Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krisas dunnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krisas dunnas“.

NBA cirkas – į priešininką spoksojęs žaidėjas išvytas iš aikštės

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) garsėja netikėčiausiomis nuobaudomis, tačiau praėjusią naktį Lietuvos laiku nutikęs įvykis pranoksta viską. Atlantos „Hawks“ gynėjas Trae Youngas akistatoje su Čikagos „Bulls“ pirmą kartą karjeroje buvo išvytas iš aikštės. Vienas geriausių šio sezono NBA naujokų užsidirbo antrąją techninę pražangą, kai po taiklaus tritaškio metimo demonstratyviai žiūrėjo į priešininkų ekipos žaidėją Krisą Dunną.
2019-03-04

Domantas Sabonis sužaidė vienas nykiausių sezono rungtynių

Domantas Sabonis sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių, bet tai Indianos „Pacers“ laimėti nesutrukdė. Ji savo aikštėje 98:96 (20:30, 19:25, 30:28, 29:13) palaužė absoliučius NBA lygos autsaiderius Čikagos „Bulls“ krepšininkus. Svečiai dominavo iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. „Pacers“ į priekį pavyko išsiveržti paskutinę rungtynių minutę.
2017-12-07

Legendinių komandų akistatoje – „Lakers“ pergalė

Šiąnakt sužaistos vienintelės NBA rungtynės. Jose Los Andželo „Lakers“ savo aikštėje 103:94 (23:27, 19:29, 30:19, 31:19) nugalėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkus.
2017-11-22

Sugrįžęs D.Sabonis padėjo „Pacers“ nutraukti pralaimėjimų seriją

Domantas Sabonis grįžo po traumos ir padėjo „Indiana Pacers“ (6-7) klubui nutraukti keturių pralaimėjimų seriją. „Pacers“ išvykoje 105:87 (27:16, 18:19, 35:26, 25:26) nugalėjo NBA Rytų konferencijos autsaiderius „Chicago Bulls“ krepšininkus (2-8). Ant atsarginių suolo rungtynes pradėjęs lietuvis per 26 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir triskart suklydo.