kumeliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kumeliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kumeliauskas“.

B. Haake: turime gyvenimo progą iškovoti sidabrą, bet reikia žaisti daug geriau

Trečiąją pergalę ketvirtosiose 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmojo) diviziono B grupės turnyro rungtynėse Vilniuje iškovojo ir mažiausiai bronzos medalius užsitikrino Lietuvos rinktinė. Lietuvos ledo ritulininkai ketvirtadienį paskutiniosiose dienos rungtynėse 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) nugalėjo penktojoje pozicijoje likusią Rumunijos (1 tšk.) ekipą.
2014-04-24

T. Kumeliauskas: laukiu galimybės žaisti kartu su D. Zubrum

Suomijos aukščiausios ledo ritulio lygos „Liiga“ Turku TPS klube žaidžiantis lietuvis Tadas Kumeliauskas sulaukė pasiūlymo pratęsti kontraktą. Antradienį padėjęs parašą ant naujos sutarties 23-ejų metų lietuvis ledo ritulininkas Suomijoje liks iki 2014-2015 metų sezono pabaigos. Praėjusių metų rudenį kontraktą su TPS klubu pasirašęs pagal formulę „1+1“ T.Kumeliauskas sulaukė pasiūlymo pratęsti kontraktą nesibaigus sezonui.
2014-01-14

D. Kumeliauskas Kazachstane pelnė įvartį, o A. Bosas atliko rezultatyvų perdavimą

Kazachstano ledo ritulio čempionate Temirtau „Arystan“ komanda su dviem lietuviais namuose 7:3 (3:0, 1:3, 3:0) įveikė Kokšetau „Arlan“ ekipą. Donatas Kumeliauskas įmušė įvartį, o Arnoldas Bosas atliko rezultatyvų perdavimą. Temirtau komandos puolėjas Tadas Kumeliauskas dėl traumos šiuo metu nerungtyniauja. „Arystan“ ekipa, po 41 rungtynių turinti 83 taškus, tarp dešimties komandų žengia trečia.