kulda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kulda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kulda“.

Intriguojanti lietuviška dvikova bušido ringe kursto Vilniaus ir Kauno priešpriešą

Du galingai smūgiuojantys Lietuvos kovotojai Valdemaras Kulda ir Karolis Liukaitis tradiciniame „Bushido Hero‘s“ turnyre lapkričio 19 dieną stos ringe vienas prieš kitą. Viena labiausiai intriguojančių ir laukiamiausių dvikovų, pasak abiejų kovotojų, visiškai neprognozuojama. Čia taip pat atmosferą kaitina sportininkų fanų akistata Vilnius – Kaunas. „Kovotojams nėra priešpriešos, nes abu vienas kitą gerbiame, - už akių užbėgo Kauno „Titano“ klubui atstovaujantis K. Liukaitis.
2016-11-09

Pasaulio pankrationo čempionas Tomas Pakutinskas varžovus tiesiog nušluodavo

Lietuvos sportininkai 2015 metų pasaulio pankrationo čempionate Antalijoje (Turkija) iškovojo du apdovanojimus. Tomas Pakutinskas tapo svorio kategorijos per 100 kg čempionu, o Valdemaras Kulda svorio kategorijoje iki 84 kg užėmė trečiąją vietą. Abu pasaulio čempionato prizininkai sportuoja Vilniaus klube „Rings“, juos treniruoja Tadeušas Cholodinskis.
2015-10-20

HC „Baltica“ revanšas: emocingas ir rezultatyvus

Vilniaus „Baltica“ ledo ritulininkai per emocingas varžybas rezultatu 5:3 (2:0, 0:2, 3:1) įveikė Rygos „Juniors“ ekipą, revanšuodamiesi latviams už ketvirtadienį patirtą nesėkmę rezultatu 2:4. Laimėję 6 iš 8 žaistų rungtynių „Baltica“ ritulininkai turi 18 taškų ir vėl tapo MHL B grupės pirmenybių Vakarų diviziono lyderiais. Šių komandų trečiosios atvirojo Rusijos jaunimo čempionato (MHL) rungtynės sekmadienį Vilniuje vyks 17 valandą.