krivickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krivickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krivickas“.

Vilnių sudrebins „Baltic Pride“ eitynės, jų priešininkai buriasi maldai

Vilniaus centre šeštadienį rengiamos LGBTIQ bendruomenės „Baltic Pride“ eitynės, paraleliai Katedros aikštėje vyks vieša malda, o Vingio parke – visuomenininko Kristupo Krivicko renginys „Už tradicinę šeimą“. „Baltic Pride“ eitynės „Už lygybę ir taiką“ prasidės nuo Bernardinų sodo ir per Gedimino prospektą tęsis iki Baltojo tilto. Kaip BNS anksčiau yra sakęs vienas iš renginio organizatorių, Lietuvos gėjų lygos (LGL) vadovas Vladimiras Simonko, renginyje turėtų dalyvauti apie 10 tūkst.

Krivickas išstojo iš Gražulio partijos: „Vatnikų“ šioje partijoje apsireiškia vis daugiau“

Kristupas Krivickas nutraukė narystę Petro Gražulio partijoje Tautos ir Teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai). Prašymas dėl K. Krivicko narystės P. Gražulio partijoje nutraukimo Teisingumo ministerijai buvo pateiktas praėjusią savaitę. Ministerija informavo, kad K. Krivicko prašymas įvykdytas, narystė nutraukta.  „Visiškai atsiriboju nuo šios organizacijos. Man nepriimtina tai, kas pastaruoju metu ten vyksta.

Krivickas teisme ginčija Gražulio išrinkimą partijos pirmininku

Buvęs „Tautos ir teisingumo sąjungos“ (centristų tautininkų) vicepirmininkas Kristupas Krivickas teismui ginčija buvusio bendražygio, parlamentaro Petro Gražulio išrinkimą šios partijos pirmininku. „Toks skundas yra, bet jis dar nėra priimtas nagrinėti“, – BNS penktadienį sakė Vilniaus apygardos administracinio teismo atstovas Audris Kutrevičius. Jo teigimu, teismas sprendimą, ar nagrinėti skundą, priims artimiausiomis dienomis – greičiausiai kitą savaitę.
Aktualijos 2022-05-06

Krivickas traukiasi iš Gražulio komandos

Kristupas Krivickas praneša pasitraukiantis iš Petro Gražulio komandos.  K. Krivickas praneša, kad nuo šiol nebedirbs P. Gražulio patarėju Seime, taip pat nebus jo pavaduotoju partijos  Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai). „Šiandien parašiau pareiškimą ir traukiuosi iš Seimo nario P. Gražulio komandos. Nebedirbsiu jo patarėju Seime.

Štai, ką partijos 2016-aisiais žadėjo, bet per ketverius metus taip ir neištesėjo

Prieš Seimo rinkimus rinkėjai išgirsta begales partijų pažadų, kurie ne visada yra išpildomi. Tad ko per praėjusius rinkimus partijos prisižadėjo ir nesugebėjo įgyvendinti per ketverius metus? Laidoje „Karštai su tv3.lt“ buvo pateiktas 2016 m. į Seimą kanditatavusių ir patekusių partijų neištesėtų pažadų sąrašas.

Janutienė ir Krivickas širsta, kad pergalę „nunešė“ nesąžiningi konkurentai

Seimo durys Kristupui Krivickui ir Rūtai Janutienei taip ir neatsivėrė. Abu į politiką besiveržę žiniasklaidos pasaulio atstovai tikina, kad iki pergalės buvo visai nedaug, o koją jiems pakišo ne rinkėjai, bet nesąžiningai besielgiantys politiniai konkurentai. Nesąžininga kova ir politinis „susimokymas“, pasak pralaimėtojų, jiems užtvėrė kelią į parlamento sales.

Kristupas Krivickas ir Naglis Puteikis vienijasi

Televizijos prodiuseris Kristupas Krivickas ir parlamentaras Naglis Puteikis vienijasi Seimo rinkimams. Pasivadinę „Antikorupcine Kristupo Krivicko ir Naglio Puteikio koalicija“ jie žada Seimo narių mandatų siekti kaip nepriklausomi kandidatai vienmandatėse rinkimų apygardose.

Kristupas Krivickas planuoja rimtus pokyčius: prodiuseris užsinorėjo į Seimą

  Šilalės liberalai kandidatu į Seimą iškėlė televizijos prodiuserio Kristupo Krivicko kandidatūrą.   Liberalų sąjūdžio Šilalės skyriaus pirmininko pavaduotojas Kostas Mačionis BNS patvirtino, kad toks sprendimas priimtas penktadienį. Pasak jo, svarstyta vienintelė kandidatūra, jai pritarta bendru sutarimu. Partijos skyrių keliamus kandidatus dar turi patvirtinti Liberalų sąjūdžio valdyba ir taryba.

Žinomi žmonės prisipažino, kodėl žavisi gerokai vyresniais ar jaunesniais partneriais

Jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ įvairaus amžiaus ir pažiūrų svečiai diskutuos, ar didelis amžiaus skirtumas porai – normalu. „Mano buvusieji dažniausiai būdavo už mane jaunesni septyneriais metais. Manau, amžiaus skirtumas porai nieko nereiškia. Manęs nešokiruoja poros, kur moteris gerokai vyresnė už vyrą, ir atvirkščiai“, – teigs laidos vedėja Rūta Ščiogolevaitė.
2014-11-20

Išgirdęs žmonos atsakymą, K. Krivickas laidos „Ginčas be taisyklių“ filmavime nesuvaldė emocijų

Žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovai jau šį ketvirtadienį 19.30 val. pamatys pirmąją naujojo sezono pokalbių laidą „Ginčas be taisyklių“, kurią vesti patikėta patyrusiam televizijos laidų kūrėjui Kristupui Krivickui ir griežtajai bei profesionaliajai, itin žiūrovų mylimai dainininkei, projektų teisėjai Rūtai Ščiogolevaitei-Damijonaitienei. Netikėtas ir intriguojantis vedėjų duetas, kaip ir buvo galima tikėtis, jau pirmojo filmavimo metu studijoje įsivėlė į karštus ginčus ir liejo emocijas.
2014-09-02
REKLAMA
REKLAMA

Ginčų laidą vesiantys R. Ščiogolevaitė ir K. Krivickas vienas kitam pasiūlė strėlių

Jau netrukus televizijos TV3 eteryje – rudens sezono naujienų lietus. Viena įdomiausių ir netikėčiausių naujojo sezono premjerų laukia nuo rugsėjo 4 dienos, ketvirtadieniais 19.30 val. Tai ginčų laida „Ginčas be taisyklių“. Naujo formato laidą patikėta vesti itin stipriam eterio duetui: laidų vedėjui ir kūrėjui Kristupui Krivickui ir jo iššūkį priėmusiai griežtai, bet labai žavingai Rūtai Ščiogolevaitei.
2014-08-21

K. Krivickas ginčijasi pats su savimi?

Džeimso Bondo filmų garso takelis, prietema, prabangi aplinka, smiginio lenta ir puošniu kostiumu bei varlyte pasipuošęs žinomas eterio veidas – Kristupas Krivickas. Kaip tik tokį vaizdą jau netrukus pamatys televizijos TV3 žiūrovai. Tuo tarpu internautai – televizijos internete TV3 Play žiūrovai turi unikalią galimybę specialų filmuką pamatyti iš anksto – jau dabar: http://goo.gl/TMtFFQ.
2014-08-11

K. Krivickas: yra vyriškesnių vyrų už mane, bet nedaug!

„Yra vyriškesnių vyrų už mane, bet nedaug! Aš ne supermenas, bet visada įsikišiu, kai matysiu, kad kažkas yra skriaudžiamas“, – prisipažįsta garsus televizijos laidų prodiuseris ir vedėjas Kristupas Krivickas. Apie vyriškumą, svorį, vaikus ir tobulą moterį – intriguojantis pokalbis su K. Krivicku laidoje „Viskas bus gerai“ jau šį pirmadienį 18.50 val.
2014-04-25

K. Krivickas atkurs keturgubos žmogžudystės prekybos centre detales

Jau rytoj ,,Lietuvos ryto“ televizijos laida ,,Nusikaltimas ir bausmė“ atskleis didžiulį rezonansą šalyje sukėlusią keturgubą žmogžudystę Kauno prekybos centre. Iki šiol paslaptimi apgaubta, itin tamsi ir kraupi byla, palikusi daug neatsakytų klausimų į dienos šviesą bus išvilkta jau šį ketvirtadienį 21.00 val. Sukrečiantis nusikaltimas buvo įvykdytas 2000 metais. Ryte į darbą atėję prekybos centro darbuotojai rado nužudytus keturis naktinės pamainos sandėlių apsaugos darbuotojus.
2014-04-02

K. Krivickas po linksmybių atsidūrė policijoje

Šeštadienį paryčiais į Vilniaus 3 policijos komisariatą buvo atvežtas Kristupas Krivickas. Apie 4 val. K. Krivickas iš vieno sostinės senamiestyje esančio baro atėjo prie viešbučio „Radisson Blu Astorija“ ir įsėdo į taksi. Televizijos laidų vedėju dirbantis vyriškis  norėjo važiuoti namo, tačiau vairuotojas atsisakė jį vežti paaiškinęs, kad jau gavęs iškvietimą ir pasiūlė pasinaudoti kitu automobiliu, rašo delfi.lt.

Televizijos žvaigždės liejo prakaitą Vilniaus maratone

Vakar apie pustrečio tūkstančio bėgikų išbandė jėgas net septyniose Vilniaus maratono trasose. Gausiame dalyvių būryje buvo galima sutikti ir iš televizijos ekranų pažįstamų veidų, teigiama pranešime spaudai.
2011-09-12
Į viršų