kriptovaliuta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kriptovaliuta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kriptovaliuta“.

Seimas balsuos dėl kriptoturto rinkos griežtinimo

Seimas ketina sugriežtinti virtualiųjų valiutų (kripto) įmonių priežiūrą ir įteisinti licencijavimą – parlamentarai ketvirtadienį balsuos dėl Kripto turto rinkų įstatymo bei jį lydinčių įstatymų pataisų. Jos nustatys pareinamąjį laikotarpį prisitaikyti prie europinių kripto turto rinkų (MiCA) – Lietuva gali būti viena pirmųjų Europos Sąjungoje (ES), įgyvendinusių šias nuostatas.
REKLAMA
Pristatome Pepe Unchained: naujoji memų monetų revoliucija  Pristatome Pepe Unchained: naujoji memų monetų revoliucija

Pristatome Pepe Unchained: naujoji memų monetų revoliucija

Pepe Unchained ($PEPU), naujausia memų moneta, pasiekė nepaprastą sėkmę išankstinio pardavimo etape ir surinko beveik 1 000 000 JAV dolerių.  Tiems, kurie nepasinaudojo fenomenaliais pirmtako $PEPE pranašumais, Pepe Unchained suteikia naują įdomią galimybę. Turėdamas perspektyvų gauti dar didesnę grąžą, $PEPU žetonas yra pasirengęs sužavėti kriptovaliutų pasaulį ir tapti geriausia investicija šiemet.
2024-06-28
REKLAMA
Įžymūs investuotojai atsisako Bitcoin - kurią kriptovaliutą jie dabar renkasi?   Įžymūs investuotojai atsisako Bitcoin - kurią kriptovaliutą jie dabar renkasi?

Įžymūs investuotojai atsisako Bitcoin - kurią kriptovaliutą jie dabar renkasi?

Bitcoin populiarumas tarp investuotojų išlieka, tačiau pastaruoju metu pigesnės kriptovaliutos vis dažniau atsiduria rinkos dėmesio centre. Šis pokytis pabrėžia besikeičiančius prekybininkų, norinčių pasinaudoti naujomis galimybėmis, favoritus. Pasinerkite į mūsų naujausią analizę, kad sužinotumėte ateities rinkos kryptį ir geriausias investicijas šiandien.
2024-06-14
REKLAMA
Šaltinis: Shutterstock.com  Šaltinis: Shutterstock.com

Bitkoinas: kainos ateitis ir kitos perspektyvesnės kripto

Prekybininkai į Bitcoin investavo maždaug 67 milijardus JAV dolerių, o tai rodo reikšmingą kaupimo etapą esant dabartiniam kainų lygiui. Visgi, keletas metrikų rodo, kad Bitcoin gali ne tik išsilaikyti, bet ir potencialiai inicijuoti kitą kilimo trajektoriją - kas laukia populiariausios pasaulio kriptovaliutos ateityje? Kodėl Bitcoin krenta žemiau 70 000 USD ir kur tai veda? Šiuo metu BTC prekiaujama žemiau 70 000 USD ribos ir, prognozuojama, kad Bitcoin gali kurį laiką išlikti tokiame kainų l...
2024-06-10
REKLAMA
Geriausia kriptovaliuta investavimui šiandien: ištyrinėkite naujas galimybes  Geriausia kriptovaliuta investavimui šiandien: ištyrinėkite naujas galimybes

Geriausia kriptovaliuta investavimui šiandien: ištyrinėkite naujas galimybes

Rinkoje ir toliau dominuoja populiariausios kriptovaliutos, tokios kaip Bitcoin ir Ethereum,  visgi pastaruoju metu didėja susidomėjimas naujomis monetomis, kurios siūlo mažą įėjimo kainą ir nemenką grąžą.  Šiame straipsnyje nagrinėsime tris tokio tipo kriptovaliutas – Base Dawgz, Playdoge ir 99Bitcoins, kurių kiekviena neseniai pateko į rinką ir traukia dėmesį dėl savo įperkamumo ir augimo potencialo ateityje.
2024-06-07

Aptiko milžinišką sankcijų Rusijai apėjimą: kriptovaliuta prekiauta už 20 mlrd. dolerių

JAV ir Didžiosios Britanijos valdininkai aptiko ir tikrina daugiau nei 20 mlrd. dolerių (apie 18,5 mlrd. eurų) vertės atsiskaitymus kriptovaliuta, kurie buvo atliekami per rusišką virtualią biržą „Garantex“, rašoma „Bloomberg“. Jų teigimu, tai gali būti vienas iš didžiausių sankcijų Rusijai pažeidimų, nuo pat jų įvedimo 2022-aisiais.
2024-03-29

Bitkoino kursas pirmą kartą nuo 2021 m. viršijo 50 000 JAV dolerių ribą

Investuotojams puoselėjant vis didesnį optimizmą, kad JAV leidimas vykdyti platesnę prekybą bitkoinu padidins paklausą, šios kriptovaliutos kursas antradienį pirmą kartą per daugiau kaip dvejus metus viršijo 50 000 JAV dolerių ribą.
2024-02-13

Moteris pirko kriptovaliutą ir prarado 25 tūkst. eurų

Kriptovaliutą ketinusi pirkti Ukmergės gyventoja prarado 25 tūkst. eurų. Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienį, 16.20 val., į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariatą kreipėsi 52 metų moteris. Ji pareiškė, kad nuo 2023 metų lapkričio 7 iki šių metų sausio 24 dienos Ukmergėje, Jaunimo gatvėje, namuose, už perkamą kriptovaliutą į vienos įmonės sąskaitą pervedė 25 tūkst. eurų. Dėl sukčiavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Europolas: per pasaulinę operaciją sulaikyta 288 įtariamų tamsiojo interneto nusikaltėlių

Europolas antradienį pranešė, kad tarptautinė policija sulaikė 288 įtariamuosius ir atgavo daugiau kaip 50 mln. eurų grynaisiais pinigais ir virtualia valiuta. Per bendrą JAV, Didžiosios Britanijos, Brazilijos ir Europos teisėsaugos institucijų operaciją, pavadintą „SpecTor“, taip pat rasta beveik tona narkotikų ir 117 šaunamųjų ginklų, pranešė Europos policijos agentūra.
2023-05-02

Seimas leido finansine priemone laikyti kriptoturtą

Seimas įteisino naujas finansines priemones, kurias naudotų inovatyvios įmonės. Pakeitimais sudaromos sąlygos plėtoti kriptoturtą ir kitas proveržio priemones, išleistas naudojant paskirstytojo registro technologiją (PRT) – finansų rinkų dalyviai galės išbandyti prekybą rinkoje naujomis finansinėmis priemonėmis. Tikimasi, kad tai prisidės skatinant efektyvesnį finansinių priemonių rinkų veikimą, nors Finansų ministerijos žiniomis, rinkos dalyviai jomis kol kas neplanuoja naudotis.
2023-04-25
REKLAMA
REKLAMA

JAV ir Pietų Korėja siekia, kad Juodkalnija išduotų sulaikytą kriptovaliutų verslininką

JAV ir Pietų Korėja siekia, kad Juodkalnija išduotų kriptovaliutų verslininką Do Kwoną, trečiadienį pranešė teisingumo ministras.  Šis pareiškimas pasirodė praėjus kelioms dienoms po jo suėmimo šioje Balkanų šalyje.
2023-03-29

Bitkoino kaina pasiekė aštuonių mėnesių aukštumas, perkopusi 25 tūkst. JAV dolerių

Bitkoinas ketvirtadienį pasiekė aukščiausią lygį per aštuonis mėnesius, viršydamas 25 tūkst. JAV dolerių, kursui augant nepaisant JAV reguliuotojų daromo spaudimo. Nuo metų pradžios kriptovaliuta pabrango 50 proc., nors vis dar išlieka toli nuo 68 992 JAV dolerių piko, pasiekto 2021 metų lapkritį. Bitkoino kursas ketvirtadienį pasiekė 25 249 JAV dolerius – aukščiausią lygį nuo birželio. Be to, pirmą kartą nuo rugpjūčio mėnesio viršijo 25 tūkst. JAV dolerių ribą.
2023-02-17

Registrų centras pradėjo skelbti kriptovaliutų operatorių sąrašą

Registrų centras pranešė nuo trečiadienio viešai skelbiantis Lietuvoje veikiančių virtualių valiutų (kriptovaliutų) keityklos ir depozitinių virtualiųjų valiutų piniginių operatorių sąrašą.  Pasak įstaigos generalinio direktoriaus Sauliaus Urbonavičiaus, kriptovaliutų operatorių sąrašo viešinimu prisidedama prie šio sektoriaus skaidrinimo.
2023-02-01

Bitkoinas 2022-aisiais nuvertėjo daugiau kaip 60 proc.

Populiariausia pasaulyje kriptovaliuta per praėjusius metus nuvertėjo daugiau kaip 60 procentų. „CoinDesk“ duomenimis, 2023-uosius bitkoinas pasitiko būdamas vos kiek aukščiau 16,5 tūkst. JAV dolerių žymos, palyginti su 2021-ųjų lapkritį pasieku vertės rekordu – beveik 70 tūkst. dolerių.
2023-01-02

Patikėjusi investicijomis į kriptovaliutą, moteris prarado 27,6 tūkst. eurų

Patikėjusi investicijomis į kriptovaliutą, moteris prarado 27,6 tūkst. eurų. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie tris mėnesius trukusį sukčiavimą 56 metų moteris pranešė sekmadienio vakarą. Nukentėjusioji apie 19.52 val. kreipėsi į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Ji pareiškė, kad nuo rugpjūčio 22 iki lapkričio 24 dienos nepažįstami asmenys ją įtikino investuoti į kriptovaliutą ir apgaulės būdu išviliojo pinigus.

Estijoje dėl 575 mln. dolerių išviliojimo pagal kriptovaliutos schemą suimti 2 asmenys

Estijoje buvo suimti du vyrai, kurie, kaip įtariama, pagal kriptovaliutos schemą iš šimtų tūkstančių žmonių išviliojo 575 mln. JAV dolerių (562 mln. eurų), pirmadienį pranešė šalies policija. Išplatintame pranešime teigiama, kad sekmadienį per bendrą Estijos policijos bei JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) operaciją buvo sulaikyti du asmenys – Sergejus Potapenka ir Ivanas Turoginas – ir kad Vašingtonas paprašė Estijos išduoti šiuos įtariamuosius.
2022-11-22

Investicijomis į kriptovaliutą sugundyta moteris prarado 15,2 tūkst. eurų

Investicijomis į kriptovaliutą sugundyta moteris teigia praradusi 15,2 tūkst. eurų. Ketvirtadienį, apie 11 val., į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 41 metų moteris. Ji pareiškė, kad nuo spalio 10 d. iki spalio 26 d. nepažįstami asmenys ją įtikino investuoti į kriptovaliutą ir taip apgaulės būdu išviliojo pinigus. Policija pranešė dėl sukčiavimo pradėjusi ikiteisminį tyrimą.

Kriptovaliutų keityklos gigantė pranešė: susidūrė su programišių ataka

Didžiausia pasaulyje kriptovaliutų keitykla „Binance“ pranešė apie programišių ataką, nukreiptą prieš blokų grandinę „Binance Coin“ (BNB), kurios metu buvo pavogta kriptovaliutos už 100 mln. JAV dolerių.  Bendrovės vadovas Changpengas Zhao socialiniame tinkle „Twitter“ parašė, kad kriptovaliuta buvo pavogta dėl sistemos spragos, o „dabartinis [vagystės] poveikio įvertinimas yra apie 100 mln. JAV dolerių“. „Problema dabar pašalinta. Jūsų lėšos saugios.
2022-10-08

Seimas linkęs nustatyti bet kokią sumą keičiančiųjų kriptovaliutą tapatybę

Seimas pirmadienį po svarstymo pritarė siūlymui nuo kitų metų Lietuvos virtualių valiutų operacijų įmones įpareigoti identifikuoti visus klientus, keičiančius bet kokią kriptovaliutos sumą.  Už tai pirmadienį balsavo 105, prieš – trys, o susilaikė devyni parlamentarai. Vyriausybė siūlė švelnesnį variantą – įpareigoti kripto paslaugų teikėjus nustatyti tik tų klientų tapatybę, kurių sandoriai viršytų 700 eurų. Dabar tai taikoma sandoriams virš 1 tūkst. eurų.
2022-06-27

Bitkoino turėtojams – nelengvos dienos: tokios žemos kainos nebuvo per 18 mėnesių

Bitkoino kaina pirmadienį nukrito iki žemiausio lygio per 18 mėnesių, pasiekdama 25 tūkst. JAV dolerių, investuotojams vengiant rizikingo turto pasaulinėse rinkose vyraujant išpardavimų nuotaikoms. Londone prasidėjus prekybos sesijai populiariausios pasaulyje kriptovaliutos kaina nukrito apie 10 proc. iki 24 692 JAV dolerių. Toks lygis paskutinį kartą buvo regėtas 2020 metų gruodį.
2022-06-13

Įvykiai Ukraina smogė bitkoinui ir kitoms kriptovaliutoms

Rusijos invazijos į Ukrainą fone bitkoino ir daugumos kitų kriptovaliutų kainos sparčiai mažėja. „Coinmarketcap“ duomenimis, bitkoino kursas 15 val. Lietuvos laiku buvo 35,24 tūkst. JAV dolerių, eterio – 2363 doleriai. Per pastarąsias 24 valandas bitkoinas nuvertėjo 9,1 proc., eteris – 12,7 proc., o visa tarptautinė kriptovaliutų rinka susitraukė daugiau kaip 150 mlrd. dolerių. „Rizikos aktyvus ir toliau neigiamai veikia įtampa bei konfliktas tarp Rusijos ir Ukrainos.
2022-02-24

Įkaitų dramos Amsterdame detalės: sučiuptas užpuolikas reikalavo 200 mln. eurų kriptovaliuta

Vyras, vienoje Amsterdamo parduotuvėje paėmęs įkaitų, reikalavo 200 mln. eurų kriptovaliuta, kol galiausiai buvo nugabentas į ligoninę „sunkiai sužeistas“, trečiadienį pranešė policija.  Amsterdame į „Apple“ elektronikos prekių parduotuvę judriame Leidsepleino rajone antradienio pavakarę įsiveržęs, kaip nurodoma, 27 metų vyras iš Amsterdamo, turėjo šaunamąjį ginklą ir sukėlė penkias valandas trukusią dramą.
2022-02-23

Bitkoinas atpigs iki 38 tūkst. JAV dolerių, prognozuoja „JPMorgan“

Populiariausia kriptovaliuta – bitkoinas – atpigs iki 38 tūkst. JAV dolerių, prognozuoja JAV banko „JPMorgan Chase“ analitikų grupė.  Portalo „CoinDesk“ duomenimis, trečiadienį bitkoino kaina buvo smukusi iki 43,85 tūkst. JAV dolerių, tačiau vėliau atsitiesė ir ketvirtadienį perkopė 44 tūkst. JAV dolerių kartelę. Bitkoino kaina tebeviršija paskutinį 33 tūkst. JAV dolerių minimumą, kurį buvo pasiekusi sausį, ir yra didesnė už 41 tūkst.
2022-02-10

Kriptovaliutą pirkęs vyras teigia praradęs 18,2 tūkst. eurų

Kriptovaliutą pirkęs vyras teigia praradęs 18,2 tūkst. eurų ir ketvirtadienį kreipėsi į Klaipėdos policiją. 32 metų pareiškėjo teigimu, nuo pernai spalio 26 iki gruodžio 8 dienos, perkant kriptovaliutą iš jo buvo išviliota 18,2 tūkst. eurų, pranešė policija. Ji dėl sukčiavimo policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.
Kriminalai 2022-01-28

Prekybos milžinė „Walmart“ ruošiasi sukurti savo kriptovaliutą

Didžiausia JAV mažmeninkė „Walmart Inc.“ pateikė Patentų ir prekių ženklų tarnybai reikiamus dokumentus įregistruoti savo kriptovaliutą bei nepakeičiamus žetonus (angl. Non-Fungible Token, NFT), skelbia „MarketWatch“. Praėjusio mėnesio pabaigoje bendrovė pateikė mažiausiai tris paraiškas, informuodama reguliuotoją apie savo planus įregistruoti skaitmeninės valiutos prekės ženklą, kriptovaliutų prekybos paslaugą naudojant blokų grandinės (angl.
2022-01-19

Investavęs į kriptovaliutą, vilnietis teigia praradęs 358 tūkst. eurų

Į Vilniaus apskrities policiją kreipęsis vyras teigia praradęs 358 tūkst. eurų. Pasak antradienį pareiškimą parašiusio 47 metų vyro, tokios pinigų sumos jis neteko nuo birželio mėnesio investuodamas į kriptovaliutą. Policija pranešė pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo.

Bitkoinas perkopė 50 tūkst. JAV dolerių ribą pirmą kartą nuo gegužės

Bitkoinas pirmadienį pirmą kartą per tris mėnesius vėl perkopė 50 tūkst. JAV dolerių ribą, kai investuotojų susidomėjimas šia kriptovaliutas vėl išaugo. Bitkoino vertė pakilo maždaug 2 proc.
2021-08-23

PSG algą Lioneliui Messi mokės ir kriptovaliuta

Dalis Lionelio Messi algos Paryžiuje bus mokama kriptovaliuta. PSG – pirmoji komanda, kurios sutartyje su žaidėju yra toks punktas. Teigiama, kad netgi dalis „sutarties pasirašymo“ premijos bus sumokėta būtent kriptovaliuta. Tikėtina, kad ši praktika „prilips“ ir kitiems klubams. „The Telegraph“ skaičiuoja, kad L.Messi per savaitę turėtų uždirbti apie 1 mln. svarų sterlingų. PSG artimi šaltiniai teigia, kad žaidėjas gaus mažiau, kadangi kitą dalį PSG mokės kriptovaliuta.
2021-08-13

Bitkoino vertė kyla: pirmadienį – aukščiausias kursas per pusantro mėnesio

Bitkoino kursas pirmadienį šoktelėjo penktadaliu, pasiekdamas aukščiausią lygį per šešias savaites. Kai kurie investuotojai staigų žinomiausios kriptovaliutos kainos šuolį susiejo su „trumpųjų pozicijų“ uždarymu, taip pat  su pranešimais apie tai, jog amazon.com gali pradėti leisti už pirkinius atsiskaityti kriptovaliutomis, skelbia „The Wall Street Journal“. „CoinDesk“ duomenimis, bitkoino kursas pirmadienį pakilo aukščiau 39,1 tūkst.
2021-07-26

Prastos naujienos kriptovaliutai: JK uždraudė didžiausią biržą pasaulyje

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros institucijos uždraudė didžiausią pasaulyje kriptovaliutų biržą – „Binance“. JK finansų priežiūros tarnyba FCA nusprendė, kad įmonė šalyje nebegali tęsti bet kokios „reguliuojamos veiklos“. FCA dėl „Binance.com“ taip pat išleido įspėjimą, kuriame vartotojams patariama skeptiškai vertinti reklamas, žadančias didelį pelną investavus į kriptovaliutų rinką. Šiuo metu reguliacinės institucijos visame pasaulyje kovoja su kriptovaliutų platformomis. „Binance.
2021-06-30

Muskas: „Tesla“ vėl priims bitkoinus, kai kriptovaliuta taps ekologiškesnė

Elektromobilių gamintojos „Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas sekmadienį pareiškė, kad gamintoja vėl pradės priimti mokėjimus bitkoinais, kai virtuali valiuta taps ekologiškesne. Amerikiečių bendrovė sukėlė tikrą sensaciją vasarį, kai paskelbė, kad klientai gali atsiskaityti bitkoinais.  Bendrovė pradėjo priimti atsiskaitymus kriptovaliuta kovo pabaigoje. Visgi netrukus E. Muskas persigalvojo ir pranešė, kad bitkoinai nebebus priimami, nes jų „kasyba“ yra per daug tarši.
2021-06-14

Bitkoino vertė šiemet stipriai krito: kas toliau?

Pastaruoju metu bitkoino vertė buvo smarkiai kritusi, kai reguliavimo institucijos Kinijoje pranešė apie mokėjimo kriptovaliutomis sugriežtinimą. Dabar ji pamažu atsitiesia, tačiau, kas laukia toliau? Bitkoino vertė buvo nukritusi žemiau 40 000 JAV dolerių, o kitos pagrindinės kriptovaliutos, tokios kaip Ethereum (Ether), Cardano (ADA) ir Dogecoin, patyrė didelių nuostolių.
2021-06-04

„SpaceX“ už 2022 m. mėnulio misiją mokės „Dogecoin“ kriptovaliuta

Kitais metais „SapceX“ pradės „DOGE-1“ misiją į mėnulį, už kurią bus sumokėta šuns memo įvėpta ir ironijos persmelkta kriptovaliuta – „Dogecoin“. Įsivaizduokite, kaip turėtumėte paaiškinti šį sakinį žmogui, gyvenusiam prieš 100 metų. Nors, geriau pagalvojus, netgi prieš 15 metų.
2021-05-27

Kriptovaliuta „Tesla“ automobilio neįsigysite: stabdo tokį atsiskaitymą dėl žalos klimatui

„Tesla“ trečiadienį sustabdė galimybę klientams už elektromobilius atsiskaityti bitkoinais, teigdama, kad daug skaičiavimų reikalaujantis bitkoinų „kasybos“ procesas lemia klimatui žalingus teršalų kiekius. „Nerimaujame dėl sparčiai didėjančio iškastinio kuro naudojimo bitkoinų „kasybai“ ir sandoriams, ypač dėl anglių naudojimo, kurios yra taršiausia kuro rūšis“, – tviteryje parašė „Tesla“ vadovas Elonas Muskas.
2021-05-13

Bitkoino vertė šovė į aukštumas – perkopė 40 tūkst. JAV dolerių ribą

Bitkoino kaina ketvirtadienį pirmą kartą pakilo virš 40 000 JAV dolerių ribos, vos per penkias dienas pakilusi 10 000 JAV dolerių. Bitkoinas pasiekė 40 380 JAV dolerių maždaug 20.20 val. Lietuvos laiku, per prekybos sesiją šoktelėjęs 10,4 procento. Kriptovaliuta, garsėjanti didžiuliais vertės svyravimais, pirmą kartą perkopė 30 000 JAV dolerių ribą vos šeštadienį.
2021-01-08

Seagalas nubaustas už kriptovaliutos reklamavimą

JAV vertybinių popierių ir biržų komisija (SEC) ketvirtadienį skyrė baudą Stevenui Seagalui ir uždraudė raginti savo sekėjus investuoti į kriptovaliutą, kadangi Holivudo aktorius nepaskelbė už reklamą gauto užmokesčio. Filmo „Apsuptyje“ žvaigždė reklamavo kriptovaliutą „Bitcoiin2Gen“ socialinėje žiniasklaidoje, ragindamas savo sekėjus „nepraleisti progos“ įsigyti „naujos kartos „bitkoinų“, sakoma SEC pranešime. Tai darydamas 67 metų S. Seagalas nenurodė, jog jam buvo pažadėtas 250 tūkst.
2020-03-01

Aršausko verslas apgavo šimtus lietuvių: gali grėsti dienos belangėje

Tūkstančiais ir šimtais tūkstančių eurų taškęsis kriptovaliutų milijonierius Paulius Aršauskas, panašu, priėjo liepto galą – didžiausia šalyje virtualių pinigų kasimo ferma dėl skolų atsidūrė varžytinėse. Pats kriptomilijonierius kaltinamas apgavęs šimtus į jo verslą investavusių tautiečių ir iššvaistęs jų suneštus pinigus. Dar pernai, išdidžiai, bene didžiausią šalyje kriptovaliutų kasyklą demonstravęs Paulius Aršauskas, ten jau nebešeimininkauja.

Į dar nepristatytą „Facebook“ kriprovaliutą jau investuojamos dešimtys milijonų

Mokėjimo sistemų operatoriai „Visa“, „MasterCard“ir „PayPal“, pavėžėjimo ir maisto pristatymo paslaugų teikėja „Uber Technologies“ bei įvairios kitos stambios bendrovės palaikė naują „Facebook“ kriptovaliutą, kurią interneto milžinė planuoja pristatyti jau kitą savaitę, o į virtualią apyvartą išleisti 2020 metais.
2019-06-14

Kyla bitkoino kursas: pasiekė aukščiausią lygį per pusmetį

Bitkoino kursas ketvirtadienį perkopė 6 tūkst. JAV dolerių kartelę, pasiekęs aukščiausią per beveik šešis mėnesius lygį. Dar 2017 metų gruodį kriptovaliutos kaina viršijo 19 tūkst. JAV dolerių, tačiau jau po metų, 2018-ųjų gruodį, tesudarė tik beveik 3,1 tūkst. JAV dolerių. Tačiau nuo to laiko bitkoino kursas lėtai atsitiesia, rašo portalas CNBC.
2019-05-09
REKLAMA
Kriptovaliuta (nuotr. 123rf.com) Kriptovaliuta (nuotr. 123rf.com)

Ateities finansų sektorius susietas su kriptovaliuta

Jau seniai netyla kalbos apie beveik prieš dešimtmetį pasirodžiusią „blockchain“ technologiją ir finansų sektoriaus naujovę – kriptovaliutas. Šiuo metu pasaulį yra apėmusi kriptovaliutų euforija, kuri vis dar geba sukelti diskusijų bangas. Apie kriptovaliutų paklausą ir blockchain technologijos potencialą liudija šiandien besikuriančios įmonės, kurios savo projektuose integruoja šias naujoves.
2018-10-22
REKLAMA
Kriptovaliuta (nuotr. 123rf.com) Kriptovaliuta (nuotr. 123rf.com)

Kriptovaliutos ir bankai laidoje „INOekspertai“

Kiekvieną dieną mus pasiekia žinia apie naują išradimą, naują programėlę, dar kokią nors inovatyvią idėją. Tikriausiai, ne kartą teko išgirsti apie kriptovaliutas ar blockchain technologiją, tiesa? Ko gero, tikslinga būtų teigti, jog blockchain technologija yra bene didžiausia šimtmečio naujovė IT sektoriuje, o kriptovaliutos naujos kartos finansų sektoriaus inovacija.
2018-10-18
REKLAMA
Kriptovaliuta (nuotr. 123rf.com) Kriptovaliuta (nuotr. 123rf.com)

Ko tikėtis ateityje: ar kriptovaliutos pakeis tradicinę valiutą?

Prieš devynerius metus Lietuvą ir visą modernųjį pasaulį apėmė kriptovaliutų euforija, po kurios kilo didžiulė diskusijų banga – vieni žvelgė su nepasitikėjimu ir įtarumu, o kiti – „bitcoin“ ir kitas virtualias valiutas laikė šimtmečio naujove. Tiesa, tuo metu, visi pirmą kartą išgirdo ir apie „blockchain“ technologiją, kuri pirmą kartą buvo panaudota atsiskaitant kriptovaliutomis.
2018-10-17

Paaiškėjo, kas daugiausiai uždirbo iš kriptovaliutų Lietuvoje

Lietuvos kriptovaliutų rinkoje atliktų didelių operacijų bendra apyvarta nuo 2017-ųjų pradžios siekė apie 660 mln. eurų, jas atliko 542 fiziniai ir juridiniai asmenys, teigia strateginę šio sektoriaus analizę atliekanti Finansų nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT). Klientų, atlikusių pinigines operacijas su kriptovaliutomis – jų pirkimą, pardavimą arba keitimą į kitas kriptovaliutas, turėjo SEB, „Swedbank“, „Luminor“, „Danske Bank“ ir „Citadele“ bankai, taip pat bendrovės „Pervesk“ ir „Mister tango...

Čekų policininkas išgarsėjo atsisakęs 15 mln. eurų kyšio

Vienas Čekijos policininkas atsisakė paimti 15 mln. eurų vertės kyšį, kurį jam pasiūlė kibernetiniais nusikaltimais kaltinamo Petro Kristkos atstovas. Mainais jis tikėjosi, kad programišiui bus grąžintas kratų metu atimtas kompiuterio diskas, kuriame tariamai yra saugoma keli tūkstančiai kriptovaliutos vienetų.
2018-08-13

Keičiasi draudimai reklamuoti kriptovaliutas „Facebook“

Socialinis tinklas „Facebook“ antradienį patvirtino palengvinsiantis kriptovaliutų reklamų draudimą, bet pirminio virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (ICO) reklama toliau bus draudžiama. Draudimą reklamuoti kriptovaliutas „Facebook“ buvo pritaikę prieš mažiau nei pusmetį. Pagal atnaujintas taisykles, norėdamos „Facebook“ reklamuoti kriptovaliutas, bendrovės turės gauti socialinio tinklo patvirtinimą bei įrodyti, kad turi licencijas arba prekiauja virtualiųjų monetų biržose.
2018-06-27

Bitkoino pasiutpolkė: kursas smuko 15 proc., bet vėliau atsigavo

Bitkoino kursas penktadienį buvo smukęs net 15 proc. žemiau 14 500 JAV dolerių ribos, nes po rekordinio augimo investuotojai ėmė fiksuoti pelną. Bitkoinas trumpam buvo pabrangęs iki naujo rekordinio lygio – 17 tūkst. JAV dolerių, tačiau vėliau atpigo iki 14 480 JAV dolerių, rodo „Bloomberg“ duomenys. Tačiau vėliau bitkoino kursas atsigavo ir padidėjo iki 16 100 JAV dolerių. Spartus bitkoino kurso augimas ir didelis svyravimas kelia nerimą ekspertams.
2017-12-08
Į viršų