KSSO

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „KSSO“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „KSSO“.

Rebusas Rusijai: Armėnija atsisakė karinio aljanso pagalbos

Armėnija vis labiau tolsta nuo Rusijos įtakos po to, kai nesulaukė karinės pagalbos kariniame konflikte su Azerbaidžanu. A. Lukašenka pirmadienį pripažino, kad Armėnija ne tik nedalyvavo paskutiniame Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos šalių susitikime, bet ir paprašė išbraukti iš jo karinės pagalbos suteikimo Armėnijai aptarimo klausimą. Armėnija paprašė Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos (KSSO) nesvarstyti „Armėnijos palaikymo“ klausimo šalių susitikimo Minske metu.
2023-11-20

Armėnijos premjeras išstojo su skandalingais pareiškimais

Armėnija pasiruošusi pripažinti Kalnų Karabachą Azerbaidžano dalimi, paskelbė premjeras Nikolas Pašinianas. Maža to, jis pareiškė ir apie galimą Armėnijos pasitraukimą iš Rusijos kontroliuojamos Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos (KSSO). Po daugelį dešimtmečių trukusių vis atsinaujinančių karų bei konfliktų dėl Kalnų Karabacho teritorijos armėnų valdžia paskelbė apie galimą susitaikymą su tuo, kad ši žemė pereitų Azerbaidžanui.
2023-05-22

Armėnijos antausis Kremliui: karinės Rusijos sąjungos galia byra

Armėnija informavo „NATO analogu“ Rusijoje vadinamą Kolektyvinio saugumo sutarties organizaciją (KSSO), kad „nemato prasmės rengti šalyje anksčiau suplanuotų karinių pratybų“. Jerevanas nusivylė gynybine Rusijos vadovaujama organizacija po to, kai nebuvo imtasi jokių veiksmų sustabdyti Azerbaidžano pajėgas. „Esant dabartinei situacijai mes tam nematome prasmės“, – pareiškė šalies premjeras Nikola Pašinianas.
69 2023-01-10

Viešas pažeminimas Putinui su Lukašenka: Armėnija bedė pirštu į „NATO analogo“ gėdą

Rusijos ir Baltarusijos diktatoriai atrodė gerokai pasimetę, kuomet Armėnijos premjeras Nikolas Pašinianas nusprendė nepasirašyti KSSO deklaracijos, tiesiog visiems padėkojo ir užbaigė susirinkimą. Lapkričio 23-ąją Jerevane vyko KSSO šalių vadovų susitikimas, į kurį atvyko ir V. Putinas su A. Lukašenka. Jų vizito išvakarėse Armėnijos gyventojai surengė antirusiškas protesto akcijas. Armėnija piktinasi tuo, kad KSSO niekaip nereaguoja į, anot jų, Azerbaidžano išprovokuotus karinius veiksmus.
2022-11-24

Lukašenka apie savo ateities perspektyvas: neduokdie, Rusija pralaimės kare

Baltarusijoje prezidentu save vadinantis Aliaksandras Lukašenka pasvarstė apie savo ir kitų Kremliaus šalininkų likimus ateityje. Jo teigimu, Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos atstovai „atsidurtų po griuvėsiais“, jeigu Rusija pralaimės karą ir subyrės. Neteisėtai valdžią Baltarusijoje uzurpavęs A. Lukašenka Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos (KSSO) vadovų susitikime Jerevane leido sau pasvarstyti apie galimą Rusijos pralaimėjimą kare.
357 2022-11-24

Ramzanas Kadyrovas užsipuolė Rusijos sąjungininkus: „Kodėl jūs neturite pozicijos prieš „banderovcus“

Rusijos sąjungininkas Ramzanas Kadyrovas, Čečėnijos faktinis vadovas nuo 2007 m., vėl kreipėsi viešai save filmuodamas mobiliuoju telefonu. Šįkart jis kritikavo Kolektyvinio saugumo sutarties organizaciją, kuri yra Rusijos su sąjungininkėmis įkurta jai draugiškų šalių sąjunga. Kolektyvinio saugumo sutarties organizacija yra 1992 m. įkurtas karinis aljansas, bandantis reintegruoti buvusias SSRS šalis, kurios šiuo metu ir yra KSSO narės.
2022-06-18

Lukašenka nerimauja dėl NATO: jeigu nesiimsime priemonių, tai rytojaus gali ir nebūti

Maskvoje pirmadienį vyksta jubiliejinis Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos (KSSO) šalių vadovų susitikimas. Pirmasis viešoje susitikimo dalyje kalbėjęs Baltarusijos diktatorius Aliaksandras Lukašenka pareiškė, kad NATO „augina raumenis“, o jeigu tarp organizacijos nebus vienybės, tai „rytojaus gali ir nebūti“. Kremliaus favorito Baltarusijoje teigimu, „NATO agresyviai augina raumenis, įtraukia į save neutralias šalis ir veikia pagal principą „kas ne su mumis, tas prieš mus“. A. Lukaše...
2022-05-16

Putinas tiesioginiame eteryje pamiršo „broliškos valstybės“ prezidento vardą

Rusijos prezidentas nesugebėjo prisiminti Kazachstano prezidento Takejevo vardo. Vietoje Kasymo-Žomarto jis išreiškė palaikymą „Kemelui Žomartovičiui“. Vladimiras Putinas Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos (KSSO) susitikimo nuotoliniu būdu metu išsakė savo palaikymą Kazachstano prezidentui – tiesa, gana sunkiai jam sekėsi prisiminti savo kolegos vardą.
2022-01-11

Neramumų krečiamo Kazachstano prezidentas įsakė kariams šaudyti be perspėjimo

Kazachstano prezidentas Kasymas-Žomartas Tokajevas sausio 7-ąją kreipėsi į šalies gyventojus dėl įvykių šalyje. Jis pareiškė, kad įsakė pareigūnams ir kariams šaudyti be perspėjimo. „Kokia kvailystė, kokios dar gali būti derybos su nusikaltėliais ir žudikais. Mums teko turėti reikalų su parengtais banditais ir teroristais.
2022-01-07

Rusijos Dūmoje – siūlymas surengti Kazachstano „prisijungimo prie istorinių Rusijos žemių“ referendumą

Rusijos Dūmos saugumo ir kovos su korupcija komiteto narys, parlamentaras Bijsultanas Chamzajevas pasisakė už „referendumą dėl Kazachstano susijungimo su savo istorine tėvyne – Rusija“. Kremliui lojalus politikas šį pareiškimą pateikė tuomet, kai Maskva išsiuntė 3 tūkst. taikdarių į neramumų apimtą Kazachstaną. „Centrinė Azija – tai rusų žemė! Internete kalbama apie galimą Kazachstano susijungimą su Rusija.
2022-01-06
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų