kristina masionytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristina masionytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristina masionytė“.

Oranžinio kamuolio karalienė žino, kas išgelbėtų moterų krepšinį

Savaitgalį Vilniaus „Siemens“ arenoje praūžusi Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro šventė į svečius pasikvietė ir moterų krepšinio atstoves. Pirmą kartą istorijoje surengtose „Karalienės taurės“ rungtynėse Kauno „Aistės-LSMU“ 71:61 pranoko Vilniaus „Kibirkšties“ ekipą, bei iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų. Šiame susitikime nugalėtojas į priekį vedusi Karolina Kazočiūnaitė pelnė 18 taškų (3/5 trit.
2019-02-20

Jaunės pateko į Europos čempionato pusfinalį

Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė Europos čempionato ketvirtfinalyje 77:66 (15:16, 20:22, 20:12, 22:16) nugalėjo Portugalijos rinktinę ir tęsia kovą dėl medalių. Pirmojoje rungtynių pusėje iniciatyva priklausė Portugalijos rinktinei, kuri buvo priekyje trijų taškų skirtumu (35:38). Trečiajame kėlinyje lietuvės spurtavo ir turėjo penkių taškų persvarą. Paskutiniame ketvirtyje pranašumą pavyko dar šiek tiek padidinti ir iškovoti svarbią pergalę. Lietuva: Kristina Masionytė 14 tšk.
2018-08-10

Lietuvės patyrė pralaimėjimą, bet išsaugojo pirmąją vietą grupėje

Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos čempionate. Daliaus Ubarto auklėtinės 76:66 (13:23, 13:23, 25:17, 15:13) turėjo pripažinti Izraelio komandos pranašumą. Lietuvės prastai pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių turėjo 20-ies taškų deficitą (26:46). Mūsiškėms pralaimėjimas didesniu nei 24-ių taškų skirtumu reiškė, jog jos grupėje užimtų trečiąją vietą ir toliau kautųsi dėl 9–16 pozicijų.
2018-08-09

Lietuvės įveikė Šveicarijos krepšininkes ir pratęsė pergalių seriją iki keturių

Dar vieną pergalę Europos jaunių (U18) merginų krepšinio čempionate iškovojo Lietuvos merginų rinktinė. Daliaus Ubarto auklėtinės B grupės rungtynėse 92:62 (21:9, 27:17, 24:14, 20:22) nugalėjo Šveicarijos komandą. Lietuvės rungtynėse pirmavo nuo pat susitikimo pradžios ir po dviejų kėlinių pirmavo solidžia 22-ių taškų persvara. Antroje susitikimo dalyje pranašumą pavyko padidinti ir iškovoti dar vieną užtikrintą pergalę. Lietuva: Dalia Donskichytė 17 tšk. (12 rez. perd., 9 per. kam., 6 kl.