kveinys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kveinys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kveinys“.

Europos čempionate Lietuvos šachmatininkai skina pergales

Europos komandiniame šachmatų čempionato, kuris lapkričio 12-23 dienomis vyksta Islandijoje, šeštame ture pergales iškovojo tiek vyrų, tiek moterų rinktinės. Vyrų rinktinė 2,5:1,5 nugalėjo pirmąkart oficialiose tarptautinėse varžybose dalyvaujančią Kosovo ekipą. Pergales iškovojo tarptautinis didmeistris (TD) Aloyzas Kveinys ir Tautvydas Vedrickas, tarptautinis meistras (TM) Mindaugas Beinoras sužaidė lygiosiomis, o vienintelį pralaimėjimą patyrė TM Tomas Laurušas.
2015-11-20

Startuoja Lietuvos šachmatų čempionatas

Šiandien Seime prasideda Lietuvos vyrų šachmatų čempionatas, kuriame varžysis dešimt dalyvių. Pirmas keturias vietas užėmę šachmatininkai įgis teisę atstovauti Lietuvai šių metų šachmatų olimpiadoje Trumsėje (Norvegija), teigiama pranešime spaudai. Varžybose dalyvauja tarptautiniai didmeistriai Aloyzas Kveinys, Šarūnas Šulskis bei Vidmantas Mališauskas, tarptautiniai meistrai Emilis Pileckis, Tomas Laurušas ir Mindaugas Beinoras.
2014-04-24

Pasaulinė šachmatų olimpiada: lietuviams – didesnis iššūkis, nei įprastai

Šiemet pasaulinė šachmatų olimpiada Lietuvos sportininkams pateikė naujovių bei uždavė ne vieną galvosūkį. Kodėl moterys - sėkmingesnės strategės nei vyrai ir kaip šalies didmeistriams sekasi auginti jaunąją kartą? Apie įspūdžius, parsivežtus iš šios olimpiados, kalbėjomės su Lietuvos šachmatų lydere Viktorija Čmilyte, Lietuvos vyrų rinktinės treneriu Jonu Sidabru bei didmeistriu, ruošusiu Irano moterų rinktinę, Aloyzu Kveiniu.
2012-10-29

Lietuvos šachmatų čempionai – A. Kveinys ir D. Daulytė

Vilnietis Aloyzas Kveinys (ELO koeficientas 2512) ir šiaulietė Deimantė Daulytė (2223) iškovojo Lietuvos šachmatų čempionų titulus. 49-erių metų A. Kveinys Vilniuje, viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“, vykusiame finaliniame etape surinko 6,5 taško iš 9 galimų. Jis iškovojo penkias pergales ir keturias partijas baigė lygiosiomis. Antroji vieta atiteko kitam vilniečiui - Vidmantui Mališauskui (2462), kuris pelnė 6 taškus.
2012-04-29

Lietuvos šachmatų čempionate aiškėja lyderiai

Lietuvos šachmatų čempionato finalas, kuriame šiuo metu varžosi tiek geriausieji šalies sportininkai, tiek sportininkės, įpusėjo. Perkopus į antrąją varžybų maratono pusę, ėmė ryškėti lyderiai: tarp vyrų pirmauja Aloyzas Kveinys ir Emilis Pileckis, lyderės moterų tarpe –  Deimantė Daulytė ir Vesta Kalvytė. Šeštadienį prasidėjusiame Lietuvos vyrų šachmatų čempionato finale vyrai jau sužaidė penkis ratus iš devynių.