kristina meseguer

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristina meseguer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristina meseguer“.

„Blondė su geliku“ pranešė apie gyvenimo pokyčius: nebenoriu, kad vyras man diriguotų

Per kelias savaites socialiniuose tinkluose išpopuliarėjusi Kristina Meseguer su vyru ispanu Enrique ryžosi netikėtiems pokyčiams. Sutuoktiniai nusprendė parduoti judviejų Alytuje įkurtą verslą – padelio klubą.  Naujienų portalui tv3.lt Kristina atskleidė, kad prieš pusantrų metų įkurtas padelio klubas buvo vyro verslas, tačiau lietuvių kalbos nemokančiam sutuoktiniui moteris daug padėjo. Visgi, pasak K. Meseguer, dirbti kartu su vyru buvo sunku.
2024-07-02

Tautvydas Barštys alytiškę Kristiną išdėjo į šuns dienas: „Kokia kalba gali būti su chamine?“

Kone per naktį išpopuliarėjusią alytiškę Kristiną Meseguer šiandien jau žino daugelis. O prabangusis jos „Mercedes Benz“ automobilis, arba tiesiog – „gelikas“ – tapo tokiu pat neatskiriamu jos prekės ženklu. TV3 laidoje „TOP 3“ žinoma moteris papasakojo, kodėl parduoda savo automobilį. Kristina Meseguer Kaip laidoje atskleidė alytiškė K. Meseguer, nors prabangusis „gelikas“ jau tapo vizitine jos kortele, moteris jo vairuoti nebenori. Priežastis – paprasta.
2024-05-28

Garsios alytiškės parduodamas gelikas Tautvydo Barščio nežavi: „Pas Barštį žirgai iš „Rolls Royce“ valgo“

Kone per naktį išpopuliarėjusią alytiškę Kristiną Meseguer šiandien jau žino daugelis. O prabangusis jos „Mercedes Benz“ automobilis, arba tiesiog – „gelikas“ – tapo tokiu pat neatskiriamu jos prekės ženklu.
2024-05-27

Krepšinio rungtynes Danielius Bunkus stebėjo su abiem vaikais: atvyko ir „blondė su geliku“

Gegužės 24-osios vakarą krepšinio aistruoliai rinkosi į „Twinsbet“ areną, kurioje įvyko dvikova tarp Vilniaus „Ryto“ ir „Wolves Twinsbet“. Rungtynės sudomino ir žinomus šalies žmones.  Dvikovą tarp Vilniaus krepšinio klubų stebėjo ir verslininkas Danielius Bunkus, atvykęs palaikyti „Wolves Twinsbet“ komandos kartu su sūnumi Kristupu ir dukra Nicole.
2024-05-25

Parduodamas Kristinos Meseguer „gelikas“: skelbime – pikantiškas pasiūlymas ir milžiniška kaina

Sparčiai internete išpopuliarėjusi Kristina Meseguer parduoda savo „geliką“. Skelbime – ir pikantiškas pasiūlymas bei iš koto verčianti kaina. Internete patalpintas skelbimas, kuriame – Kristinos Meseguer „gelikas“. Už jį moteris prašo milijono eurų arba... keitimo į Bugatti Chiron. „Parduodamas premium klasės automobilis Mercedes-Benz G 63 AMG. Juodas, puikiai išlaikytas „gelikas“ parduodamas NE TIK su numeriais KRISTI1: pirkėjo laukia ir pasimatymas su automobilio savininke.
123 2024-05-22

„Blondei su geliku“ Kristinai – kandžios verslininko replikos: „Laukiu viešo atsiprašymo“

Visai neseniai žaibiškai socialiniuose tinkluose išgarsėjusi nuomonės formuotoja „blonde su geliku“ vadinama Kristina Meseguer (40 m.) jau spėjo sulaukti ne tik pagyrų, bet ir nemažai kritikos. Nuomonės formuotoja sulaukė ir nemalonaus komentaro iš verslininko Tautvydo Barščio (65 m.) ir net pareikalavo vyro atsiprašymo. Socialiniuose tinkluose moteris išplatino vaizdo įrašą, kuriame kreipiasi į žinomą vyrą.  „Ponas Tautvydai Baršty, kreipiuosi į jus.
171 2024-05-18

Alytiškė Kristina staiga tapo visos Lietuvos žvaigžde: „Man nereikia vyro, kurį aš išlaikyčiau“

Daugelį metų garsėjame pasaulyje, kaip gerų krepšininkų ir labai gražių moterų šalis, bet dabartiniais laikais dalis Lietuvos gražuolių nebenori būti tik gražiomis, nori būti ir garsiomis! Turėti tūkstančius sekėjų instagramuose ir būti influencerėmis. Tačiau, kaip tą padaryt? Štai! Pristatome jums ponią Kristiną Meseguer. Alytiškę, kuri vos per mėnesį iš niekam nežinomos damos staiga tapo naująją Lietuvos žvaigžde. „Per mėnesį – 40 000 naujų sekėjų instagrame.
308 2024-05-15

„Blonde su geliku“ vadinama Kristina – apie pažintį su milijonieriumi, nėštumą 19-os ir darbą pataisos namuose

30 tūkstančių sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“ vos per mėnesį – tokia sėkme gali pasigirti alytiškė Kristina Meseguer. Internautų dėmesį moteris patraukė sarkastiškais filmukais, kuriuose demonstruoja savo prabangius pirkinius, pavyzdžiui, kone 3 tūkst. eurų kainuojančią „Gucci“ striukę ar 12 tūkst. eurų vertės „Rolex“ laikrodį. Tačiau „blonde su geliku“ vadinama Kristina sako, kad reikėjo nueiti sunkų kelią, jog būtų ten, kur yra dabar.
2024-05-02
Į viršų