kšištofui lavrinovičiui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kšištofui lavrinovičiui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kšištofui lavrinovičiui“.

Kšištofas Lavrinovičius: žmona manęs nenori išleisti į Panevėžį

Įspūdinga pergalė prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ Lietuvos krepšinio lygos pusfinalyje Panevėžio „Lietkabelio“ aukštaūgiui Kšištofui Lavrinovičiui užaugino sparnus. Po įnirtingos serijos jis jau beveik atsigavo ir žada finale mesti iššūkį Kauno „Žalgiriui“. K. Lavrinovičius, kuriam šiemet sukaks 38 metai, LKL pusfinalyje buvo vienas „Lietkabelio“ lyderių. Jis per ketverias rungtynes vidutiniškai rinko 12,75 taško, atkovojo po 5 kamuolius, rinko po 13 naudingumo balų.
2017-05-25

Galinga „Lietkabelio“ gynyba finišo tiesiojoje sudaužė „Nevėžio“ viltis

Kėdainių „Nevėžis“ vos nenubaudė Panevėžio „Lietkabelio“, tačiau paskutinėmis minutėmis užbuksavo. „Lietkabelio“ krepšininkai „Tete-A-Tete Casino – LKL“ čempionate išsivežė sunkią pergalę iš Kėdainių 86:79 (21:18, 27:23, 20:29, 18:9). Be gynybos. „Lietkabelio“ treneris Kazys Maksvytis prieš rungtynes minėjo, kad svarbu neįsivelti į greitą ir rezultatyvų krepšinį. Tačiau to išvengti nepavyko. Taškų lenktynėse po trijų kėlinių rezultatas buvo net 70:68 kėdainiečių naudai.