kučinskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kučinskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kučinskaitė“.

Šokėjai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė – Europos Taurės finalininkai

Šeštadienį Ukrainos mieste Dnepropetrovske vyko pasaulinės sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų 10-ies šokių Europos Taurės varžybos, kuriose Lietuvos čempionai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”) pateko į finalą ir užėmė penktą vietą.
2015-12-14

Lietuvos šokėjai parvežė medalius iš Vienos ir Vankuverio

Praėjęs savaitgalis buvo labai sėkmingas Lietuvos šokėjams – jie parvežė medalius ne tik iš pasaulio čempionato, bet ir iš tarptautinių varžybų Vankuveryje (Kanada) ir Vienoje (Austrija). Šeštadienį Vankuveryje vykusiose suaugusiųjų standartinių šokių varžybose Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ – „Sūkurys“ – KCSM) laimėjo aukso medalius.
2014-11-19

Lietuvos dešimties šokių pirmenybių nugalėtojai paaiškėjo Alytuje

Alytaus sporto ir rekreacijos rūmuose vyko Lietuvos 10-ties sportinių šokių čempionatas, kuriame 198 šokėjų poros varžėsi įvairiose amžiaus grupėse. Pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos ir pasaulio čempionatuose, kurie šiais metais vyks: Moldovoje (Europos jaunimo pirmenybės), Vengrijoje ((Europos suaugusiųjų čempionatas),Vienoje (pasaulio suaugusiųjų pirmenybės) bei Rygoje (pasaulio jaunimo ir jaunių II grupės čempionatai): Suaugusieji 1.Edgaras Balta...