kule mbombo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kule mbombo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kule mbombo“.

A lygoje „Sūduva“ nugalėjo „Jonavą“

Antroje sezono pusėje pralaimėjimo kartelį pamirštanti Marijampolės „Sūduva“ dar sykį nugalėjo „Optibet A lygoje“. Miguelio Moreiros treniruojama komanda svečiuose buvo atsipalaidavusi, tačiau 24-ojo turo mače galiausiai įveikė „Jonavą“ – 2:0 (2:0). Pirmame kėlinyje svečiai neužtruko išsiveržti į priekį. 7-ąją minutę po Danilo Kondrakovo perdavimo Kule Mbombo pabėgo nuo varžovo ir nuginklavo Lietuvos čempionate debiutavusį vartininką iš Ukrainos Artiomą Fastovą.
2022-08-27

„Sūduvą“ palieka vienas iš lyderių

Marijampolės „Sūduvai“ pirmojoje sezono dalyje atstovavęs puolėjas Kule Mbombo, pasibaigus nuomos sutarčiai, grįžta į Latvijos klubą „Riga“. Futbolininkas iš Kongo Demokratinės Respublikos 2021 m. „Optibet A lygos“ čempionate sužaidė 17 rungtynių, per kurias pelnė 8 įvarčius. Be to, puolėjas kartą pasižymėjo „Hegelmann LFF taurės“ turnyre. „Sūduva“ dėkoja žaidėjui už indėlį į komandos rezultatus ir linki sėkmės tęsiant karjerą.
2021-06-27

„Sūduvą“ prieš kovas Europoje sustiprino prancūzas

Marijampolės „Sūduva“ pasirašė kontraktą, kuris galios nuo šių metų liepos 1 d. iki 2022 m. sezono pabaigos, su krašto saugu iš Prancūzijos Jordanu N’Kololo. 28 metų futbolininkas taip pat turi Kongo pilietybę ir yra sužaidęs 5 rungtynes (2 įvarčiai) šios šalies nacionalinėje rinktinėje.
2021-06-15

„Sūduva“ pasistiprino Latvijoje žibėjusiu puolėju

Marijampolės „Sūduva“ iš Latvijos čempionės „Riga“ pasiskolino puolėją Kule Mbombo. Kongo Demokratinės Respublikos atstovas yra gimtinės Kinšasos „Vita Club“ auklėtinis, anksčiau rungtyniavęs Belgijos „Anderlecht“ jaunimo komandoje ir „Beerschot“, Slovakijos „Trencin“ bei Kazachstano „Kaysar“ ekipose. 2020-aisiais Latvijos čempionate puolėjas per 21 rungtynes pelnė 12 įvarčių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.