krepšiniss

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krepšiniss“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krepšiniss“.

Jaunieji žalgiriečiai Dubajuje vykstančiame Eurolygos atrankos turnyre sutriuškino Valensijos atstovus

Kauno „Žalgirio“ (2-0) jaunimas iškovojo antrą pergalę Dubajuje vykstančiame Eurolygos jaunimo atrankos turnyre. Šį kartą jaunieji žalgiriečiai rezultatu 99:51 (23:4, 31:11, 19:16, 26:20) sutriuškino Valensijos „Basket“ (0:2) talentus.
2024-03-23

Pasaulio jaunimo 3x3 krepšinio čempionate lietuviai liko per žingsnį nuo medalių

Bukarešte (Rumunija) vykusiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) vaikinų 3x3 krepšinio čempionate šalia prizininkų pakylos liko Lietuvos rinktinė (Titas Januševičius, Ernestas Jonkus, Rokas Mačiulis, Eimantas Žilius). Čempionato ketvirtfinalyje lietuviai užtikrintai – 21:14 – eliminavo vokiečius. Mūsiškiai tik rungtynių pradžioje turėjo vytis varžovus, bet po spurto atitrūko 5-6 taškų skirtumu ir nuo tada nesunkiai išlaikė pranašumą. Įspūdingai žaidė T.Januševičius, kuris visus 10 tšk.
2022-10-09

Šešiolikmečiai užtikrintai žengė į Europos čempionato atkrintamąsias varžybas

Lietuvos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) rinktinė (3/0) Europos čempionato grupių etapą užbaigė be pralaimėjimų. Tomo Purlio auklėtiniai 98:69 (33:12, 22:21, 30:15, 13:21) nepasigailėjo Izraelio (1/2) rinktinės ir tapo A grupės nugalėtojais. Toli į priekį lietuviai nuo varžovų pabėgo dar mačo pradžioje. Antrajame ketvirtyje skirtumo augimas sustojo, tačiau po pertraukos Lietuvos krepšininkai pratęsė dominavimą, kol galiausiai atotrūkis tapo nepadorus.
2022-08-15

Turkijos krepšinio lygos finalo serija startavo „Fenerbahče“ pergale

Turkijos čempionato finalo serija startavo Stambulo „Fenerbahče“ komandos pergale. Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai namuose 85:76 (18:20, 19:17, 22:16, 26:23) nukovė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus. Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 1-0 „Fenerbahče“ klubo naudai. Nugalėtojams 17 taškų pelnė Janas Vesely (7 atk. kam.), 13 pridėjo Nando De Colo (7 rez. perd.), 11 – Devino Bookerio sąskaitoje.
2022-06-07

Lietuviai svariai prisidėjo prie triuškinamos „Lokomotiv-Kuban“ pergalės

Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ įsirašė lengvą pergalę Vieningoje lygoje. Lietuvių klubas svečiuose 101:75 sutriuškino Minsko „Cmoki“ ekipą. M.Kuzminskas per 20 minučių pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė. M.Kalnietis per 24 minutes surinko 10 taškų (2/3 dvit., 2/7 trit.
2021-04-12

Trims „Kings“ krepšininkams nustatytas koronavirusas

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Sakramento „Kings“ klube trys žaidėjai užsikrėtė koronavirusu. Pranešama, kad COVID-19 infekcija nustatyta Buddy Hieldui, Jabari Parkeriui ir Alexui Lenui. Jie prisijungs komandos, kai tik gaus daktarų leidimą. „Kings“ klubas turėtų vykti į Orlandą ir dalyvauti atnaujintame NBA sezone.
2020-06-25

NBA pateikė planą, kaip bus pratęstas sezonas

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau kurpiamas sezono pratęsimo planas, kuris patenkintų daugiausiai lygos komandų. Žurnalistas Adrianas Wojnarowskis skelbia, kad pagrindinės gairės jau yra nustatytos – sezonas turėtų atsinaujinti liepos 31-ąją ir tęstis galėtų iki spalio 12-osios, jei finalo serijoje prireiks 7 mačų. Neįprasto formato lygoje žaistų 22 komandos. Sezoną planuojama pratęsti Orlande, kur susirinktų per šešias pergales nuo atkrintamųjų barjero esančios komandos.
2020-06-03

Nustatyta data iki kada turi būti pratęstas Kinijos čempionatas

Koronaviruso židiniu tapusi Kinija iki šiol negali visiškai atsigauti po užpuolusios epidemijos. Nežinia tvyro ir šalies sporto padangėje. Sustabdytą Kinijos krepšinio lygą buvo planuota atnaujinti balandį, vėliau šie planai nukelti gegužės pradžiai, tačiau šiuo metu ir ši data neatrodo tikėtina. Imta svarstyti, kad sezono atnaujinti taip ir nepavyks, o galutine sugrįžimo data nurodyta liepos 1-oji. Taip pat paskelbta, kad lygos klubų vadovai ryžosi 15–30 procentų susimažinti atlyginimus.
2020-04-14

Puolime strigęs „Žalgiris“ Eurolygos sezoną pradėjo pralaimėjimu

Kauno „Žalgirio“ (0/1) krepšininkai klydo dažniau nei rezultatyviai dalinosi kamuoliu ir pirmose naujo Eurolygos sezono rungtynėse sausakimšoje namų arenoje pralaimėjo Vitorijos „Baskonia“ (1/0) krepšininkams. „Žalgiris“ varžovams nusileido 58:70 (19:19, 11:18, 16:18, 12:15). Tai buvo penktas iš eilės kauniečių pralaimėjimas tarpusavio rungtynėse su „Baskonia“. Vitorijos klubas „Žalgiriui“ užkeiktas yra jau daugiau nei dvejus metus.
2019-10-04

15 įdomiausių faktų iš sporto pasaulio: nustebinkite savo draugus

Ko gero, kiekvienas esame bent kartą išbandęs savo jėgas tam tikroje sporto šakoje. Vis tik, profesionalais tampa vienetai, o likusioji dalis į sportą žiūri kaip į hobį bei pramogą. Tam, kad įvairių varžybų stebėjimas taptų įdomesnis, portalas tv3.lt pateikia 15 pačių netikėčiausių faktų iš sporto pasaulio ir istorijos. Įsivertinkite savo žinias ir jomis dalinkitės su draugais! 1. Krepšinio kamuolių mušinėjimo į žemę rekordas priklauso Lietuvai.