mačo. Bronzos medalis atiteko Lietuvos didmeistriui vilniečiui Arūnui Norvaišui, surinkusiam 16 taškų. Finaliniame čempionato turnyre dalyvavo 12 šaškininkų.